vajinismusu yendim ama

Mavikelebenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2021
1.022
860
arkadaşlar iyi akşamlar. ben evleneli 5 ay oluyor. İlk 2 hafta ufak çaplı bir vajinismus yaşadım ama evde kendi kendime hızlıca atlattım. Fakat problem şu ki penisin ilk girme anında hâlâ biraz kasılıyorum ve girmesi 5 dakikayı buluyor. sonrasında kasılmam tamamen geçiyor. Ama bu ilk giriş hep aynı 5 aydır hiç değişmedi. Benimle aynı durumu yaşayam var mı?

Normal bence benimde aynen oyleydi zamanla daha rahat giris gerceklesmeye basliyo. 1 bucuk yillik evliyim

İlişki yaşadıkça kasılmalar düzeliyor, kayganlastirici deneyin ve ilişki sırasında nefes egzersizleri yapın

Penisi elle mi vajinaya giriş yapıyosunuz ben. Kendimi giriyo yoksa elle yapan var mı aranızda

arkadaşlar iyi akşamlar. ben evleneli 5 ay oluyor. İlk 2 hafta ufak çaplı bir vajinismus yaşadım ama evde kendi kendime hızlıca atlattım. Fakat problem şu ki penisin ilk girme anında hâlâ biraz kasılıyorum ve girmesi 5 dakikayı buluyor. sonrasında kasılmam tamamen geçiyor. Ama bu ilk giriş hep aynı 5 aydır hiç değişmedi. Benimle aynı durumu yaşayam var mı?
İlk girişte kasılma oluyo bendede normal bu bizim. Durumumuzda

X