Vajinusmusu KENDİM YENDİM😍

nessf

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
12
5
30
2 yıllık evliyim ve vajinusmus illeti ile çok yıpranmıştım ama ben bugun bunu yendımmm❤ Sevıncten ağladım.Ve hep derlerdi hiç korkucak bişey yok ama inanamıyodum.Gözümde o kadar büyütmüşümki yapmamam edemem diye oldugunda dedımkı 2 senemı bı hiç uğruna harcamısım. Bundanmı korkmuşum aynı dertten yıpranan kardeslerım inananın o kadar kolay oluyokı bunlar ılgılı yuzlerce blog, kitap okudum ve söylendıgı gibi olduguna yaptıgımda anladım yardım isteyen olursa deneyimlerimi paylaşmak isterim yazabılırsiniz umarım bu derdı yasayan herkez en kısa sürede dermanı bulur.ğ

Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyorum

Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyo
Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyorum
ben doktora gitmeye hep nıyet ettım ama bı türlü olmadı ya maddı durum yetmedı ya psıkolojımız. Bu konuyla ılgılı yüzlerce blog okudum kıtaplar aldım okudum hep bılınc altında dıyolar ya kıtapta okunanlar bılınc altını rahatlatıyo .Sonra internetten bı dilatör seti aldım fıyatı cok degıl 60₺ cıvarı keske onu daha erken alsaymısım keskee parmak egzersızlerınde cok basarılı degıldım dılatör setim geldı yağ sürdüm aparatlara boy boy zaten en kucukten basladım sonra 2-3-4 diye yavas yavas acele etmene gerek yok. en son apratıda yaptıgımda artık denemeye hazırdım .zaten yağ sürdüğünde kayıp gidiyo hissetmiyosun bıle. ilk denemede oldu hiç vakıt gecırme dilatör set al bıtane hıc korkma herkez yapıyo senın kimseden bı eksıgın yok üzülme psıkolojını bozma. özelden de yazabılırsın elımden geldıgınce yardımcı olurum

2 yıllık evliyim ve vajinusmus illeti ile çok yıpranmıştım ama ben bugun bunu yendımmm❤ Sevıncten ağladım.Ve hep derlerdi hiç korkucak bişey yok ama inanamıyodum.Gözümde o kadar büyütmüşümki yapmamam edemem diye oldugunda dedımkı 2 senemı bı hiç uğruna harcamısım. Bundanmı korkmuşum aynı dertten yıpranan kardeslerım inananın o kadar kolay oluyokı bunlar ılgılı yuzlerce blog, kitap okudum ve söylendıgı gibi olduguna yaptıgımda anladım yardım isteyen olursa deneyimlerimi paylaşmak isterim yazabılırsiniz umarım bu derdı yasayan herkez en kısa sürede dermanı bulur.ğ
Merhaba bende 1 yıllık evliyim ve hala aynı dertten kurtulamadım uyuşturucu spry aldım aparat aldım başlıycam nasıl bir yol izlemeliyim ?veya izlemeliyiz.

ben dün duş aırken en küçük boy aparatı denedim ucunu biraz aldım diyelim inanıyorum devamı gelicek zor bir süreç gerçekten neyden korktuğunu sorduklarında cevapbile veremiyoruz evlenen insanları görünce diyorum o bile yapıyo neden ben yapamıyorum falan ama yenicez Allahın izniyle

Merhaba, bende aynı dertten müzdaripim. Aparatlarda korkutucu geliyo bana ya😔

Lütfen yardımcı olur musunuz bende vajinusmus 1.5 yıllık evliyim 🤦‍♀️

Merhabalar.. bende vajinusmusum. Aparat aldım. Aparatlarla calışıyorum. Ama 4. Olanı yapamıyorum girmiyor. Yardımcı olabilir misiniz nasil yendiniz neler yaptınız?

Merhabalar.. bende vajinusmusum. Aparat aldım. Aparatlarla calışıyorum. Ama 4. Olanı yapamıyorum girmiyor. Yardımcı olabilir misiniz nasil yendiniz neler yaptınız?
4 ü yaparken bebe yağını denediniz mi , 4 ü yaparken biraz bastırmak gerekiyor. vajina alışkın olmadığı için zorlamak lazım. ama hiç acı filan olmuyor

yaparken ıkın o zaman genıslıyo orası kolay gırıyo acı yok korkma sakın ılıskıde bıle korktugumuz gıbı bı acı olmuyo ben sırt ustu yatıp bacaklarımı kendıme ceker gıbı koyuyodum tam anlatamadım ama ☺️ yagla aparatı kendınıde dıger apratlardakı gıbı 4. aparatı ben yarıya kdar sokabılıyorum onemlı olan onu hissetmek basını sokunca ıkın ve mınık mınık ıttır aparatı

mesela bugun apratlarla calısıcaksın 1. den basla 2-3-4 oyle gitkı yvas yavaş alıssın yapabılıcegını dusunuyorum ve birkac gun denedıkten sonra eşli denemeye calıs o zamanda yağla cok kolay olucak

Merhabalar.. bende vajinusmusum. Aparat aldım. Aparatlarla calışıyorum. Ama 4. Olanı yapamıyorum girmiyor. Yardımcı olabilir misiniz nasil yendiniz neler yaptınız? Ne kadar sürdü?
4 ü yaparken bebe yağını denediniz mi , 4 ü yaparken biraz bastırmak gerekiyor. vajina alışkın olmadığı için zorlamak lazım. ama hiç acı filan olmuyor
Bebe yagi kullanıyorum. Yanma oluyor yine duvara takiliyor. Basaramicam diye çok korkuyorum

ben sıvı yag ıle yapmıstım bıde onunla dene çarptıgını düşündüğün yerde ıkın baya olucak o sekılde birden olmuyo dıye moralını bozma ypbılırsın

• Beğen
Reactions: asi
Merhabalar.. bende vajinusmusum. Aparat aldım. Aparatlarla calışıyorum. Ama 4. Olanı yapamıyorum girmiyor. Yardımcı olabilir misiniz nasil yendiniz neler yaptınız? Ne kadar sürdü?

Bebe yagi kullanıyorum. Yanma oluyor yine duvara takiliyor. Basaramicam diye çok korkuyorum
Tatlım ben yanlış hatırlamıyorsam 4. Aparatı tam olarak 3-4 gün sonra alabilmiştim.belki açıyı tam ayarlamıyorsundur olabilir mi ? Benim öyleymiş. Tam yerini bulunca kayıp gidiyor. Hafif popoya doğru olacak. Google a yazıp görsele bakabilirsin. Kayıp gidiyor acı filan yok. 3 ü yapmışsın ya 4 ne ki. Son adım bu bak sonrası aydınlık

X