vaser liposuction ve j plazma 6. hafta fotoğraflarım :( Çok endişeliyim

kelebek cyprus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
50
3
40
canım nasıl oldu ödemlerin. Ben başka doktora gittim. Normal olduğunu söyledi. Bazen 1 seneyi bulabiliyormuş ödemlerin gitmesi. İyi yada kötü bişeyler demek için çok erken dedi. Baya rahatladım. Sizinkide aynı zaten. Bu süreçte biraz morali yüksek tutmak gerek sanırım
siz farklı fotolara mı baktınız acaba? İncelme var baya. Bende net olarak pantolonlardan anlıyorum. Kemerle kullanmaya başladım. Karın germeye için nasıl öyle bir kanıya vardınız? Çünkü sarma vs olmadı. Ödem haricinde bir sıkıntı yok gayet sıkı karnım.
Merhaba gecmiş olsun bende 23 hazıranda basen bölgesınden olacagım 60 kıloyum ama yanlarımdan rahatsızım aldırıp yan popoya koyduracgım ne çıkarsa ıkı saat surecek dedı doktorum cok heyecanlıyım agrı sızı oldumu ben karnınıza baktım gayet guzel ve bakıldıgında şiş var oda gıdecek eminim daha yara izleri bile iyleşmedi bır tanıdgım ozonlu kantoran yagı ile masaj yapardı

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
27
8
39
Merhaba gecmiş olsun bende 23 hazıranda basen bölgesınden olacagım 60 kıloyum ama yanlarımdan rahatsızım aldırıp yan popoya koyduracgım ne çıkarsa ıkı saat surecek dedı doktorum cok heyecanlıyım agrı sızı oldumu ben karnınıza baktım gayet guzel ve bakıldıgında şiş var oda gıdecek eminim daha yara izleri bile iyleşmedi bır tanıdgım ozonlu kantoran yagı ile masaj yapardı
yaa teşekkür ederim :) Ben sürekli gördüğüm için fark yok gibi gözüküyor ama pantolonlarımı kemersiz giğyemiyorum artık bellerinin daraltılması lazım :)) Ben ilk defa ameliyat oldum narkoz aldım. 1 gece arkadaşım yanımda kaldı ama hemşireler ayağa kaldırıp yürüttükten sonra kendi başıma kalktım hep. ertesi günler evde yalnızdım. Dayanılmaz bir acısı yoktu bence. Tabii ağrı eşiğide önemli sanırım.

kelebek cyprus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
50
3
40
yaa teşekkür ederim :) Ben sürekli gördüğüm için fark yok gibi gözüküyor ama pantolonlarımı kemersiz giğyemiyorum artık bellerinin daraltılması lazım :)) Ben ilk defa ameliyat oldum narkoz aldım. 1 gece arkadaşım yanımda kaldı ama hemşireler ayağa kaldırıp yürüttükten sonra kendi başıma kalktım hep. ertesi günler evde yalnızdım. Dayanılmaz bir acısı yoktu bence. Tabii ağrı eşiğide önemli sanırım.
Tesekkur ederım 🌸