Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
69
44
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim💕. Bugün itibari ile ptt zimmete aLındı yazıyor .Hersey nasip tabiki ama bana gelmeden geri giderse neler hissederim tahmin bile edemiyorum
Hiç canınızı sıkmayın✨,
herşey olması gerektiği gibi ilerliyor hayatlarımızda🌼
Nasibiniz hayrınıza olsun dilerim🤍

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
69
44
Ama serumun kullanim kilavuzunda gunde bir kere kullanin diyor, bilginiz olsun :)
Teşekkür ediyorum bilgilendirme iöin🙌
Günde aynı içeriğin olduğu ürünleri 4 kezden fazla sürmeyin diye hatırlıyorum ben, gündüz kremi öncesi de gece kremi öncesi de kullandım, spot corrector almamıştım zaten..

HelenDrew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
8
7
Teşekkür ediyorum bilgilendirme iöin🙌
Günde aynı içeriğin olduğu ürünleri 4 kezden fazla sürmeyin diye hatırlıyorum ben, gündüz kremi öncesi de gece kremi öncesi de kullandım, spot corrector almamıştım zaten..
ooo pardon ben spot corrector almadiginizi atlamisim :) dogru gun icerisinde 4 urunden fazlasini kulanmayin diyor

Cmlrbyllaldr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
27
20
33
Eucerin bende getirttim yaklaşık 2 hafta oldu ama bi açılma söz konusu değil. Bu ürünü kullanan arkadaşlar ortalama ne zaman sonra açılma farkettiler
Bu tür kremlerde 2 ay duzenli kullanım gerekiyor genelde. En azından fark için 1 ay duzenli kullanım ayrıca peeling yapmak da önemli diye düşünüyorm. Biraz olsun hiç fark olmadimi sizde. Kullandıkça aşamaları paylasabilir misiniz rica etsem 💕 kargomu bekliyorm bende heycanla

Jotenempa

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
66
15
Bu tür kremlerde 2 ay duzenli kullanım gerekiyor genelde. En azından fark için 1 ay duzenli kullanım ayrıca peeling yapmak da önemli diye düşünüyorm. Biraz olsun hiç fark olmadimi sizde. Kullandıkça aşamaları paylasabilir misiniz rica etsem 💕 kargomu bekliyorm bende heycanla
Biraz daha zamana ihtiyacım var sanırım. Peeling mandelik asitle yapmak istiyorum ama ilk bahara girdik. Cildi hassaslaştırmak istemiyorum. Sizin peeling öneriniz nedir?

Eymen18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
9
7
36
Mrb arkadaşlar sizin yazılarınızı okuyunca gözlerim ışıldadı bir umut doğdu içime ayyy hadi inşallah dedim hemen üye oldum daha iyi takip etmek adına. inşallah iyi sonuçlar alır ve tamamen kurtulursunuz. Ben artık yüzüne ne oldu demelerinden ve onlara açıklama yapmaktan çok yoruldum. sizden haber bekliyorum lütfen lekelerinizle ilgili gelişmeleri yazmayı unutmayın.