Varmı 3. çocuğu düşünenler?

benim yok ama eşimin var sanırım.. :eek:klava:
1 çocuk bana yetti..ama 2. belki de yolda :asigim:

allahım isteyen herkese versin yarabbim..benim 1 var valla 2nciye cesaretimiz yok hele bi okula başlasında :KK43:(((

vallahi yazmadan duramadım,
değil 2. birinciyi bilem alamadık daha kucağımıza, zar zor tüp bebekle bir tane tuttu , allah nasip etsin de sağlıkla doğsun, hele bir onu doğurmayı becereyim sonra cevap vericem size :lepi:

valla kızlar 5 yasında bır oglum var 2. istiyoruz su an
eger ilerde maddi durumum iyi olursa yaparım belki...
çocuktan guzeli varmı dunyada?
ama önce maddiyatı ayarlamalı?

iyi cesaret başbakanı fazla ciddiye almışsınız :)valla ben şuan birinciye hamileyim yani ikinci bile zor düşünebilirim ki üçüncüyü hiç düşünmem sanırım sonuçta çocuklar kalabalık olmak çok güsel bişe ama insan yıpranyo kadın çok zorlanıyor ve ekonomik boyutunuda düşünmek lazım.düşünenlere yada üç çocuğu olanları kutlamak lazım iyi cesaret:)

canım keşke bi tane olsun da gerisini sonra düşüniyim Allah sana inşallah hayırlı evlatlar versin valla benim durumum üç çocuğun geleceklerini hazırlayacak kadar yeterli olsa kesinlikle isterim

Ahh ahh ne mutlu sizlere maşallah valla:nazar::nazar:
Ben birtaneye hasretim çok seviyorum çocukları onların her halini çok seviyorum ama kendi çocuğumu sevemedim ben dahamafoldumben

vallahi yazmadan duramadım,
değil 2. birinciyi bilem alamadık daha kucağımıza, zar zor tüp bebekle bir tane tuttu , allah nasip etsin de sağlıkla doğsun, hele bir onu doğurmayı becereyim sonra cevap vericem size :lepi:

Canım benim Allah sağ sağlım bebeişini kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

valla ben bu gidişle 2.yi doguramıyom kaldıki 3. rabbim bi 2.nasip etsin başaka bebe istememdruma ben aslında 3 tane istiyordum dedim oda bana agzını okadar açma dedi hele bi hamile kalda dedi çok dogru söylüyo

ben hep üç tane istiyorum diyodum.şimdi ikinciye hamileyim.üçüncüyü dogurmamaya karar verdim.çocutlar çok zorluyolar.emek istiyor.ayrıca yıprıtyo seni,şimdi anneligi herkes mükemmel yapmaya çalıştıkça yıpranma çok oluyo.bende kalabalık ailelere bayılırım.ama onara iyi bir gelecek sunmak için sanırım iki yeter..
bakarsınız maddi yönden çok çok iyi olurum üçüncüyü o zaman yapabilirim.oda zor biraz..
herkesin allah gönlüne göre versin.evlattan güzel bişey yok şu dünyada.....allah herkese tattırsın..

X