Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Eymen18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
9
7
36
Alnımda büyük bir lekem var on yıllık ancak yüzümdekiler üç dört yıllık ve yüzümde bir yıllık bi lekem var yüzümdekilerin hiçbirinde açılma olmadı sadece alnımda üçücü haftada çok az belirli belirsiz hafif bi açılma oldu😔
İnşallah çare olur kurtulursunuz sabırla devam edin belki geçer. Ben daha yeni başladım hemen bir beklenti içine girmiyorum sonuçta lekeler bir anda olmadı o yüzdende hemen geçer diye beklemeyelim. kremler fiyatına göre bence başarılı belki lekeleri %100 geçirmez zaten byle bir başarı hiçbir üründe yoktur ama rengini açar diye düşünüyorum inşallah. Allahım yardımmız olsun

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
69
44
Ayrıca lekelerim 6 yıllıktı. Üstünde yapılmayan işlem kalmadı ilk oluştuğu zamanlar gitsin diye üzüldüğüm lekeyi arar oldum hep öyle kalsaymis dedim🤭 şu krem iyi geliyormuş sür bu yağ bu limon karbonat doktor eczane kremleri şuan aklıma gelmeyen herşey 😁 özel hastanede dermatolog buldum bana yüzüm dışında yapmadığı tahlil kalmadi bi güzel elimde avumcunda ne varsa verdim geldim. Daha neler yaz yaz bitmez. Kanın ayrıştırılarak yapıldığı şey neydi ondan da yaptırdım düşündükçe üzülüyorum ya. Bide çalışmıyorum bile maddi durumumda iyi değil sırf dedim maddi durum düzelir unutulur yüzüm bir geçsin ama yok hepsi boşa gitti. Okadar kullandığım şeylerden memnun kaldığım mlkydn hanımın önerdiği kremler oldu. Kişiye göre değişir mi bilmem ama okadar işlem görmüş cilt bile toparlandıysa herkese iyi gelir bence 🤩 sadece ciltdeki ölü derilerden kurtulun derim
O kadar mutlu oldum ki okuyunca🤍
Bu konudaki mutluluğunuzu anlıyor ve hissedebiliyorum 🙌🏻 çok şükür Allah a✌🏻

Cmlrbyllaldr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
27
20
33
O kadar mutlu oldum ki okuyunca🤍
Bu konudaki mutluluğunuzu anlıyor ve hissedebiliyorum 🙌🏻 çok şükür Allah a✌🏻
Size ayrıca çok teşekkür ederim kimseye demeden yalnızca kendinizde kullanabilirdiniz. Allah razı olsun♥️ serumu çok beğenip bol keseden sürünce dün bitti. hatta açmaya falan çalıştım dibinde kalanı kullanayim diye mümkün deil açamadım 🤭Allah'tan 2 adet almışım dediğiniz de haklıymışsınız🥰🤗

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
69
44
Size ayrıca çok teşekkür ederim kimseye demeden yalnızca kendinizde kullanabilirdiniz. Allah razı olsun♥️ serumu çok beğenip bol keseden sürünce dün bitti. hatta açmaya falan çalıştım dibinde kalanı kullanayim diye mümkün deil açamadım 🤭Allah'tan 2 adet almışım dediğiniz de haklıymışsınız🥰🤗
Allah sizden de razı olsun 🙌🏻
Yaa ben pense, kerpeten, bilimum aletlerle parçaladım resmen serumu😁 ancak helal olsun adamlar öyle güzel yapmışlar ki zaten tüm serumu pompalayacak bir mekanizma düzenlemişler💯✌🏻 içinde bir gram birşey kalmamış😅 yani kimse endişe etmesin içinde kaldımı biraz birşey diye.. Bomboş👀😁

Cmlrbyllaldr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
27
20
33
Allah sizden de razı olsun 🙌🏻
Yaa ben pense, kerpeten, bilimum aletlerle parçaladım resmen serumu😁 ancak helal olsun adamlar öyle güzel yapmışlar ki zaten tüm serumu pompalayacak bir mekanizma düzenlemişler💯✌🏻 içinde bir gram birşey kalmamış😅 yani kimse endişe etmesin içinde kaldımı biraz birşey diye.. Bomboş👀😁

nehir20061

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
7
0
Merhaba,
Size ne kadar tesekkur etsem azdir. Ben de sizin bu yazinizi okuyarak bu urunlerden aldim ve halihazirda kullaniyorum. Inanilmayacak derecede iyi geldi ve sanirim daha bir ay bile olmadi lekelerim siliklesmeye basladi. KK sifremi kullanmiyordum bile sadece sizin yazdiklarinizin altina birseyler yazabilmek ve tesekkur etmek adina sifremi yeniden aktive ettim. Yazmak istedim ki diger arkadaslar da faydalansin.
Neler kullanmadim ben de simdiye kadar neler. Benim lekelerim de neredeyse 5-6 yillikti ve giderek artti. Gunesten oldugunu dusunuyorum.Hic gunes kremi surmeden disari bile cikmam ama cildim o kadar hassas,beyaz ve ince ki demek ki yeteri kadar koruyamamisim.2015 yazinda kibris tatilinde basladi ve giderek de artti. Neler kullandim yazayim da insanlar bosuna kullanmasin hic etkili olmuyor cunku;
1- Caudalie Vinoperfect Anti Dark Spot Face Serum
Bundan birkac sise bitirdim cunku leke tedavisi uzun suren bir tedavi deniyor o yuzden hemen sonuc alamayacagimi dusundugumden 2
sene kadar kullandim, hicbir faydasini gormedim
2- Doktora gittim, doktor bana bioderma white objective serisinden yikama jeli, solante pigmenta 50 korumali gunes kremi ve tritone forte verdi uzunca bir sure kullandim. Hicbir ise yaramadilar. White objective serisinden yikama jelini ve gunes kremini kullaniyorum hala korunma acisindan yoksa ki lekelerimi gidermediler.
3- En sonunda lekelerimin tedavisi icin o islemin adini unuttum ama gidiyorsunuz yuzunuz kanatiyorlar bayagi bir caniniz yaniyor iste o islemi yaptirdim. O da bir ise yaramadi mi ! Bayagi da bir paraya mal oldu bana. Sonra oradan bana lekelerim icin o islem sonrasi ve herzaman kullanacagim bir aydinlatici serum verdilermi !. Adi Iluma intense brightening serum. Serum cok guzel kokutor sadece:KK43: 2-2,5 senede bunu kullandim mi, tanesi 500-600 tl miydi ne, yanlis hatirlamiyorsam, hicbir ise yaramadi. Ama ne zaman sizin bu yazinizi okudum, iste o zaman hersey degismeye basladi.
4- Simdi ise Eucerin anti pigment dual serum+gunduz spf 30 krem+ gece kremi+ spot corrector.Ben dortlu kullaniyorum, spot corrector de aldim sonradan, simdi hersey guzel gidiyor gorunuyor. Umarim yaz geldiginde lekelerim tekrar hortlamaz :) Hortlasa bile tekrar alir kullanirim ne yapayim, o kadar memnunm kaldim ki anlatamam!

Lekelerinden muzdarip olan herkesin denemesini tavsiye ederim. Size de tekrar tekrar cok tesekkur ederim. Sevgiyle kalin:KK66:
Merhaba bu setı yaz aylarında kullanabılıyormuyız acaba..bilginiz varmı

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
69
44
Merhaba bende almayı düşünüyorum..olumlu sonuç aldınızmı acaba..yaz ayları kullanıma uygunmu acaba..hazıranda başlasam..cevaplarsanız sevınırım
Merhabalar ✨
Ben olumlu sonuç ziyadesiyle aldım. Yazın kullandım evet, gündüz kremi içinde 30 spf koruması olan bir krem.. Ben bulunduğum yerden kaynaklı ve de geçmiş hatalı cilt uygulamalarının sonucu yıpranmış cildim den dolayı risk almamak adına dışarı çıkarken 50 spf koruması olan bir güneş kremi kullandım yine de..
Umarım sizin cildinize de olumlu sonuç verir🤍🙌🏻