Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Cmlrbyllaldr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
42
29
33
Benim lekelerim geri geldi kızlar maalesef 2 adet serum gece ve gündüz kremi duzenli kullanımda hepsi gitmişti silik seklinde görünüyordu ama rahatsız etmiyordu. Serumlar bitince birsure sonra geri ayni yerlerden ayni lekeler geri geldi sadece baskilamis sanırım.

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
187
27
Benim lekelerim geri geldi kızlar maalesef 2 adet serum gece ve gündüz kremi duzenli kullanımda hepsi gitmişti silik seklinde görünüyordu ama rahatsız etmiyordu. Serumlar bitince birsure sonra geri ayni yerlerden ayni lekeler geri geldi sadece baskilamis sanırım.
Evet benimki de ayni oldu maalesef.ama dikkat edin yayilmasin.artik nasil dikkat edeceksek.gunsek kremimi bol bol surdugum halde benimkiler yayıldı

amasyam2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
83
40
Merhaba, ürünleri bırakınca mı lekeleriniz geri geldi? Biraktiysaniz eğer ne süre sonra geri geldi? :KK43:

Jotenempa

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
90
31
Yaaa yazın kendimizi nasıl koruyacağız bilmiyorum. Lekelerinizin türü ne acaba? Bi de hangi bölgileriniz de?

gulsahakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2021
1
0
39
Rusya’da yaşayan kardeşimden benim bıyık bölgemde meydana gelen güneş lekelerim için iyi bir leke kremi almasını istedim ve bana bu serumun fotosunu attı, abla bunu aldım diye, ben de neymiş bu diye araştırmaya kalkınca bu güzel yorumu gördüm ve o kadar umutlandım ki anlatamam, çok teşekkür ederim. Sorum var yalnız, şimdi ben bu serumu tek ve geceleri temiz cildime uygulasam yeterli olacak mı? Yoksa başka ürünleri de şart mı? Şayet öyleyse hazır aldırayım bir de bu serum 2 fazlı gibi duruyor karıştırarak mı sürülüyor nasıl kullanılıyor bilgi gelirse çok sevinirim

nrmns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
12
3
39
Eucerin anti pigment serum var elimde fazladan bir tane almak isteyenler özelden yazarsa gönderirim