Vajinismus u yendim

Free woman

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
5
0
31
Ben 6 aydır vajinismus hastasıydim veya öyle düşündüm evlilik öncesi yaşadığım zorluklar beni epey yormustu her genç kız gibi gelinlik çeyiz gurbet ellere gitme birde o gece zaten baştan beri beynimin bana yaptığı oyunlar gibi (be sen beyinsin bana akıl verirken aklımı kurcalıyorsun) acır yapma etme uyuyor numarası yap beynim benim savurduda savurdu 6 ay boyunca araştırma yaptım heryerde parmak egzersizi deniliyordu (e be parmağım girse o şeyde girer) neyse işte eşimle kara verdik gidelim diye birde şunu diyeyim parmakla deneme aşaması yaptım kapı duvar gibi yemin ederim boşluk var ama ben sokamadim parmağı sonra bir ay boyunca Didem hocayı takip ettim YouTube.instagram kişisel sayfalarda aradım cesaretimi topladim dedim ki evet bas şu tuşlara ve ara bastım öyle yumuşak bir sesle ben Dr Didem kurban dedi aradığım bu dedim konuyu açtım konuştuk sonrasında eşim i de ayarlayıp gelirim dedim tabi konuyu eşime açtım rabbim su dünyada yüzümü eşimden yana güldürdü rabbim bozmasın mutluluğumuzu (Amin) sonra ay başı gelsin hallederiz dedi ve o an geldi kendimi direk Didem hocanın kapısında buldum eşimin elini sıktım yaparsın dedim yapabilirsin bir şey yok sadece adım at ve bırak kendini görüşme sağlandı hemen. Halledebiliriz dedi inanın bana eğer haftaya veya 3 gün sonra gelin deseydi korkudan adetli olabilirdim kalbim o derece atıyordu ve odaya gittim çıktim 15 dk sürmedi ama en sevindigim hep keşkeler diyoruz yaa bu cümleyi keşke hiç kullamasaydik tabi her seferinde kullandık Keşke daha erken gitseydim sadece evlenmek için değil kadın olarak gerçekten jinekologa gitmek gerekir insan kendini bir yerden sonra umursamıyor onu anladım eve gel yemek yap pişir ütü yap sil süpür akşam yap sabah kalk sil süpür evi sil sonra kanepede otur cama bak aaaa cam kirli yarın pestilin çıkana kadar cam temizle başka bir gün dolap kapağı yağlı nerdesin yağ çözücü sonrasında buzdolabı kalmış dur ona da el atayım böyle yapa yapa unuttuk kendimizi böyle rahat olacağımız hiç bir an olmadı ne için boş boş şeyler nankör işler için neyse kadınlar sakın ihmal etmeyin bende çikolata kisti vardı bazen ağrıyor su 6 ay hafif ağrılı geçti devlete gidemedik alttan muane için ama şimdi yendim ben bu belayı adet günüm biter bitmez Dr.Didem kurbanın yanındayım

X