Vajinismus

bitki hekimi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2021
4
1
27
Vajinismusu yendim 🙏
Didem kurban sayesinde arkadaşlar
Vajinismus tedavisi için Didem hocam ile karşılaştık asistanı mehtap hanım da aynı şekilde çok yardımcı oldu yeni evlenmiştim ama bir şeyler yolunda gitmiyordu eşimle beraber olamıyordum herkesin bu kadar basit yaptıgı şey bende olmuyordu taa ki Didem hanımla tanışana kadar tedaviye başladık o kadar güzel ilerledi ki acı sızı hiç bir şey tedavide içiniz rahat olsun. Ve 40 gün sonra eşimle beraber olduk. Bu sorunu yaşayan kim varsa Didem hocamın yanına gitsin ben yendiysem herkes yener bu hastalığı çok şükür

Eşli denemeden önce 4 ile güzelce çalışın sağ sola bastırarak, O çizerek git gel yaparak, biraz bekletip çıkardığın an eşin de görsün ve kendini kasmadan ıkınırsanız çok daha kolay olacaktır. Zaten zoru gitmiş az kalmış🤗

Eşli denemeden önce 4 ile güzelce çalışın sağ sola bastırarak, O çizerek git gel yaparak, biraz bekletip çıkardığın an eşin de görsün ve kendini kasmadan ıkınırsanız çok daha kolay olacaktır. Zaten zoru gitmiş az kalmış🤗
Aparatları nasıl bırakacagım onu düşünüyorum ya şu an ilişkiye girmeden hep aparatla yapıyorum 5-10 dk ama sonra aparatsız nasıl olacak bilmiyorum. Birde zevk alamıyorum sanırım zamanla olacak oda

Bir süre sonra zevk almaya başlıyorsun. Aparattada şuan bırakabilirsin aslında kendini hazır hissediyorsan. Mesela ben 3 4 hafta sonra zevk almaya başlamıştım. Aparatta ise birden bıraktım çok uzatmadım yani

Ben de Didem hocayla yendim. Kızlık zarımı da aldı hatta normalden çok küçükmüş. Çok profesyonel rahatlatıcı.

Ben nişanlıyken ilk denememde koştum soluğu Didem hocanın yanında aldım. Kızlar bu kadar uzun süre beklemeyin size yazık hepinize yazık.

X