vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Mutsuzum10581

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
358
98
27
Cnm oncelikle cok geçmiş olsun. Vajinusmussun ve düşük yaptin parca kalma ihtimali de var sonucta boyle bisey olmussa bu sagligin icin zararli bi durum ve bunu anlamanin tek yolu alttan muayne olmak yani başka çare yok gibi gorunuyo. Soylemesi cok kolay biliyorum ama bunu yapmak zorundasin korkarak bende alttan muayne oldum ama senin durum biraz farkli dua ve besmeleyle bence o muayneyi yaptir çünkü kotu sonuclar çıkabilir ALLAH korusun ve şu illet vajinusmusu yenmek hiçte zor değilmiş aslinda kahrolasi 2 yilimi aldi bendenn:KK43:
Ben de yenmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum Allah rızası icin

Mutsuzum10581

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
358
98
27
Ve vajinamin ici kapali gibi geliyo bi kac denedik ve artik cok korkuyorum banada yardim edin lutfen
Canım öncelikle vajina nin içi kapalı değil bu bir gerçek bak inan bana ben transvajinal ultrason yaptırdim bir kere ama zorla oda ağzımdan doktorun elinden aldım attım. Kızdı haliyle vajinismus için haydar dümene de gittim ben . . . Orada da p.....S büyüklüğünde aparataa aldım yani oranın acikılığına inan orasıni Allah vermiş bize. Lütfen bu hastalığı beynimizde bitirelim artık. Biz aslında güçsüz kadınlarız Bn buna inanıyorum artık neden diğerleri yeniyor çünkü onlar azınlıklar biz zoru başaramıyoruz bende sizin en başınızda gelirim bu arada:) ya lütfen sıkalım dişimizi banada akıl verin birbirimize çare olalım ya

Mutsuzum10581

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
358
98
27
canım eger hamile kalmak istiyorsa korunmayı bırak..bende vajinusmusum..ama 15 aylık oglum var ilişki esnasında ayaklarımı hava kaldırıp 15 dk öyle beklemiştim ve sonuc kollarımda sukur..tam olarak yenmiş degılım vajinusmusu.. o yolu bulur allah ol der olur merak etme
Ama yenmeden yapmasın canım bunu asla

Mutsuzum10581

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
358
98
27
Arkadaslar,
Hepinize yazdiklariniz icin tesekkur ederim. Ancak ben Istanbulda yasiyorum. Istanbulda onereceginiz doktorlari ozelden yazabilirsiniz. Hepimize sifa diliyorum.
Sakin haydar dümene gitme canım bak bende yenemedim ama bir tane Dr kadın doğum uzmanı arsavuys diye bir kadını önerdi

cileky

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2015
12
5
Mrb arkadaşlar yaklaşık 6ay öncesinde bnde aynı durumdaydim buraya da yazmistim ama çok şükür artık geçti gitti.. inşallah en kisa surede sizlerin de geçip gider. Aynı şeyleri söylicem ama aslında hersey kafada bitiyo biraz da sabretmek lazım tabi bide gaza geldiniz mi tamamdır arkadaşlarımın hepsi hamile kalıp çocuk yapınca dedim artık yeter ve 2 senenin sonunda çok şükür başarıya ulaştım hicbirsey için geç değil önemli olan kararlı olabilmek kafadaki aciyor saçmalığını silmek.. inşallah güzel haberlerinizi alırız

Elakader

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
305
57
31
merhaba arkadaşlar her başım sıkıştığında siteye başvuruyorum ne yazık ki olumsuzluklarla :KK43: evliliğimiz 2. yılını dolduracak ne kadar çoçuk olması konusunda kararı eşimle vercek olsakda TR aile yapısına göre mahallle baskımız artıyor ve henüz vajinusmus aşamasını yenemedik(fakat ilk günlerimizi düşününce çok ilerleme kaydettik), halimiz böyle olmasına rağmen ya geri çekilme yöntemi yada kondom ile korunuyoruz yani nasıl desem boşalma yaşamıyoruz içime 2 senedir, doğru mu yapıyoruz bilemiyorum da eğer böyle bişey yaparsak şu halimi düşünürsek ne gibi sonuçlar olur?

Elakader

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
305
57
31
Çocuk Bambaşka bişey ben de yapmaya çalışıyorum.eşim de sorun var düzelecek umarım

nef_nef

umut varsa hayat vardır
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
256
166
banada yardımcı olabilcek birileri varmı 3 aylık evliyim henüz tam anlamıyla ilişki yaşayamadık kendimi kasmaktan ve cinsel bilgisizlikten ne olur yardımcı olun kızlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1232 gün geçti.

MrvCn

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
1.359
1.961
banada yardımcı olabilcek birileri varmı 3 aylık evliyim henüz tam anlamıyla ilişki yaşayamadık kendimi kasmaktan ve cinsel bilgisizlikten ne olur yardımcı olun kızlar
Çok güzel bir örneksin sen yardım isteyenler için :anneadayı:
Uzun zamandır bakmıyordum bende 2. Kez hamileyim çok şükür ki. Allah tan dilerim ki herkes içinde o gücü ve kararlılığı bulsun ve hayatına devam etsin :KK19:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 8 gün geçti.

burcuay11

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2015
33
17
39
uzun zamandır giremiyordum. o zor günlerden sonra bebeğim var artik. egzersiz doktor fasa fiso. karar alın ve uygulayın olmuyorsa tabi ki doktor desteği. asla ertelemeyin. gecici cozum bulmayın. çeken bilir. zaman hızlı geçiyor. herkese sevgiler

kkaderim

(bknz.) vajinismussuz günlere merhaba demek için.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
4.631
549
Burda olan ve yardıma ihtiyaci olan varsa arkadaşlar ben buralardayım bana ulasabilirsiniz.