Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
O kadar mutlu oldum ki okuyunca🤍
Bu konudaki mutluluğunuzu anlıyor ve hissedebiliyorum 🙌🏻 çok şükür Allah a✌🏻
Size ayrıca çok teşekkür ederim kimseye demeden yalnızca kendinizde kullanabilirdiniz. Allah razı olsun♥️ serumu çok beğenip bol keseden sürünce dün bitti. hatta açmaya falan çalıştım dibinde kalanı kullanayim diye mümkün deil açamadım 🤭Allah'tan 2 adet almışım dediğiniz de haklıymışsınız🥰🤗

Size ayrıca çok teşekkür ederim kimseye demeden yalnızca kendinizde kullanabilirdiniz. Allah razı olsun♥️ serumu çok beğenip bol keseden sürünce dün bitti. hatta açmaya falan çalıştım dibinde kalanı kullanayim diye mümkün deil açamadım 🤭Allah'tan 2 adet almışım dediğiniz de haklıymışsınız🥰🤗
Allah sizden de razı olsun 🙌🏻
Yaa ben pense, kerpeten, bilimum aletlerle parçaladım resmen serumu😁 ancak helal olsun adamlar öyle güzel yapmışlar ki zaten tüm serumu pompalayacak bir mekanizma düzenlemişler💯✌🏻 içinde bir gram birşey kalmamış😅 yani kimse endişe etmesin içinde kaldımı biraz birşey diye.. Bomboş👀😁

Allah sizden de razı olsun 🙌🏻
Yaa ben pense, kerpeten, bilimum aletlerle parçaladım resmen serumu😁 ancak helal olsun adamlar öyle güzel yapmışlar ki zaten tüm serumu pompalayacak bir mekanizma düzenlemişler💯✌🏻 içinde bir gram birşey kalmamış😅 yani kimse endişe etmesin içinde kaldımı biraz birşey diye.. Bomboş👀😁

Merhaba,
Size ne kadar tesekkur etsem azdir. Ben de sizin bu yazinizi okuyarak bu urunlerden aldim ve halihazirda kullaniyorum. Inanilmayacak derecede iyi geldi ve sanirim daha bir ay bile olmadi lekelerim siliklesmeye basladi. KK sifremi kullanmiyordum bile sadece sizin yazdiklarinizin altina birseyler yazabilmek ve tesekkur etmek adina sifremi yeniden aktive ettim. Yazmak istedim ki diger arkadaslar da faydalansin.
Neler kullanmadim ben de simdiye kadar neler. Benim lekelerim de neredeyse 5-6 yillikti ve giderek artti. Gunesten oldugunu dusunuyorum.Hic gunes kremi surmeden disari bile cikmam ama cildim o kadar hassas,beyaz ve ince ki demek ki yeteri kadar koruyamamisim.2015 yazinda kibris tatilinde basladi ve giderek de artti. Neler kullandim yazayim da insanlar bosuna kullanmasin hic etkili olmuyor cunku;
1- Caudalie Vinoperfect Anti Dark Spot Face Serum
Bundan birkac sise bitirdim cunku leke tedavisi uzun suren bir tedavi deniyor o yuzden hemen sonuc alamayacagimi dusundugumden 2
sene kadar kullandim, hicbir faydasini gormedim
2- Doktora gittim, doktor bana bioderma white objective serisinden yikama jeli, solante pigmenta 50 korumali gunes kremi ve tritone forte verdi uzunca bir sure kullandim. Hicbir ise yaramadilar. White objective serisinden yikama jelini ve gunes kremini kullaniyorum hala korunma acisindan yoksa ki lekelerimi gidermediler.
3- En sonunda lekelerimin tedavisi icin o islemin adini unuttum ama gidiyorsunuz yuzunuz kanatiyorlar bayagi bir caniniz yaniyor iste o islemi yaptirdim. O da bir ise yaramadi mi ! Bayagi da bir paraya mal oldu bana. Sonra oradan bana lekelerim icin o islem sonrasi ve herzaman kullanacagim bir aydinlatici serum verdilermi !. Adi Iluma intense brightening serum. Serum cok guzel kokutor sadece:KK43: 2-2,5 senede bunu kullandim mi, tanesi 500-600 tl miydi ne, yanlis hatirlamiyorsam, hicbir ise yaramadi. Ama ne zaman sizin bu yazinizi okudum, iste o zaman hersey degismeye basladi.
4- Simdi ise Eucerin anti pigment dual serum+gunduz spf 30 krem+ gece kremi+ spot corrector.Ben dortlu kullaniyorum, spot corrector de aldim sonradan, simdi hersey guzel gidiyor gorunuyor. Umarim yaz geldiginde lekelerim tekrar hortlamaz :) Hortlasa bile tekrar alir kullanirim ne yapayim, o kadar memnunm kaldim ki anlatamam!

Lekelerinden muzdarip olan herkesin denemesini tavsiye ederim. Size de tekrar tekrar cok tesekkur ederim. Sevgiyle kalin:KK66:
Merhaba bu setı yaz aylarında kullanabılıyormuyız acaba..bilginiz varmı

Merhaba bende almayı düşünüyorum..olumlu sonuç aldınızmı acaba..yaz ayları kullanıma uygunmu acaba..hazıranda başlasam..cevaplarsanız sevınırım
Merhabalar ✨
Ben olumlu sonuç ziyadesiyle aldım. Yazın kullandım evet, gündüz kremi içinde 30 spf koruması olan bir krem.. Ben bulunduğum yerden kaynaklı ve de geçmiş hatalı cilt uygulamalarının sonucu yıpranmış cildim den dolayı risk almamak adına dışarı çıkarken 50 spf koruması olan bir güneş kremi kullandım yine de..
Umarım sizin cildinize de olumlu sonuç verir🤍🙌🏻

Merhabalar ✨
Ben olumlu sonuç ziyadesiyle aldım. Yazın kullandım evet, gündüz kremi içinde 30 spf koruması olan bir krem.. Ben bulunduğum yerden kaynaklı ve de geçmiş hatalı cilt uygulamalarının sonucu yıpranmış cildim den dolayı risk almamak adına dışarı çıkarken 50 spf koruması olan bir güneş kremi kullandım yine de..
Teşekkur ederım bende mersindeyım o yüzden sordum

Teşekkur ederım bende mersindeyım o yüzden sordum
Merhabalar ✨
Güneş kremini kremi uyguladıktan sonramı sürdunuz

Merhaba bu setı yaz aylarında kullanabılıyormuyız acaba..bilginiz varmı
Mrblar yazın kullanılıyor mu bilmiyorum ama şyle tahmin ediyorum agresif bir ürün değil daha çok tedavi edici gibi. Ben kullanmayı düşünüyorum en azından serum kulkanılmalı. Ben 4 ürünü de aldım kullanıyorum lekeleri de açılma var bariz ama tamamen gitmedi kullanım süresi uzadıkça gider diye düşünüyorum ya da en azından artmaz inşallah. Ben memnunum mlkydn hanıma çok teşekkürler Allah razı olsun.

Mrblar yazın kullanılıyor mu bilmiyorum ama şyle tahmin ediyorum agresif bir ürün değil daha çok tedavi edici gibi. Ben kullanmayı düşünüyorum en azından serum kulkanılmalı. Ben 4 ürünü de aldım kullanıyorum lekeleri de açılma var bariz ama tamamen gitmedi kullanım süresi uzadıkça gider diye düşünüyorum ya da en azından artmaz inşallah. Ben memnunum mlkydn hanıma çok teşekkürler Allah razı olsun.
İyi gelmesi mutlu etti 😍
Allah sizden de razı olsun 🤍

Herkese merhabalar..
Yıllardır yüzümdeki lekelerim den muzdarip olan ben, 'bir gün lekelerim çare bulursam, kk da yazıp herkesin derdine umut olacağım' diye söz vermiştim kendime, o gün bugündür🧚🏻‍♀️
kendi sürecimi anlatmakla başlayayım.
İki kız annesiyim,leke sorununu 2.kızımın doğumundan( 2015 doğumlu) sonraları yaşadığım zamanlardı.. Hala emin olmamakla birlikte, doğum lekesi mi, güneş lekesi mi karmaşası yaşamışımdır.. Hamileliğim sürecinde lekeye dair hiç bir şey yoktu hatta etrafımda, ayrıca güzelleştin, cildin çok güzel vs. Yorumlarını hatırlıyorum.. Cilt bakıma gittiğimde de lekelerin iki yanakta da eşit yerde olmasından dolayı güneş lekesi yorumu da almışlığım var..
Lekeleri ne yaotımsa gideremedim.. Buradaki yorumlar üzerinden tarifler yapıyorum, şu meşhur expig..kremleri ile cildim daha berbat hale getiriyorum,... Vs. Vs. Ancak lekeler dahada yerleşmiş benimle duruyorlar.. Hatta Malatya da meşhur bir Dr. A kalktık gittik eşimle.. Evet ne hazırladı ise cildine iyi geldi lekeler silikleşti ancak bıraktığım anda lekeler patladı resmen tekrar, ve cildim pütürlü oldu.. Pandemi sürecinde idik yani güneş görmemesine ve evde dahi tavsiye ettiğiithal güneş koruyucusu sürmeme rağmen.. Bir gün hatta kafayı iyice taktım yine buradan bir arkadaşın annesine ne denedilerse iyi gelmeyip te bizlere bu forumda bahsettiği kremleri almaya çıktım gecenin bir vakti.. Nasip bu ya, nöbetçi eczane sahibi şehrin cilt kremleri yapan eczacısı(bir isimleri var Dr. Un verdiği karışımları yapan kişi.. Hatırlayamadım şimdi) bunlar cildine evet iyi gelecek ancak bıraktığın anda berbat olacak.. Kullanmak zorunda kalacaksın.. Esiri olacaksın.. Kullan tamam da bir zaman sonra da cildine zarar verecek.. Kortizon olayı yani.. Alma dedi.. Kendi kremi varmış hatta belki iyi gelir dene dedi.. İyi gelmedi lekelere ancak cildim toparladı.. Neyse ben üzgün aynalara küskün.. Pandemi süreci.. Ev halleri.. Şahsi olarak sıkıntılı da bir süreçten geçiyorum.. Vs..
Kitap okumayı çok severim.. Bol bol kitap siparişleri pandemi ayağına😺
Bir yazarın kitabını okuyorum.. Kendinden bahsetmiş.. Kantaron yağını kendisi yaparmış.. Mucizevi bir yağ olduğunu falan anlatıyor.. Ayrıca da belirtiyor.. Sakın benim yaptığımı yapmayın diye 💥 bilirsiniz kantoron yağı gündüz sürülürse güneşle etkileşimi ile leke yapar, gece sürersen de leke giderici özelliği vardır🤦🏼‍♀️zehir, panzehir gibi🤔😁 bizim sevgili yazarımız tahmin ediyorsunuz, gündüz sürüp lekelenmiş.. Ben de böyle teknik bir hata yaptım gibi hissederdim hep kendimde.. Doğal yağlar sürerim hep cildim, vucuduma..
Sosyal medyadan yazdım yazara.. Çok da iyimser.. Dönüş yaptı.. Nasıl kurtuldunuz diye.. 14 bin gibi bir meblağ ile seans seans kurtulmuş..bu kapı da kapandı mı bana😕 bu arada ben bu cevaba dm atarak ulaştım.. Yazarın youtube kanalına aboneyim, zaten de severek takip ediyor dinliyorum.. Esasen ilk bir yayının altına yazmıştım sorumu.. Oradan crap gelmeyince dm atmak geldi aklıma.. Ve günlerden bir gün🧚🏻‍♀️ Almanyadan yazan bir hanım🤍' bilemiyorum nasıl temin edersiniz, Türkiye de bulabilir misiniz ancak bizim burada benim güneş lekeme ve eltimin(yengesi de olabilir) doğum lekesine iyi gelen bir krem kullandık biz'
e benzer bir msj yazmış bana.. (Güneş lekesi eltide doğum lekesi yazan Hanım ın olabilir)
Kendisi gündüz kremi, serum, gece kremi üçlüsü olarak kullanmış ve sonuş almış..
Ben tabi heyecanlandım 😺 ancak o kadar yılgındım ki.. Fake de olabilir, gerçek olsa bende etki etmeyecek vs.. Bin türlü film çeviyorum kafamda.. Eşim destekledi beni, kullan bakalım, e hadi alalım vs.. Neyse araştırdım kremler cidden Türkiye de yok.. Portekizden getirttim.. İlk defa yurtdışı alışverişi yaptım tecrübe de yok.. Fiyat tabi 3 ünü de alınca gümrük, kargo vs.. Bana 800 liraya yakın bir paraya mal oldu..
Ancak serum 30 ml olunca erken bitti😕 kremleri hala kullanıyorum..
Size mutluluğumu anlatamam✨
şuan yazım nasıl gidiyor siz bu satırlara geldiğinizde bilmiyorum 🤦🏼‍♀️ bana küfür mü ediyorsunuz ' hadi kadın kremlerden haber ver, iyice uzattın..' 😳 mı yoksa heyecanlı yere geldiğimizi hissedenlerden misiniz 🎆.. Neyse fazlaca kopukluk, yazım hatası vs yapmış olabilirim ancak planlamada yazmak istedim🤍
Evet bana ya inanırsınız ya inanmazsınız ancak inanmazsanız da direkt çekin gidin tartışma, yok reklam yok hangi eczane vs. Zırvalarını yapmayın.. İnanmazsın ve alt tarafı almazsın.. Ben şuan sadece sözümü yerine getirmenin hakkını veriyorum burada yazarak.. Ben çok üzüldüm leke sürecimde, aynı sorundan muzdarip leri hissederek yazıyorum.. Zaten de reklam vs yapamam ürün bizim ülkede bile bulunmuyor..
Neyse..
Serum efsane kızlar👌🏻
Pek kullanmadım hayatımda serum 😁 ancak bir belki 2 tane.. Neymiş onlar dedim..
30 cc 😕 bereketliydi ama.. Belki 1 ay belki daha az kullanabildim.. Ama o bahsettiğim yılların lekeleri neredeyse gitti.. Kadın haklıydı 🙏🏻Allah ne duası varsa kabul ettin diyorum.. Ben ancak inanamıyorum tabi😁 millet lekelerin gitmiş diyor inanmıyorum, evdekilere hiç inanmıyorum zaten🤦🏼‍♀️😁
O kadar umutsuzum artık.. Çok az silik var elbet lekem hala..o bakımdan yeniden sipariş ettim ancak çok acı bir gerçekle karşılaştım.. Bizim ülkede yasakmış dışarıdan kozmetik ürün almak😳 şok oldum🤯 nasıl yaa biz aldık aynılarından diye çalmadığım kapı kalmadı gümrük binasında😥 'sen onu kullanabildiğine dua et, gözden kaçmış' dediler.. Gümrükten iadeye gönderdiler.. İçim nasıl acıdı anlarsınız belki..şuan etrafta Almancı arıyoruz yana yakıla😺 birini buldum kremleri aldı ancak tam da şu sıralar Avrupa da yasaklar başladığı için millet ülkeye gelmeye korkuyor giriş kapanırsa kalırım diye.. Hikayem bitmedi velhasıl.. Kremlere devam etmek adına iz sürüyorum😁
Kremlere gelecek olursam🎉
Ben de 3 lü kullanın derim
Serum 30 ml çabuk bitiyor Kremlere oranla.. Varsa imkanınız 2 tane Enfes olur🤤
Kremler 50 ml benim şükür bitmediler🙏🏻
Sabah akşam düzenli kullandım 💯
Yüz yıkama jeli ile yıkadım sonra serum, 10 - 15 dk sonra kremini sürdüm.. Hatta serum o kadar yeterli hissettiriyor ki cildi kremi sürmediğim günler bile oldu🤫 siz düzenden şaşmayın tabi🤗
Evet krem almanların kremi.. Polonya menşeili bir krem.. Portekizden bir int. Sitesinden getirmiştim ben.. Eucerin diye bir marka.. Bizim hepsiburada int. Sitesinde var hatta bu marka.. Onları da aradım hatta🤦🏼‍♀️😁 markayı satıyorsunuz bu seriyi de getirin diye.. Bu şekilde çalışmıyoruz, yine not düşelim dediler😏
Serinin tam adı eucerin anti pigment
Hatta bir ürünü daha var bu bahsettiğim 3lünü dışında spot correct or adında ancak ekonomik bakımdan yeter sanırım bu kadarı diyerekten yaklaşamadım ona😑
Dosya olarak görselini ekliyeyim buradan.. Sakınca var mıdır onu da bilemiyorum.. Daha önce hiç böylesine bir başlık açmadım ki😎
İmkanı olan mı diyerek kapatsam, nasibi olan mı.. Bir an kaldım ☺ nasibinizde varsa iyi gelsin size de inşallah diyerek kapatıyorum konuşmamı🙏🏻🤍 hiç edit medit yapmıyorum, kesin bozuk, hatalı yazı vs. Yapmışımdır😁 çok uzun yazdığımı farkettim ancak daha ne yaşanmışlıklar, detaylar var leke serüvenimde.. Bir tur daha çevirsem tam bebek gibi olacak sanırım cildim ancak bu bile beni nasıl mutlu etti tahmin edenler var biliyorum💯
Neyse toplum hizmeti gibi birşey bu benim için😸 görev tamam sanırım.. Sevgiler benden sizlere🧚🏻‍♀️🤍

P. C. Edit medit yapmadım dedim ancak serum için 15 cc yazmışım.. Yok 30 ml miş👌🏻 az gelince bana 15 cc dedim sanırım Am yine de az işte😑😸
Onu Edit yaptım şimdi🙋🏼‍♀️
Merhaba cildinizdeki sorunu çok güzel yazmışsız bende sizin sorunların aynısını yaşıyorum. 😔ve hala devam etmekte benimkisi 3 yıl önce güneşe maruz kalma sonucu çıktı hiç önemsemedim. Geçer diye aksine daha da berbat oldu yüzüm şuan halan daha lekerle savaşıyorum desem yeridir. Almanyada bir tanıdık var resmini attım bakalım bulabilecek mı? Allahtan hayırlısı diyelim nasipse bulur beni diye düşünüyorum. Sizin lekelerde mı koyu kahve tondaydı acaba?

Merhaba cildinizdeki sorunu çok güzel yazmışsız bende sizin sorunların aynısını yaşıyorum. 😔ve hala devam etmekte benimkisi 3 yıl önce güneşe maruz kalma sonucu çıktı hiç önemsemedim. Geçer diye aksine daha da berbat oldu yüzüm şuan halan daha lekerle savaşıyorum desem yeridir. Almanyada bir tanıdık var resmini attım bakalım bulabilecek mı? Allahtan hayırlısı diyelim nasipse bulur beni diye düşünüyorum. Sizin lekelerde mı koyu kahve tondaydı acaba?
Hic vakit kaybetmeden ve baska hic bisey kullanmadan bu kremlere başlayın derim 🥰 bulunur almanyada merak etmeyin.

Arkadaşlar covid dolayısıyla bayramda gördüğüm sayılı kişi oldu her gören çabukkkk kullandıklarını söyle dedi 🙄yani bisey mi kullandın sende değişme var falan gibi değil 😁 ama bi sorun var ben buğday tenliyim yüzüm beyaz oldu onu napcaz 🤪 cok mutluyum. Lekelerimde tamamen giden bölgelerde oldu siliklesen yerlerde oldu böyle kalsada yeter hepsi giderse harika oteki olur 🥰.

Birde kullanan arkadaşlar.. mlkydn hanım bu kremler bitince sürekli getirme imkani oldukca kullanmak mi lazim acaba yoksa baska bi urun araştırmasına girdiniz mi ? Ne kullanalım ne yapalım sizce 🤗

X