Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba
Evet zaten böyle başlıyor. Mücadele ettikçe çoğalıyor. İyi bir güneş kremini ihmal etme. Çok soyucu ürünler kullanma. Öyle tca falan asla. Eğer lekelerin yeni ise, çok derinlesmedi ise bitkisel şeyler deneyebilirsin, belki işe yarar. Geç olsun ama güç olmasın.

Samimi bulmanız mutlu etti beni🤍
Fiyatına gelince ben İnternet sitesinden almıştım,
Bu dönemlerde kampanya yaptı genel olarak ancak alamadıktan sonra hazin bir durum bizim için😔 eczanelerde satılıyor almanyada, ancak her yerde farklı tahmin edersiniz ki☺️ bir baktırın derim, siz şanslısınız🎊
Merhabalar benimde yanak bölgemde ve alnımda koyu lekeler var.Birçok tedavi denedim açılıyor ama sonra yeniden koyulaşıuor.Bende sizin dediğiniz kremleri internetten alışveriş yaptığım birüne getirteceğim.İnşallah bende de etkili olur 🤲🏻

Merhabalar benimde yanak bölgemde ve alnımda koyu lekeler var.Birçok tedavi denedim açılıyor ama sonra yeniden koyulaşıuor.Bende sizin dediğiniz kremleri internetten alışveriş yaptığım birüne getirteceğim.İnşallah bende de etkili olur 🤲🏻
Umarım sizde de işe yarar✨💯✨
Olur da getirebilirsiniz yazın burdan, bizlere de yarar😍

Kaç euro peki benim almanyada halam var ondan alıcam bir tek sizin hikâyeniz inandırıcı ve çözüm yolu var gibi geldi çok fazla kremler kullanıp lekemi çoğaltmak istemiyorum çünkü çoğu leke kremi lekeyi hafifletttikten sonra daha büyüyerek geri dönmüş
Merhabalar ben senay isvicredede var bu kremlerden fiyatini bilmiyorumm ben tr de doktor gokhan gomlerde tedavi oldumm super mutluyumm laser ve ignelerle tedavi oldum cokkkk mitluyumm yaklasik5000 verdim ama helal olsun

Keşke

Keşke imkanım olsaydida bende alsaydım aynı şikayetlere sahibim. Yazınızı sıkılmadan sonuna kadar okudum. Ağzınıza sağlık. Bende kremler denedim. Şuan keten tohumu yağı uyguluyorum yüzümü yakıyor biraz daha sonra kaşıntı yapıyor ama sanki biraz açıyor gibi. Artık kremlere umudum kalmadı diyebilirim. Sizin dediğiniz kremide getirmek imkansız gibi birşey benim için.
Merhaba ben senay lekelerim icin istanbulda dok gokjan goklere gittim 3 seansta lekelerim gitti sayilir mutlaka tavsiye ederim

Merhaba kizlar ben kok hucre bile yaptirdim vbb gen tek diye bi uer istqnbulda lekelere kesinlikle faydasi yok beni kandirdilar ama gokhan goklerde tedavi oldumm cokk ama cokk mutluyum lesek lekeleeimi size gosyerebilseydimm simdi yik gibi silindiler burda kremlerle beraber 5000 odedim ama cokk sukurrr saygilarimla

Tabi ki yazarım 14 gün en geç teslim diyorlar.. Cidden 14 günde rahat ülkeye giriyor ancak ptt kargo malum😁 yurtdışı dan gelme süresininden de fazla Türkiye de bekletmişti kargomu🤦🏼‍♀️😸

Ben care to beauty diye bir siteden almıştım.. Portekizde .. Çok şükür güvenli çıktı👌🏻
Cok ozur dilerim anlayamadim.turkiyedesiniz ve bu siteden eucerin siparisi verdiniz.ve elinize ulasti degil mi.bende siparis vermek istiyorum.ama guvenilir bir site bulamadim.

Cok ozur dilerim anlayamadim.turkiyedesiniz ve bu siteden eucerin siparisi verdiniz.ve elinize ulasti degil mi.bende siparis vermek istiyorum.ama guvenilir bir site bulamadim.
Merhabalar, evet Türkiyede yaşıyorum.. Bu ürünü araştırmalarım sonucu güvenilir bir siteden 3 kez oldu sipariş ettim ancak
1. Siparişim gümrüğe takılmadan bana ulaştı ve kremler çok iyi geldiği için 2.siparişi ettim, işte bu 2.siparişim gümrüğe takıldı.. Kozmetik ürün almak bizim ülke kanunlarına göre yasakmış.. 2.siparişimin ödemesini iade ettikleri için aynı siteden Black friday indirimden faydalanarak 3.siparişimi gerçekleştirdim.. Ya gümrüğe takılmayarak bana ulaşacak, ya da takılırsa 2 küsur ay sonra para iadesi olacak düşüncesiyle kendimce riske girdim🤷‍♀️☺️

Merhabalar, evet Türkiyede yaşıyorum.. Bu ürünü araştırmalarım sonucu güvenilir bir siteden 3 kez oldu sipariş ettim ancak
1. Siparişim gümrüğe takılmadan bana ulaştı ve kremler çok iyi geldiği için 2.siparişi ettim, işte bu 2.siparişim gümrüğe takıldı.. Kozmetik ürün almak bizim ülke kanunlarına göre yasakmış.. 2.siparişimin ödemesini iade ettikleri için aynı siteden Black friday indirimden faydalanarak 3.siparişimi gerçekleştirdim.. Ya gümrüğe takılmayarak bana ulaşacak, ya da takılırsa 2 küsur ay sonra para iadesi olacak düşüncesiyle kendimce riske girdim🤷‍♀️☺️
Siparisiniz elinize ulasirsa buraya yazarmisiniz lutfen.bende siparis vermek istiyorum.ama cesaret edemedim.3. de gelirse sizinki bende isteyim.ayrica paranizi iade etmeleri de cok iyi olmus.

Birde siparisler kac gunde geliyor.kusura bakmayin bunaltiyorum sizi

Birde siparisler kac gunde geliyor.kusura bakmayin bunaltiyorum sizi
Rica ederim, hiç öyle bu alma hissetmiyorum☺️ keyifle cevap veriyorum🤍 aslında 10 güne Türkiye’ye geliyor ancak Türkiyedeki işlemler ve ptt prosedürlerinden dolayı yaklaşık 20 gün de bizim ülkede bekliyor.. Hatta biz 2, 3 kez gittik şubeye vermediler bir de git gel çok uğraştırdılar 🤷‍♀️
Diğer mesajınıza cevaben yazıyorum, benim ki gelir sizinki gelmezse sizi etkilemekte endişe ediyorum.. Bu tamamen gümrük çalışanlarının o günkü moduyla alakalı sanki, benim ilkinin gümrüğe takılmayı diğerinin takılması gibi😕 ben yine haberi vereceğim tabi🤗

Rica ederim, hiç öyle bu alma hissetmiyorum☺️ keyifle cevap veriyorum🤍 aslında 10 güne Türkiye’ye geliyor ancak Türkiyedeki işlemler ve ptt prosedürlerinden dolayı yaklaşık 20 gün de bizim ülkede bekliyor.. Hatta biz 2, 3 kez gittik şubeye vermediler bir de git gel çok uğraştırdılar 🤷‍♀️
Diğer mesajınıza cevaben yazıyorum, benim ki gelir sizinki gelmezse sizi etkilemekte endişe ediyorum.. Bu tamamen gümrük çalışanlarının o günkü moduyla alakalı sanki, benim ilkinin gümrüğe takılmayı diğerinin takılması gibi😕 ben yine haberi vereceğim tabi🤗
Cok sevinirim.cok tesekkur ederim.kreminizin geldigi haberlerini merakla bekliyorum.

Ben cyrene nin bir kaç ürününü kullandım ama açıkçası çok memnun kalmamıştım
Aha bha ydı sanırım, o konuda the ordinarydrn şaşmıyorum artık:KK66:
Diz mesajınızda cyrene nin hangi Ürününü tavsiye ettiniz kaçırdım sanırım ben orayı??
The ordinary de çok pahalı

Merhaba,tamda lekeler için çözüm ararken sizin yazınızı gördüm,Belçika'ya sipariş verdim.insallah bende güzel sonuçlar alirim

Eklentiler

• Screenshot_20210107-220711_Chrome.jpg
    Screenshot_20210107-220711_Chrome.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 211
Merhaba,tamda lekeler için çözüm ararken sizin yazınızı gördüm,Belçika'ya sipariş verdim.insallah bende güzel sonuçlar alirim
Merhabalar , benim Black friday de verdiğim sipariş gümrüğe takıldı yine🤦🏼‍♀️☺️ umarım sizinki ulaşır size✨

X