vedalaşma anlarından nefret ediyorum :/

missdiorr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
44
31
bayanlar 5 gün sonra allahın izniyle düğünüm var çok mutluyum herşey çok güzel ama beni çok üzen düşündüren nasıl olacak acaba dedirten bir olay var...
vedalaşma anı muhtemelen nikah salonundan çıkarken olacak en düşündüğüm ananem babanem ve dedem yaşlılar ve çok duygusallar herzaman aramız aile bağlarımız çok çok iyi olmuştur annem olmadığı için ben onlarda büyüdüm maddi manevi bana destekleri çok ve çok duygusallar bende tek gözyaşı bile olsun istemıyorum mesela kınamda bile kına yakılırken oynamış insanım duygusallıktan nefret ediyorum ayrıca onlar nikahtan sonra yol mesefesi gtcekler 2 saat gibi aklım onlarda kalıcak veda anını nasıl eğlenceli duruma getirebilirim ?
fikri olan bayanlar yardımınızı istiyorum :KK5:

Depresifshine

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
866
91
31
bayanlar 5 gün sonra allahın izniyle düğünüm var çok mutluyum herşey çok güzel ama beni çok üzen düşündüren nasıl olacak acaba dedirten bir olay var...
vedalaşma anı muhtemelen nikah salonundan çıkarken olacak en düşündüğüm ananem babanem ve dedem yaşlılar ve çok duygusallar herzaman aramız aile bağlarımız çok çok iyi olmuştur annem olmadığı için ben onlarda büyüdüm maddi manevi bana destekleri çok ve çok duygusallar bende tek gözyaşı bile olsun istemıyorum mesela kınamda bile kına yakılırken oynamış insanım duygusallıktan nefret ediyorum ayrıca onlar nikahtan sonra yol mesefesi gtcekler 2 saat gibi aklım onlarda kalıcak veda anını nasıl eğlenceli duruma getirebilirim ?

Demiş ya çok yaşlılar diye bence ağlasalar bile bunlar mutluluk höz yaşımolucak. Zaten yaşlılar ölmeden senşn mürvetini görcekler. Seni ölmeden önce güvenli ellere emanet etmiş olucaklar. Bence hiç üzülme bu günleri onlara gösterebildiğin için sevin bence :) buarada hakkında hayırlısı olsun 5 gün sonra düğün var ayyy ne heycanlısındır sen şimdi :)

mihrumah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
878
223
Ağlicaksınız.Ben söyliyim.Okurken ben bile duygulandım.Yanında olacak kişiler onlara yardımcı olacaklardır.Ama ağlama olacaksa böyle bir sebepten olsun boşver.Allah mesut etsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2453 gün geçti.

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
30.111
24.847
şimdi aklıma ben geldim
bende tam bu anda babama biri hakkını helal et dedi oda ben helal ediyorum sende et dedi
ay ben bi agla bi agla bir türlü ediyorum diyemedim öylede agla agla girdim düğün salonuna agla agla cıktım
bende hıc gelemem su vedalasma sahnelerıne

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1245 gün geçti.

kucukpisi

Hayata inat gülümse...
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
6.602
2.949

uzak biryere mi gelin gidiyorsunuz? eğer öleyse ağlarlarsa dayanamaz ağlarsınız....

yok ben gibi uzak bi yere gitmiyorsanız. çevrenize değinki uzağa gitmiyorum, benim yanımda ağlamazmısınız dersiniz:KK1:. ben aileme öle söylemiştim. ağlamadım zaten.. onlarda içerilerde ağlamışlar :KK1:.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1701 gün geçti.

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.089
18.185
33
okurken bile gözlerim doldu
ve sende aglıcaksın. eglenceli hale getirmek cok zor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1383 gün geçti.

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
7.299
346
36
canım sanırım eğlenceli hale getiremezsin :)

bende çok ağladım ama kınada hiç ağlayamadım sonra ağladım..

o evden çıkış filan ben sonrada baya ağladım kaçamazsın ama insan alışmam dediği herşeye alışıyor..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2454 gün geçti.

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
Ben hiç ağlamadım. Nedense ağlanacak bir şey göremiyorum. Ne güzel doğru zamanda sevdiğin insanla evleniyorsun. Evlenmek demek aileden ayrılmak demek mi? Annem ağlamıştı biraz; o da duygulandı sanırım. Ben de kızım evlense sadece duygulandığım için ağlardım. O ilk okula başladığı zaman bile ağladıysam…

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1358 gün geçti.

deniz_1988

Olmayınca olmuyor işte
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2013
3.552
577
veda anını eğlenceli duruma getiremezsin,iplerin koptuğu andır o an
en son sarılış öpücük tüm maziyi hatırlatır ve sen istemesende ağlarsın..
bu kadar plancı olma zamana bırak olaylar nasıl gelişir giderse artık..

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.856
9.870

Onlar yaşarken böyle bir mutluluk tadacaklar bu çok güzel bir sey..

Ama veda ani eğlenceli olmaz ben şimdiye kadar düğünden aglamadan ayrılan az gelin gördüm:) hatta ben bile agliyorum:) sevinç gozyaslari hüzün gozyasi hepsi karisiyor birbirine..

Bence kendini o ani düşünerek sikintiya sokma.. Akisina Birak sen engel olamazsin zaten içten gelen bir şeye..

Allah tamamına mutlulukla erdirsin.. Hayirli olsun dugununuz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

missdiorr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
44
31
Onlar yaşarken böyle bir mutluluk tadacaklar bu çok güzel bir sey..

Ama veda ani eğlenceli olmaz ben şimdiye kadar düğünden aglamadan ayrılan az gelin gördüm:) hatta ben bile agliyorum:) sevinç gozyaslari hüzün gozyasi hepsi karisiyor birbirine..

Bence kendini o ani düşünerek sikintiya sokma.. Akisina Birak sen engel olamazsin zaten içten gelen bir şeye..

Allah tamamına mutlulukla erdirsin.. Hayirli olsun dugununuz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK25: amin teşekkür ederim
bende düşünmemeye çalışıyorum ama işte aklıma gelıncede tüm keyfim kaçıyor... tesekkurler önerılerın ıcın:)

missdiorr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
44
31
Demiş ya çok yaşlılar diye bence ağlasalar bile bunlar mutluluk höz yaşımolucak. Zaten yaşlılar ölmeden senşn mürvetini görcekler. Seni ölmeden önce güvenli ellere emanet etmiş olucaklar. Bence hiç üzülme bu günleri onlara gösterebildiğin için sevin bence :) buarada hakkında hayırlısı olsun 5 gün sonra düğün var ayyy ne heycanlısındır sen şimdi :)

heyecan yok stres var :) bitsede gitsek modundayım:) ben yine çok sevınclı olmaya calısacagım bakalım yapabılırsem :)

missdiorr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
44
31
Ağlicaksınız.Ben söyliyim.Okurken ben bile duygulandım.Yanında olacak kişiler onlara yardımcı olacaklardır.Ama ağlama olacaksa böyle bir sebepten olsun boşver.Allah mesut etsin.

amin tesekkur ederim guzel dıleklerın ıcın :)