Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

Merhaba bende 4 aylık evliyim. Aynı sorunu bende yaşıyorum dün saat 3 e kadar uğraştım. Şöyle birşey kafama takıldı ben burdan okuduklarimdan dolayı dilator almıştım en küçüğünden başladım bende soktum sandım ancak soktuğum yerin regl kanaması olduğu yer olduğunu anladım vaktim ki zarı hala yerinde hicbirsey olmamış o kadar ağladım üzüldüm ki sana anlatamam şimdi okuyunca dedim acaba ben soktum yanlış mı dusunuyorum bana yardımcı olur musun?🥺
Idrar çıkan kanama olan yer doğru yer .

Merhaba 1 aylık evliyim ve halen birleşme olamadı . Tam o anda bir korku salıyor . Hergün deniyoruz ama hep sonu hüsran eşimle severek evlendik ve aslında bu olayın bize zevk vereceğini hemen olacapını düşünüyorduk lakin halen olamıyor yardım edebilecek olan varsa sevinirim . Fiziksel olarak herhangi bir sorun yok doktor kontrolüne gittim . Eşimle beraber olmayı çok istiyorum çok anlayışlı bende bir an evvel onu ve kendimi tam olarak mutlu etmeyi istiyorum . Yardım edebilirseniz sevinirim .

Merhaba 1 aylık evliyim ve halen birleşme olamadı . Tam o anda bir korku salıyor . Hergün deniyoruz ama hep sonu hüsran eşimle severek evlendik ve aslında bu olayın bize zevk vereceğini hemen olacapını düşünüyorduk lakin halen olamıyor yardım edebilecek olan varsa sevinirim . Fiziksel olarak herhangi bir sorun yok doktor kontrolüne gittim . Eşimle beraber olmayı çok istiyorum çok anlayışlı bende bir an evvel onu ve kendimi tam olarak mutlu etmeyi istiyorum . Yardım edebilirseniz sevinirim .
Daha çok başındasın endişe etme canımm doktor müjdegül karacanın vajınusmus videolarını izle kendini rahatlat fizyolojik sıkıntı yoksa her türlü bunu açarsın💙 Ben aparat seti ile yendim O beni hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatlatmıştı YouTube’dan nefes kegel egzersizlerine bak çok yardımcı olur sanaa

Daha çok başındasın endişe etme canımm doktor müjdegül karacanın vajınusmus videolarını izle kendini rahatlat fizyolojik sıkıntı yoksa her türlü bunu açarsın💙 Ben aparat seti ile yendim O beni hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatlatmıştı YouTube’dan nefes kegel egzersizlerine bak çok yardımcı olur sanaa
Çok teşekkürler hemen bakıyorum :) umarım hemen vajinismusu yenerim o beni yenmeden 🥹

Parmak ve kegel egzersizlerini mutlaka araştır öğren. Yavaş yavaş alıştir kendinj ve sen üste dene öyle daha kolay olur sen yavaş yavaş dene.

Takıldığın yerde yazabilirsin bana🫠 rica ederim ☘️
Merhaba. 2 yıllık evliyim vajinusmus ile karşı karşıyayım. Her gün kafamda sürekli düşünüyorum. Zor durumdayım eşimle aram kötülemeye başladı arkadaş gibi oldum :KK43: nolur yardım edin. O şeylerden aldim lakin denemeye cesaret edemiyor.. Aynada bakıyorum neresi delik göremiyorum bir suru ayrı delikler ve noktalar var gibi geliyor. Doktora muayene olduğumda herhangi bir sorun yok dedi. Eşimle birleşme noktasında duvar örülü. Yapamıyorum :KK43: nolur yardım edin

Merhaba. 2 yıllık evliyim vajinusmus ile karşı karşıyayım. Her gün kafamda sürekli düşünüyorum. Zor durumdayım eşimle aram kötülemeye başladı arkadaş gibi oldum :KK43: nolur yardım edin. O şeylerden aldim lakin denemeye cesaret edemiyor.. Aynada bakıyorum neresi delik göremiyorum bir suru ayrı delikler ve noktalar var gibi geliyor. Doktora muayene olduğumda herhangi bir sorun yok dedi. Eşimle birleşme noktasında duvar örülü. Yapamıyorum :KK43: nolur yardım edin
Merhaba Pınar 😊 hiç endişe etme aparatları ne güzel almışın .Sadece biraz daha cesur ve kararlı olman gerekiyor.Öncesi mutlaka vücudunu bilgilendirici videolar izleyebilirisin.
Doktor Müjdegül Karaca’nın vajinusmus videolarını izle vajen boşluğumuz tek zaten başkada yok.
Nefes ve kegel egzersizlerini uygulayabilirsin. Bol kayganlaştırıcı sür aparatı yerleştır.Gülü koklar gibi nefes alıp mumu üfler gibi nefes verirken ıkınıp içeri ittir bu şekilde egzersizlerini yapabilirsin
Sakin ol kasma kendini acele ettikçe daha sa zorlaşır.

Yerini bulduramiyorum. :KK43: eşim bir kere yanlış yeri zorlandığını doktor söyleyince iyice korkar oldum. Eşimin penisi kalın bu sebeple cok zorlanıyorum yapamicam gibi geliyor. Artık herseyi ifade eder açıkça oldum. Zor durumdayım :KK43:

Merhaba canm öncelikle bu hepımızın basına gelen bısey korkma bn yendıysem Allahın ıznıyle sende yenersın.bnde ıkı bıcık yılın sonunda yendım.en onemlı sey nefes alıp vermek canm pozısyonsa en rahatını sec ben yan yattım esımde aynı sekılde arkama yattı. Nefes al ve mum ufler gıbı yavsca ufle bıyandanda ıkın bı bakmıssınkı esın coktan ulasmıs olucak.ve anlamıcaksın bıle

Denemek için adaptörlerdrn aldim. İlk 3 boyunu deneyebiliyorum ama 4.boyunu yapamıyorum. Tam güvenim geliyor yapicam diyorum yine olmuyor :KK43: siz nasıl yaptınız kayganlastirici almış miydiniz acıma oluyor çok :KK43:

Hanımlar merhaba. Ben de vajinismus hastayım. Yani doktora gitmedim ama evliliğimizin ilk gününden beri asla ilişkiye giremiyorum. Tam 5 ay oldu evleneli. Sanki orada bir duvar var gibi kendimi inanılmaz kasıyorum. Eşimle resmen mücadele veriyoruz ve sonuç hüsran. Bu sitedeki bir çok yorumu okudum dilatör diye bir aparattan bahsediliyor. Herkes çok işe yaradığını söylemiş ben de denemeye karar verdim fakat henüz bakireyim cinsel birleşmemiz olmadı. Bu aparatlar kızlık zarına zarar verir mi çünkü eşim bu anı kendi yaşamak istiyor. Çok çaresizim lütfen yardımlarını bekliyorum :KK43:

Bende izmirde yaşıyorum vaginusmusla 3. Yılım murat bey ile ilgili araştırma içindeyim..duygularını çok güzel anlatmışsın canım aynını yaşadım..yarın kitabını alıcam önce oradan okuyup deneyeceğim olmadı kapısını çalıcam..fiyatı çok yüksek taksit yapıyomu acaba..hipnozun etkisi geçince de iliskiye girebiliyomusun?
Merhaba size mesaj atmak istiyorum atamıyorum. De Ulusoy hakkında

X