Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

xxyyzztt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2016
1.588
1.236
38
Ben de 10 gündür kremleri kullanıyırum. Hiç değişiklik yok. Aydınlanma oldu diyen arkadsşlar olmuş bende o bile yok

xxyyzztt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2016
1.588
1.236
38
Kimse yazmıyor ama ben güncelleyim 1 aylık kullanım sonucunda biraz açılma oldu bende😇 yeni dual serumun üzernde 12 haftada tamamen geçiyor gibi bir resim konulmuş. Eskisinde 8 hafta resmi vardı sanki.

Jotenempa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
127
44
Bende maalesef işe yaramadı. Benim lekelerim alındaydı. Sizin hangi bölgedeydi acaba?

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
189
29
Bunu yazmak ne kadar etik bilemiyorum kusura bakmayin ama elimde iki adet dual serum,birer tane de gece ve gunduz kremi var fazladan.2023 tarihli.satin almak isteyen olursa verebilirim.getirtmek zor oluyor siye fazla aldirmistim ama sanirim bitiremeyecegim.

amasyam2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
86
47
Kimse yazmıyor ama ben güncelleyim 1 aylık kullanım sonucunda biraz açılma oldu bende😇 yeni dual serumun üzernde 12 haftada tamamen geçiyor gibi bir resim konulmuş. Eskisinde 8 hafta resmi vardı sanki.
10 günde acele etmişsiniz. Evet 1. Ayda etkiyi görmeye başlıyorsunuz. Ben de 22 Temmuzdan buyana kullanıyorum. 8 gün sonra 3 ay olacak. Evet lekeler hafifledi ama tamamen geçmedi. Hala belli bölgelerde lekeler açılmış şekilde duruyor. Melazmada 0 leke beklememek gerekiyor. Ama gönül istiyor pürüzsüz bir cilt. Ben bu haline de yine şükrediyorum umarım geri gelmez ve de yayılmaz. Hala ürünleri kullanıyorum ve de gücümün yettigi kadar da kullanmaya devam edeceğim. İşte bıraktığımda başa dõnermiyim onu bilmiyorum :KK43: Bekleyip göreceğim. Sonuçları da mutlaka sizlerle paylaşacağım. Lütfen herkes de tecrübelerini olumlu olumsuz paylaşmaya devam etsin.

amasyam2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
86
47
Bunu yazmak ne kadar etik bilemiyorum kusura bakmayin ama elimde iki adet dual serum,birer tane de gece ve gunduz kremi var fazladan.2023 tarihli.satin almak isteyen olursa verebilirim.getirtmek zor oluyor siye fazla aldirmistim ama sanirim bitiremeyecegim.
Sizde hiç mi işe yaramadı? Yoksa açılma artık tamamıyla durdu mu? Neden kullanımı bırakıyorsunuz?
Bir de fiyat öğrenebilir miyim?

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
189
29
Sizde hiç mi işe yaramadı? Yoksa açılma artık tamamıyla durdu mu? Neden kullanımı bırakıyorsunuz?
Bir de fiyat öğrenebilir miyim?
Bende cok ise yaradi kremlerden memnun kaldim.6 ayi gecti kullanmaya baslayali.acilma oldu cilt tonum esitlendi.ama evet artik acilma durdu.yine de cok kaliteli bi krem oldugu icin kullanmaya devam ediyorum.ben bir daha getirmek zor olur diye fazla getirtmistim.ama bir tanidigimiz daha sonra da yardimci olacagini soyledi.elimdeki fazla kremleri tedarik edemeyen varsa satmak istiyorum sadece.