Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yurtdisindan urunu alabilenler bilgi verebilir mi acaba.fransa da eczanelere baktik bulamadik.Almanya da nerede satilir bunlar
Merhaba,
Ben USA`da yasiyorum. Burada da eczane tarzinda CVS, Walgreens gibi eczane tarzinda yerler var fakat bu marka bu gibi yerlerin reyonlarinda yer almasina ragmen antipigment serisi nedense hicbirinin raflarinda yok. Raflarda sadece bu markanin gece gunduz kremi, el kremi gibi vs urunleri var. Ben ise antipigment serisini amazon`da da vardi fakat ebay`de fiyati daha uygun oldugu icin oradan almayi tercih etmistim. Siz de online olarak almayi tercih edebilirsiniz.

İlk 15 günde hiç etkisi olmuyor mu? Yoksa 1 ayda birdenbire mi azalıyor lekeler?

Merhaba,
Ben USA`da yasiyorum. Burada da eczane tarzinda CVS, Walgreens gibi eczane tarzinda yerler var fakat bu marka bu gibi yerlerin reyonlarinda yer almasina ragmen antipigment serisi nedense hicbirinin raflarinda yok. Raflarda sadece bu markanin gece gunduz kremi, el kremi gibi vs urunleri var. Ben ise antipigment serisini amazon`da da vardi fakat ebay`de fiyati daha uygun oldugu icin oradan almayi tercih etmistim. Siz de online olarak almayi tercih edebilirsiniz.
Cok tesekkur ederim.keske turkiyeye kozmetik urun girisi yasak olmasa da alsak.bir de oralara baktiriyim.cok sagolun.

İlk 15 günde hiç etkisi olmuyor mu? Yoksa 1 ayda birdenbire mi azalıyor lekeler?
Ben kendi adima konusayim; Olmaz olurmu neredeyse kullanir kullanmaz hemen hatta 1 hafta icerisinde gozle gorulur bir duzelme vardi. Tabii bu duzelme 1 ay icerisinde iyice kendini belli etmeye basladi. Ben su anda tam 8 haftadir kullaniyorum, cok az bir silikle hala var. 2. serumumu kullaniyorum, sanirim bu bitene kadar tamamen bitmis olur diye dusunuyorum. Ben de cok cabuk etki etmesinin sebebi su da olabilir. ben ilk bir ay serumu hem sabah hem aksam kremlerden once surdum. Bunu bilmeyerek yaptim. Kullanim videousunu izledigimde yanlis yorumlamisim. Sanki her gunduz kremi ve her gece kreminden once serum suruluyormus gibi geldi bana, halbuki videoda oyel birsey yok:) Serumum cok cabuk bitince bir prospektusune bakayim dedim bir de ne goreyim:) bir gunde 4 ten fazla urun kullanmayin ve hepsinde de gunde bir kere kullanin diye kullanim onerisi vardi. Tabii ben bunu 1 ay sonra farkettim ve serumu sadece gece kullaniminda gece kreminden once surup, sonra gece kremini uygulayip en son olarak da spot corrector uyguladim ve uyguluyorum. Gunduz ise -tabiiki her seferinde temiz cilde- gunduz kremini uyguluyorum. Bende durum bundan ibaret:)

Sevgiler,

Bakalim yarin alip denicem eczaneyi aradim siparisini verdim yarin gelecekmis sérum Ve gündüz kremi icin umarim faydasi olur

Merhabalar eucerin kremi bana da yurt dışından getirdiler. Gece kremi gündüz kremi serum ve küçük kalem gibi bi şey var. Ama almanca yok anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz lütfen. Sevgiler

Merhaba.prospektusunden okuduğum kadariyla her urunu gunde yalniz bir kez kullanacaksiniz.temizlenmis cilde en alta spot corrector kalem ustune gunduz kremi.aksam yine temizlenmis cilde ince tabaka halinde dual serum ustune gece kremi.yanlisim varsa bilenler duzeltsin lutfen.

Merhaba 😊 adınıza çok sevindim yazınızı 4 gün oldu sanırım göreli kaç defa okudum bilmiyorum sanki benim lekelerime fayda etmiş gibi sevindim ve tekrar umutlarım yeşerdi diyebilirim. Doğumdan sonra bir türlü gitmeyen lekelerime kullanmadığım ürün, yaptırmadigim ışlem kalmadı desem yeridir. Sadece aynaya gülümseyerek bakabilmek için 😔 maddi manevi okadar yoruldum ki bunu sadece yaşayanlar bilir . Saat gecenin kaçı olmuş yine girdim okudum yazınızı öylesine 😊 ve sadece cevap yazmak için üye oldum. Yazınızı okuduğum günün gecesinde sabaha kadar araştırma yapıp sizin aldığınız siteden sipariş verdim bende. Ama hiç yurtdışından alış-veriş yapmadim gümrük olayını işleyişini falanda bilmem . Bi heycanla verdigim sipariş şuan için nasibime kaldı. Araştırmalarıma göre 100 de 90 geri gitcek ürünlerim. Bu kişi bensem 100 de 99.9 😪 dua etmekten baska bi carem yok şuan .

Çok uzattım kusura bakmayın merak ettiğim konu şuan lekeleriniz ne durumda. Ve ilk kargo sorunsuz gelmisti size paketin üzerine ne yazmışlardı sanırım kozmetik değilde gift yazısı yapıştırırlarsa gümrüğe takılmıyormus öylemi yazıyordu sizdede . 100de 25 indirimde diye ek olarak bir serum daha ekledim birde giderse okadar uzulcem ki anlatamam .

Merhaba 😊 adınıza çok sevindim yazınızı 4 gün oldu sanırım göreli kaç defa okudum bilmiyorum sanki benim lekelerime fayda etmiş gibi sevindim ve tekrar umutlarım yeşerdi diyebilirim. Doğumdan sonra bir türlü gitmeyen lekelerime kullanmadığım ürün, yaptırmadigim ışlem kalmadı desem yeridir. Sadece aynaya gülümseyerek bakabilmek için 😔 maddi manevi okadar yoruldum ki bunu sadece yaşayanlar bilir . Saat gecenin kaçı olmuş yine girdim okudum yazınızı öylesine 😊 ve sadece cevap yazmak için üye oldum. Yazınızı okuduğum günün gecesinde sabaha kadar araştırma yapıp sizin aldığınız siteden sipariş verdim bende. Ama hiç yurtdışından alış-veriş yapmadim gümrük olayını işleyişini falanda bilmem . Bi heycanla verdigim sipariş şuan için nasibime kaldı. Araştırmalarıma göre 100 de 90 geri gitcek ürünlerim. Bu kişi bensem 100 de 99.9 😪 dua etmekten baska bi carem yok şuan .

Çok uzattım kusura bakmayın merak ettiğim konu şuan lekeleriniz ne durumda. Ve ilk kargo sorunsuz gelmisti size paketin üzerine ne yazmışlardı sanırım kozmetik değilde gift yazısı yapıştırırlarsa gümrüğe takılmıyormus öylemi yazıyordu sizdede . 100de 25 indirimde diye ek olarak bir serum daha ekledim birde giderse okadar uzulcem ki anlatamam .
Merhaba ürününüz gelmesse buradan bana yazın ve hangi şehirdesiniz size yardımcı olmak isterim fakat anca 3ay yani 7 ay da izine gelirken getirebilirim

Screenshot_20210403-010026_Chrome.jpg

X