vajinoplasti ve labioplasti olanlar var mı?

Civitbas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2018
47
22
Merhaba arkadaşlar. Dr. Hale Uzer e geçen hafta vajinoplasti ve labioplasti ameliyatı oldum. Doktoru çok araştırdım baya tecrübeli yurtdışında eğitim görmüş falan. Bu ameliyatla ilgili videolarını izledim baya bilgilendirici detaylı detaylı konuşuyo. İlk muayene olmaya gittiğimde evet daraltmaya ihtiyacın idrar kesesi de sarkmış dedi. Ben bir ay sonra parayı toparladım (4000) gittim ameliyatı oldum. Odaya çıktım vizite geldi hiçbiiir bilgi vermeden gitti şok oldum. Bacaklarını hissediyo musun eşinle 1.5 birlikte olma 2 ay kabız olma dedi gitti. Sonradan çok ilgisiz geldi bana enerjimi düşürdü. Gidip de memnun olan var mı? İş işten geçti aneliyatı oldum ama kadına bişey sormaya korkuyorum yoksa bana mı öyle geliyo ?

Bende olmak istiyorum bu ameliyati . birnkac drdan biride sizinkiydi ama tekrar dusunecegim bu olmsuz yorumdan sonra

Merhaba ben istanbuldayim ve lokal anestezi ile vajinoplasti ameliyatı oldum. 2 normal doğumum ve idrar kaçırmam vardı. Genislikten kaynaklandığını söyledi doktorum. Bu konuda söylemek istediğim kesinlikle lokal anestezi ile olmayın ve yazılanlar kadar kolay sanmayin. Çünkü benim arastirmalarimda birçok doktor lokal olabileceğini ve günlük yaşama hemen donulebilecegini söylemişti. Kesinlikle hayır. Bakıma ihtiyaciniz oluyor. Benim daha 5 gün oldu ve ben 10 günden önce mumkum değil ise gidemem. Temizlik çok önemli. Her tuvaletten sonra batikon ile temizlemek gerekiyor o bölgeyi. Beslenme çok önemli, kabız olmamak gerekiyor. İlişki ise şuanda kesinlikle çok uzağımda:olamaz:

Mrb arkadaşlar geniş bir araştırmadan sonra Temmuz’un 5’inde İstanbul’da jinekoloji Doktoru Ayşe konaç’a vajinoplasti yaptırdım,yani vajina daraltma ameliyatı oldum,bu işlemi estetik doktorlarıda yapıyormuş fakat o bölgenin anatomisine hakim bir doktorun operasyonu yapması bana daha mantıklı geldiği için ben jinekologa yaptırdım.bugün tam 29 gün oldu henüz dikişlerim düşmedi.bilgilerimi aktaracağım burdan sizlere ilerleyen günlerde.bende sonucu bekliyorum.sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplayabilirim deneyimlediklerimden.deniz,Hamam,cinsel iliski yasak şimdilik :halay:

Merhaba racaa ne durumdasiniz? Ben ameliyat olalı 10 hafta oldu, hala ilişkiye giremedik. Çok canım acıyor, bir de siz de lokal oldunuz galiba dimi?

Merhaba racaa ne durumdasiniz? Ben ameliyat olalı 10 hafta oldu, hala ilişkiye giremedik. Çok canım acıyor, bir de siz de lokal oldunuz galiba dimi?
Evet lokal oldum bugün tam 1 ay oldu henüz dikişlerim düşmedi fakat ağrım Yok sizin operasyonunuz anladığım kadarı ile 2 buçuk ay olmuş ve hala agridan bahsediyorsun!?

Evet lokal oldum bugün tam 1 ay oldu henüz dikişlerim düşmedi fakat ağrım Yok sizin operasyonunuz anladığım kadarı ile 2 buçuk ay olmuş ve hala agridan bahsediyorsun!?

Sevgili ceynaz kot pantolon çok giymemeye çalışıyorum rahat etmek anlamında fakat giydiğimdede acı hissetmiyorum doğrusu.dikişlerim yeni yeni kaynadı bir ay daha cinsel iliski yasak dedi banada doktor belki bu toplamında 2 buçuk ayida bulabilirmiş.fakat sizin hala agrim var demeniz şaşırtıcı bunu doktorunuzla paylaştinizmi ne dedi!!??

Sevgili ceynaz kot pantolon çok giymemeye çalışıyorum rahat etmek anlamında fakat giydiğimdede acı hissetmiyorum doğrusu.dikişlerim yeni yeni kaynadı bir ay daha cinsel iliski yasak dedi banada doktor belki bu toplamında 2 buçuk ayida bulabilirmiş.fakat sizin hala agrim var demeniz şaşırtıcı bunu doktorunuzla paylaştinizmi ne dedi!!??
Evet konustum. benim 3 ay olacak. 10 hafta sonra Cinsel ilişki bir kere denedik ama olmadı. Hassasiyet var. Biraz daha beklemelisin dedi doktorum. Ama beklemek çok zormuş. 12 haftayı gececrg gibi.

Banada 2 ay cinsel iliski yasak dedi ve 1 ay 10 gün oldu şu anda bekliyoruz bakalım,evet zor beklemek ve eşimle sürekli kavgalar başladı,bu 2 Aydan daha fazla uzarsa çok kötü olucak,iliskiyi zedeliyor yatak durumu vede sonuç kötü olursa seyreyle cümbüşü yani vajinaplasti ameliyatı sonucu begenmezsek istediğim sonucu alamazsak korkusuda var tabi

Aynen bizde de durumlar aynı o değil ben 15 yıllık evliyim. Galiba vajinismus oldum. Bı korku var anlatamam. İlk gece bile böyle bir korkum yoktu .

Banada 2 ay cinsel iliski yasak dedi ve 1 ay 10 gün oldu şu anda bekliyoruz bakalım,evet zor beklemek ve eşimle sürekli kavgalar başladı,bu 2 Aydan daha fazla uzarsa çok kötü olucak,iliskiyi zedeliyor yatak durumu vede sonuç kötü olursa seyreyle cümbüşü yani vajinaplasti ameliyatı sonucu begenmezsek istediğim sonucu alamazsak korkusuda var tabi

Daha önce vajinaplasti ameliyatı olmuş bir kaç forum okudum iyi oldu sonuç diyorlar fakat bu konu ile alakalı çok bilgi veren Yok

Evet ya.. ben de çok araştırdım.. maalesef operasyon sonrasını anlatan yok hiç.. hep doktor ve fiyat araştırması var. Ameliyat sonrası sorunlar veya başarı oranı hakkında bir şey bulamadım. Yabanci sitelerden okuyorum. Onlar da 3 ay ilişki yasak diyor ama genel memnun. Ben ilişki olsa ameliyat işe yaradı mı yaramadi anliycam da :)))

ya benim bir arkadaşım Dr pelin ilbeyi ne oldu
3 sene önce. ben yanındaydım hep. hiç böyle şikayetleri olmadı onun. şimdi ben de düşünüyorum ama gözüm korktu.acaba kişiden kişiyemi değişiyor bilemedim. arife günü olacağım ameliyat

Va
ya benim bir arkadaşım Dr pelin ilbeyi ne oldu
3 sene önce. ben yanındaydım hep. hiç böyle şikayetleri olmadı onun. şimdi ben de düşünüyorum ama gözüm korktu.acaba kişiden kişiyemi değişiyor bilemedim. arife günü olacağım ameliyat

Valla iyi düşünün.. haftaya 3 ay olacak. Hala ilişkiye giremiyoruz. Çok zor bir süreç.. doktor ve bünye önemli.. bir de herkes memnun, kimse de sorun yok gibi bir algı var. Ben ne kadar yanildigimi ameliyat sonrası anladım. Çünkü bu konuda kimse yorum yapmamış.. ben başka bir doktora gideceğim bu hafta. 12 hafta olacak.

X