Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Benim üçüncü haftada oldu biraz açılmam ondan sonra olmadı maalesef ben kremlere başlayalı dört ay oldu biraz daha kullanmaya devam edeceğim 😔
Lekeleriniz koyu mu yoksa daha tolere edilebilir miydi? Yaaa çok üzüldüm açılma olmadığı için. Videolarını izledim, reklam yuzunun belirgin acilmalari 12 haftada oldu. İlk ilerleme 2. Haftada oluyor, sonra 4. Haftada daha iyi oluyordu. Sıfır olmuyor sanırım ama yine de çok çok iyi oluyordu. Ben güneş koruyucu sürüp, en fazla bir pudra ile dışarı çıkabilecek olsam ona da razıyım ama. İnanın moralim bozuldu. En son mesajda pharmaceris ile patlattim falan deyince çok sevinmistim.:KK43:

Rica ederim, tam da sormanız gereken soruları soruyorsunuz ☺️
Ben bu kremi stok yapmıştım resmen, en son 190 falandı belki..
Ancak bir arkadaşla konuşuyoruz bu klupten o da sizin bahsettiğiniz fiyatlardan aldı..
Ben geçmiş siparişleri me bakarım gün içinde size yazarım inşallah.. Kimden ne kadara almışım.. Ancak şunu da yapabiliriz.. Bulunduğum ilçede bulamadığım bir dönemde yakın bir ilçeden eczane bana kargo yapmıştı.. Oranın numarasını verebilirim siz de getirebilirsiniz.. Esasen de bunlara hiç gerek yok ☺️ zira her ilin, ilçenin seçkin eczanelerin satılıktır.. Hatta ben de Türkiyedeki pharmaceris eczane listesi vardı.. Fotoğraf olarak silmedim isem sizin ilçenize bakayım dilerseniz 🙌🏻
Buraya görsel yükleyemiyorum bir türlü 😕yine de deneyeceğim👀
Tüm Türkiye geneli illerde mevcut mu acaba? Değilse o sıkıntı :KK43:

Lekeleriniz koyu mu yoksa daha tolere edilebilir miydi? Yaaa çok üzüldüm açılma olmadığı için. Videolarını izledim, reklam yuzunun belirgin acilmalari 12 haftada oldu. İlk ilerleme 2. Haftada oluyor, sonra 4. Haftada daha iyi oluyordu. Sıfır olmuyor sanırım ama yine de çok çok iyi oluyordu. Ben güneş koruyucu sürüp, en fazla bir pudra ile dışarı çıkabilecek olsam ona da razıyım ama. İnanın moralim bozuldu. En son mesajda pharmaceris ile patlattim falan deyince çok sevinmistim.:KK43:
Koyu lekelerim de var daha açık olanlarda maalesef.ama ben demedim patlattım diye bende kullanıyorum pharmaceris ama benim lekelerim de ilerleme yok.sizin bulunduğunuz yeri araştırdım satış bayii eczane yok maalesef.tek seçenek başka bir ilden kargoyla getirtmek sanırım 😔

Koyu lekelerim de var daha açık olanlarda maalesef.ama ben demedim patlattım diye bende kullanıyorum pharmaceris ama benim lekelerim de ilerleme yok.sizin bulunduğunuz yeri araştırdım satış bayii eczane yok maalesef.tek seçenek başka bir ilden kargoyla getirtmek sanırım 😔
O kadar çok şey okudum ki demekki karıştırdım. Ben sizi patlattım diye yazdınız zannediyordum, kusura bakmayin:KK43: ilgi ve bilgiler için teşekkür ederim. Gelişmelerden haberdar etmeye devam edelim birbirimizi.

Sitesinde internet satışımız yok, sadece eczanelerde yazıyor. Trendyoldan aldığınız orjinal miydi acaba?
Bu arada lekeleriniz ne durumda?
Ben gozumu kararttim aldim trendyoldan.orjinal mi bilmiyorum.kutusuparcalanmis cok ezilmisti geldiginde.ama kremin emniyet bandi vardi.dokusu kokusu bahsedilen gibiydi.kullandim bende.evet bende etki etti.eucerinlere devam ediyorum ama renk acilmasi durmustu.29 mayis da pharmacerise basladim biraz daha acti lekeleri.ben tum yuzume suruyorum.normalde esmerim ama her gören nasil beyazlamissin diyor.bu da cok hosuma gidiyor acikcasi.daha beyaz,gergin nemli ve canli duruyor cildim.ama lekeler tamamen gecmedi.buyuk oranda soldu renkleri.

Ben gozumu kararttim aldim trendyoldan.orjinal mi bilmiyorum.kutusuparcalanmis cok ezilmisti geldiginde.ama kremin emniyet bandi vardi.dokusu kokusu bahsedilen gibiydi.kullandim bende.evet bende etki etti.eucerinlere devam ediyorum ama renk acilmasi durmustu.29 mayis da pharmacerise basladim biraz daha acti lekeleri.ben tum yuzume suruyorum.normalde esmerim ama her gören nasil beyazlamissin diyor.bu da cok hosuma gidiyor acikcasi.daha beyaz,gergin nemli ve canli duruyor cildim.ama lekeler tamamen gecmedi.buyuk oranda soldu renkleri.
Sizin lekeleriniz melazma miydi? Nasıl oluştu. O zaman şuanki sonuç sizi memnun ediyor sanırım. Eucerin reklam yüzünün de alın lekeleri tam geçmemiş görünüyordu 12.haftada. siliklesmesi de bir başarı sanırım. Umarım geri gelmez.

Sizin lekeleriniz melazma miydi? Nasıl oluştu. O zaman şuanki sonuç sizi memnun ediyor sanırım. Eucerin reklam yüzünün de alın lekeleri tam geçmemiş görünüyordu 12.haftada. siliklesmesi de bir başarı sanırım. Umarım geri gelmez.
Evet benim lekelerim melazma.yani iki ayri dermatoloji doktorunun teshisi bu.yaklasik uc yillik.reklam yuzundeki kadar siliklesti benimde lekelerim aslinda.pharmaceris yuzumu genel olarak aydinlattigi icin dikkatleri yuzumun geneline cekiyor.lekeler daha az goze batiyor.ama doktorum bana bu lekelerin hormon temelli oldugunu soylemisti ve dedigi gibi bir gun koyu leke bir gun daha acik gorunum yuvarlanip gidiyoruz.

Evet benim lekelerim melazma.yani iki ayri dermatoloji doktorunun teshisi bu.yaklasik uc yillik.reklam yuzundeki kadar siliklesti benimde lekelerim aslinda.pharmaceris yuzumu genel olarak aydinlattigi icin dikkatleri yuzumun geneline cekiyor.lekeler daha az goze batiyor.ama doktorum bana bu lekelerin hormon temelli oldugunu soylemisti ve dedigi gibi bir gun koyu leke bir gun daha acik gorunum yuvarlanip gidiyoruz.
Bu hormonlara birsey yapılamıyor mu acaba :KK43: aslında temel nedenin ne olduğu tam olarak bilinmiyor sanırım. Piyango da bize vurmuş :KK43:

Benimde alnımda inatçı lekeler martın sonundan beri eucerin kullandım. Ama yok bi fayda bi tık açıldı o kadar. Şu pharmaces kremi nasıl kullanıyorsunuz.

Arkadaşlar yakın zamanda türkiyeye gelecek olan var mı 😔 burdan bi arkadaş saolsun yazmıştı yardimci olacağını hala burda mi acaba kendisi

Merhaba ben yine son durumumu yazmak istedim.mlkaydn in onerisiyle pharmacesisi aldim.29 mayis da kullanmaya basladim.eucerin lekelerimi cok guzel acmisti.ama bir sure sonra durdu.daha fazla acmadi.veee pharmacesis neredeyse son darbeyi vurdu diyebilirim.lekelerim artik cok dikkatli bakilinca farkediliyor.hatta bir cok kisi yuzumun genel olarak aydinlandiginive cildimin cok guzel durdugunu soyluyorlar.optimum etki icin 4 hafta gecmesi gerekiyormuş.ama ben sevincten yazmak istedim.su an pharmacesisi gun icinde 3 kez uyguluyorum.ve eucerinlere devam ediyorum hic aksatmadan.mlkaydn Allah ne muradiniz varsa versin.gercekten cok umutsuz zamanimda umut oldunuz.hadi son bi krem daha önerin de tamamen lekeler gitsin artik🤗
Neler kullandınız acaba

Benimde alnımda inatçı lekeler martın sonundan beri eucerin kullandım. Ama yok bi fayda bi tık açıldı o kadar. Şu pharmaces kremi nasıl kullanıyorsunuz.
Pharmaceris de cilt aydınlatma serisi bir ürün aslında.. Tek başına iş görebilir.. Ben eucerinlerden sonra kullandım, dışarıya çıkacaksam..
Bugünlerde de ne kullanırsam kullanayım en son onu sürüp çıkıyorum dışarıya🙌🏻

Pharmaceris de cilt aydınlatma serisi bir ürün aslında.. Tek başına iş görebilir.. Ben eucerinlerden sonra kullandım, dışarıya çıkacaksam..
Bugünlerde de ne kullanırsam kullanayım en son onu sürüp çıkıyorum dışarıya🙌🏻
Bi de onu deneyeceğim. Çok teşekkür ederim. Güneş kreminin üstüne de mi ondan sürüyorsunuz

Sizin alnınızda da leke var mıydı ve türü melazmamıydı? Ya melek hanım hakkınızı helal edin gerçekten. Çok şeyler soruyoruz size. İçtenlikle cevap veriyorsunuz. Allah gönlünüze göre versin. Çok teşekkürler.

Helal olsun 🤍
fayda sağladığını gördükçe kendimi çok kıymetli hissediyorum, bu güzel bir duygu🙌🏻 o yüzden keyifle cevap veriyorum, yorulmak ne kelime ☺️
Alnımda yoktu.. Yanaklarımda iki tarafta da eşit şekilde koyu leke vardı.. Elmacık kemiklerimde.. Malasma az çok biliyorum gibi ancak tam olarak ne bilmiyorum👀😁
Ciltte dağınık renk düzensizliği sanıyorum.. Ancak bendeki güneş lekesiydi diye düşünüyorum..

Bir arkadaş yorumlar da bir geri geliyor bir yok oluyor gibi yorum yazmıştı diye hatırlıyorum🤔
O sanki ben de de oluyor.. Silik bir şekilde duruyor gibi.. Evdekilere, arkadaşlara sorduğumda da leke meke yok diyor🙄😁
Kafam karışıyor 🤷🏼‍♀️
Ancak silik bir şekilde var olduğunu görüyorum ben☺️

Ben bahsetmiştim geçmiş mesajlarıma.. Bendeki görevini tamamladılar sanırım diye.. Sürünce iyi bir his bırakıyor (krem etkisi) ancak artık bir ilerme yok diye..
Hatta başka bir seriye geçeceğim birini ayarladım Kremler için demiştim.. Anti aging serisi gibi birşey.. Hyalüronik asit içerikli..
3d hyaluron filler +Elasticy serum ve 2 tane Hyalüronik asit içerikli farkli gündüz kremi almıştım..
Kremler geldi.. 5 gündür belki düzenli sürüyorum..
Serum da bizim bu whitening serisindeki, leke serisindeki içerikten de var🥇 şu meşhur thiamidol.. Patentli thiamidolmüş ayrıca..
Ben de Kremleri sürüş sırama bu 3d serumdan sonra gündüz leke kremini sürüyorum, biraz bekledikten sonra yeni aldığım gündüz Kremleri den birini sürüyorum(diğerini açmadım daha) dışarı çıkmam gereken günlerdeyim, okul devam ediyor malum.. En son da illa pharmaceris sürüp çıkıyorum...çok karıştı sanırım yine yazdıklarım🙄😁

Yani şunu özetleyebilirim..

Eğer hiç almamışlar (dilerim hem getirtme imkanınız olsun hem ekenomik çok zorlamasın) 🤍 ve aldığı halde lekesi kalanlar bu 3d serumu alabilirler.. Bende çok iyi hissettiriyor.. Ancak arkasına kullandığım hyaluron filler da kombine etki yapıyor olabilir..cildin dolgun ve aydınlık duruyor✨
Sürekli kullanımda çok daha iyi olacak hissi oluştu bende.. İşe yarıyor hissi yani☺️
Ya da biraz beklemede kalın ben bir süre kullanayım..
Ve belirtme ihtiyacı duyuyorum yine de
📢 bunlar benim yaşadıklarım, sizde alası olsun dilerim ancak olmazsa da bozuşmayalım👀ben samimiyetimle yazıyorum, buna inanın isterim🤍

Ben gerçekten faydasını gördüm 2 ay önce franksiyonel lazer yaptırmıştım bir sürü para verdim çektiğim acılarda cabası en ufak bir değişiklik olmadı bu kremler çok iyi geldi kalıcı bir çözümmü bilmiyorum lekelerim tamamen bitmiş değil ama cilt tonum eşit bunada şükür diyorum 🙏
Hangisi acaba kremler

X