Vajinoplasti ve labioplasti ameliyatı sonrasi

Damla27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2020
49
10
30
Slm kizlar. 17 Kasım'da Baki ve labioplasti ameliyatı oldum. Daha önce bu ameliyatı olanlara birkaç sorum olacaktı. Vajinoplasti dikişlerin iz ne zmn düştü , ağrı ve sızı kaç günde bitiyor. Birde labioplasti de üsten görüntü güzel ama detaylı bakınca klitoris şiş, morluklar var. Zamanla şekil daha düzgün oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler...

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun:KK66:) vajinoplasti değil ama labioplasti oldum o şişlikler, morluklar çok çok normal daha çok yeni ameliyatınız sonuçta buz uygulaması yapmanızı doktorunuz önermiştir zaten aksatmayın ki çok ödem yapmasın. Ama emin olun günden güne şekli değişecek oturmaya başlayacak benim ilk gün berbat ötesiydi şimdi şekli oturmaya başladı.

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun:KK66:) vajinoplasti değil ama labioplasti oldum o şişlikler, morluklar çok çok normal daha çok yeni ameliyatınız sonuçta buz uygulaması yapmanızı doktorunuz önermiştir zaten aksatmayın ki çok ödem yapmasın. Ama emin olun günden güne şekli değişecek oturmaya başlayacak benim ilk gün berbat ötesiydi şimdi şekli oturmaya başladı.
Teşekkürler cevabınız için...

Slm kizlar. 17 Kasım'da Baki ve labioplasti ameliyatı oldum. Daha önce bu ameliyatı olanlara birkaç sorum olacaktı. Vajinoplasti dikişlerin iz ne zmn düştü , ağrı ve sızı kaç günde bitiyor. Birde labioplasti de üsten görüntü güzel ama detaylı bakınca klitoris şiş, morluklar var. Zamanla şekil daha düzgün oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler...
Vakit geçtikçe guzellesicek ekin olavbilirsin.

Size sıkmak istemem ama hangi ameliyatları oldunuz. Ben vajinoplasti ve labioplasti oldum. Bugün 12. Günüm iki dikisim tek düştü . Birde dikisleriniz ne kadar sürede kaynadı acaba ? Cevaplarsanız sevinirim...
Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende labioplasti olmayı düşünüyorum hangi doktora oldunuz ameliyat süreci nasıl hangi şehirde oldunuz bir de fiyatı ne kadar acaba bilgi verirseniz çok sevinirim kusura bakmayın biraz çok sordum ama isterseniz özelden de yazabilirsiniz 😊

Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende labioplasti olmayı düşünüyorum hangi doktora oldunuz ameliyat süreci nasıl hangi şehirde oldunuz bir de fiyatı ne kadar acaba bilgi verirseniz çok sevinirim kusura bakmayın biraz çok sordum ama isterseniz özelden de yazabilirsiniz 😊

O duyguyu iyi bilirim. İnsan karar aşamasında herkesten bilgi almak istiyor. Ben Gaziantep'te Yasemin Dokuzoglu hanımefendiye oldum. Benim vajina daratma - labioplasti - idrar torbası düzeltme 5000 TL verdim. Bugün 13. Günüm benim bu süreçte aman aman bir ağrım olmadı. İlk gün narkozdan birşey hissedilmiyor 2. 3. Gün sizi şeklinde ağrı vardı. Sonrası rahattı. Ama ilk bir hafta dinlenmek gerekiyor. Birde benim ağrı eşiğim yüksektir. Belki ondan bana kolay geldi. Birde ben vajina daratma da oldum. Belki tek labioplasti ameliyatı olsa belki daha çabuk toparlanirdim. Ama size tek tavsiyem iyi bir doktor bulun. Bunu sırf sağlık açısından yapan bir doktor bul...

Sadece vajinoplasti oldum 1 ayda toparlandim
Sizinle daha önce konuşmuştuk. Vajinoplasti ameliyatı sonrası cinsel perhiz kaç hafta sürdü. Birde ilk ilişki zor oldu mu, sonuçtan memnun musunuz? İstediğiniz darlık oldu mu acaba? Çok sordum ama cevaplarsanız sevinirim.

X