'Vay anam vay'; pazardaki fiyatlar el yakıyor, geçen yıl 60 liralık alışveriş bu yıl en az 120 lira

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.917
139.860
57
Kışa fabrikayı bizde gör :)))) burada doğalgaz da yok, sıcak memleket, kışlar uzun sürmüyor diye doğalgaz döşemeye niyetli değil gibiler, soba moba yakamam, klimayla ısınıyoruz, artık kaç milyor milyar para fatura gelir görürüm :confused:

Klima yada doğalgaz gene cepten çıkacak para bizi daha çok ısıtacak :confused:

Sevketi_Bostan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
4.556
4.838
120 lira ile dört kişilik ailenin pazar masrafı hayatta karşılanmaz. Ben tek kişiyim şu an, en son bikaç parça birşey aldım, onlarda en temel yiyecekler ve en ucuzundan azar azar aldım, 50 tl ye yakın tuttu. Bunun içinde peynir, yumurta, balık, meyve yok düşünün yani. Dondurucuya atmaya dolma biber falan alayım dedim, nerdee, 7 tl den başlıyor, zaten kışın da o fiyattan bulurum. Bakliyatlar da uçmuş. Yani 120 lirayla ekmeğin yanına katık alabilirsiniz anca.

Saraylim

Vazgec gonul.. Vazgec sesini duyan yok
Pro Üye
21 Ocak 2012
7.068
19.697

Arya_Stark01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
8.688
32.492
https://pbs.twimg.com/media/DpDiQAeXoAAUcAS.jpg Şunu da şuraya bırakayım, gerçi bazı arkadaşlar ameliyat olmasa da olur, maksat cihana karşı duruş sergilemek ve devleti zarara uğratmamak olsun,

Albayrak 30 kisilik ekip ile özel ucak ile Bali'ye ucmus. Kimin umrunda amelyatlar. Halk'in bile umrunda degil. "Elbette özel ucak ile gidecekti, koskoca bakan o" diyenler var sonucta.