Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar covid dolayısıyla bayramda gördüğüm sayılı kişi oldu her gören çabukkkk kullandıklarını söyle dedi 🙄yani bisey mi kullandın sende değişme var falan gibi değil 😁 ama bi sorun var ben buğday tenliyim yüzüm beyaz oldu onu napcaz 🤪 cok mutluyum. Lekelerimde tamamen giden bölgelerde oldu siliklesen yerlerde oldu böyle kalsada yeter hepsi giderse harika oteki olur 🥰.
Siz hangi ürünleri nasıl kullandınız ?ayrıntılı yazabilirmisiniz lütfen 🙏 birde ne kadar oldu başlayalı

Mrblar yazın kullanılıyor mu bilmiyorum ama şyle tahmin ediyorum agresif bir ürün değil daha çok tedavi edici gibi. Ben kullanmayı düşünüyorum en azından serum kulkanılmalı. Ben 4 ürünü de aldım kullanıyorum lekeleri de açılma var bariz ama tamamen gitmedi kullanım süresi uzadıkça gider diye düşünüyorum ya da en azından artmaz inşallah. Ben memnunum mlkydn hanıma çok teşekkürler Allah razı olsun.
Ne kadar zamanda açılma oldu ve hangi siteden aldınız acaba..gümrükte sorun oldumı

Arkadaşlar covid dolayısıyla bayramda gördüğüm sayılı kişi oldu her gören çabukkkk kullandıklarını söyle dedi 🙄yani bisey mi kullandın sende değişme var falan gibi değil 😁 ama bi sorun var ben buğday tenliyim yüzüm beyaz oldu onu napcaz 🤪 cok mutluyum. Lekelerimde tamamen giden bölgelerde oldu siliklesen yerlerde oldu böyle kalsada yeter hepsi giderse harika oteki olur 🥰.
Ne kadar zamanda değişim oldu acaba..yenimi başlamıştınız

Merhaba cildinizdeki sorunu çok güzel yazmışsız bende sizin sorunların aynısını yaşıyorum. 😔ve hala devam etmekte benimkisi 3 yıl önce güneşe maruz kalma sonucu çıktı hiç önemsemedim. Geçer diye aksine daha da berbat oldu yüzüm şuan halan daha lekerle savaşıyorum desem yeridir. Almanyada bir tanıdık var resmini attım bakalım bulabilecek mı? Allahtan hayırlısı diyelim nasipse bulur beni diye düşünüyorum. Sizin lekelerde mı koyu kahve tondaydı acaba?
Sizin leke geçmişiniz çok sorunlu değil gibi☺️ umarım iyi gelir size de🤍 Almanyada hemen her yerde bulunuyor ben getirttim birkaç kez, bulursunuz mutlaka🙌🏻
Benim lekelerim çok belirgin koyuluktaydı👀 şuan aydınlık bir cildim var çok şükür🩰🎶

Nasıl coşkulu bir his değil mi🤩🩰🎶🙌🏻

Sizin leke geçmişiniz çok sorunlu değil gibi☺️ umarım iyi gelir size de🤍 Almanyada hemen her yerde bulunuyor ben getirttim birkaç kez, bulursunuz mutlaka🙌🏻
Benim lekelerim çok belirgin koyuluktaydı👀 şuan aydınlık bir cildim var çok şükür🩰🎶
M mlkydn cim ben de sordurdum Almanya da, hepsi toplam 80-90 Euro dediler. Sadece serumu alip kullansam işe yarar mı acabaa?

Birde kullanan arkadaşlar.. mlkydn hanım bu kremler bitince sürekli getirme imkani oldukca kullanmak mi lazim acaba yoksa baska bi urun araştırmasına girdiniz mi ? Ne kullanalım ne yapalım sizce 🤗
Ben baktım da tam bir sene olmuş kullanmalı.. Bu süreçte (seruma kısa bir ara vermem gerekti getirtememiştim) 3 tane serum bitirdim, 1 gündüz kremi bitti yakın zamanda 2.sine başladım, gece kremi 1 tane almıştım bitmek üzere. Ve sanırım daha fazla kullanmayacağım.. Çünkü neredeyse gözükmüyor lekelerim ve daha fazla da bir değişim gözlemleyemiyorum artık..
Bu eucerin markasının hyaluron filler serisi var.. Onlardan kullanmayı hedefliyorum ancak ulaşamadım hala😕

M mlkydn cim ben de sordurdum Almanya da, hepsi toplam 80-90 Euro dediler. Sadece serumu alip kullansam işe yarar mı acabaa?
Merhabalar size geç yazdım derse geçmiştim kusura bakmayın☺️
Ben serumsuz krem dönemi geçirdim, serum erken bitince hemen de yeni serum temin edemeyince tek kremleri kullanarak devam ettiğim bir dönemim oldu yani.. O süreçte farkettim ki serumsuz olmuyor🙌🏻
Sadece serum sürdüğümde cildim serumda doyuyor bunu fark ediyorum ancak ben net diyebilirim ki. Serum ve krem birbirini çok destekliyor✌🏻 tavsiye etmem sadece serumla ilerlemenizi..

Merhabalar size geç yazdım derse geçmiştim kusura bakmayın☺️
Ben serumsuz krem dönemi geçirdim, serum erken bitince hemen de yeni serum temin edemeyince tek kremleri kullanarak devam ettiğim bir dönemim oldu yani.. O süreçte farkettim ki serumsuz olmuyor🙌🏻
Sadece serum sürdüğümde cildim serumda doyuyor bunu fark ediyorum ancak ben net diyebilirim ki. Serum ve krem birbirini çok destekliyor✌🏻 tavsiye etmem sadece serumla ilerlemenizi..
Çok teşekkür ediyorum

Sadece lekeli yerleremı sürmek lazım yoksa tüm yüze sürülebilrmi acaba

Ben baktım da tam bir sene olmuş kullanmalı.. Bu süreçte (seruma kısa bir ara vermem gerekti getirtememiştim) 3 tane serum bitirdim, 1 gündüz kremi bitti yakın zamanda 2.sine başladım, gece kremi 1 tane almıştım bitmek üzere. Ve sanırım daha fazla kullanmayacağım.. Çünkü neredeyse gözükmüyor lekelerim ve daha fazla da bir değişim gözlemleyemiyorum artık..
Bu eucerin markasının hyaluron filler serisi var.. Onlardan kullanmayı hedefliyorum ancak ulaşamadım hala😕
Melek hanım sizin aldığınız siteden alsam gümrükte sorun yaşarmıyım acaba

Melek hanım sizin aldığınız siteden alsam gümrükte sorun yaşarmıyım acaba
Sanırım alınan site ile alakası olan bir durum değil😕 ancak şu konuda sizi temin edebilirim.. Geri gittiğinde ellerine ürün ulaştığında para iadesi talebinizi çok hızlı bir süreçte gerçekleştiriyorlar..ancak dikkat ettiğim bir konu daha var ki siz onlara yazmadan ses çıkarmıyorlar😁 takipte kalmak önemli👀✌🏻

Martın sonundan beri kullanıyorum eucerin ama bende bi işe yaramadı sanırım. İyi gelenlere ne mutlu ama artık ne kullansam bilemedim.

Martın sonundan beri kullanıyorum eucerin ama bende bi işe yaramadı sanırım. İyi gelenlere ne mutlu ama artık ne kullansam bilemedim.
Devam edin daha yeni bana kalırsa..
bir ay sonra aydınlanmıştı benim cildim.. Sizde de 1,5 olmuş☺️
Bu iyi gelmese de iyi gelecek birşeyler vardır sıkmayın canınızı inşallah 🤍

Benim lekelerim 5 6 yıllık güneş lekesi
Devam edin daha yeni bana kalırsa..
bir ay sonra aydınlanmıştı benim cildim.. Sizde de 1,5 olmuş☺️
Bu iyi gelmese de iyi gelecek birşeyler vardır sıkmayın canınızı inşallah 🤍
İnşallah diyelim. Yakın dönemde eucerin kullanan ve lekelerde açılma gözlemleyen birileri var mı?

Siz hangi siteden getirtmiştiniz orjinal olduğuna emin misiniz benim lekelerimde etki ettiyse herkeste eder . Suan cildim ışıl ışıl ve cok fazla işlem görmüş koyu lekelerdi

anladım. insaallah ulaşırsınız. Bende 1 serum daha kullanırım belki 😊 sonra bende artik daha toparlayıcı kremler istiyorum ve Baska markaya bu marka ile tanıştıktan sonra cesaret edemiyorum açıkçası 😅

X