vedalaşma anlarından nefret ediyorum :/

missdiorr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
18
34
bayanlar 5 gün sonra allahın izniyle düğünüm var çok mutluyum herşey çok güzel ama beni çok üzen düşündüren nasıl olacak acaba dedirten bir olay var...
vedalaşma anı muhtemelen nikah salonundan çıkarken olacak en düşündüğüm ananem babanem ve dedem yaşlılar ve çok duygusallar herzaman aramız aile bağlarımız çok çok iyi olmuştur annem olmadığı için ben onlarda büyüdüm maddi manevi bana destekleri çok ve çok duygusallar bende tek gözyaşı bile olsun istemıyorum mesela kınamda bile kına yakılırken oynamış insanım duygusallıktan nefret ediyorum ayrıca onlar nikahtan sonra yol mesefesi gtcekler 2 saat gibi aklım onlarda kalıcak veda anını nasıl eğlenceli duruma getirebilirim ?
fikri olan bayanlar yardımınızı istiyorum :KK5:

bayanlar 5 gün sonra allahın izniyle düğünüm var çok mutluyum herşey çok güzel ama beni çok üzen düşündüren nasıl olacak acaba dedirten bir olay var...
vedalaşma anı muhtemelen nikah salonundan çıkarken olacak en düşündüğüm ananem babanem ve dedem yaşlılar ve çok duygusallar herzaman aramız aile bağlarımız çok çok iyi olmuştur annem olmadığı için ben onlarda büyüdüm maddi manevi bana destekleri çok ve çok duygusallar bende tek gözyaşı bile olsun istemıyorum mesela kınamda bile kına yakılırken oynamış insanım duygusallıktan nefret ediyorum ayrıca onlar nikahtan sonra yol mesefesi gtcekler 2 saat gibi aklım onlarda kalıcak veda anını nasıl eğlenceli duruma getirebilirim ?

Demiş ya çok yaşlılar diye bence ağlasalar bile bunlar mutluluk höz yaşımolucak. Zaten yaşlılar ölmeden senşn mürvetini görcekler. Seni ölmeden önce güvenli ellere emanet etmiş olucaklar. Bence hiç üzülme bu günleri onlara gösterebildiğin için sevin bence :) buarada hakkında hayırlısı olsun 5 gün sonra düğün var ayyy ne heycanlısındır sen şimdi :)

Ağlicaksınız.Ben söyliyim.Okurken ben bile duygulandım.Yanında olacak kişiler onlara yardımcı olacaklardır.Ama ağlama olacaksa böyle bir sebepten olsun boşver.Allah mesut etsin.

şimdi aklıma ben geldim
bende tam bu anda babama biri hakkını helal et dedi oda ben helal ediyorum sende et dedi
ay ben bi agla bi agla bir türlü ediyorum diyemedim öylede agla agla girdim düğün salonuna agla agla cıktım
bende hıc gelemem su vedalasma sahnelerıne

uzak biryere mi gelin gidiyorsunuz? eğer öleyse ağlarlarsa dayanamaz ağlarsınız....

yok ben gibi uzak bi yere gitmiyorsanız. çevrenize değinki uzağa gitmiyorum, benim yanımda ağlamazmısınız dersiniz:KK1:. ben aileme öle söylemiştim. ağlamadım zaten.. onlarda içerilerde ağlamışlar :KK1:.

canım sanırım eğlenceli hale getiremezsin :)

bende çok ağladım ama kınada hiç ağlayamadım sonra ağladım..

o evden çıkış filan ben sonrada baya ağladım kaçamazsın ama insan alışmam dediği herşeye alışıyor..

Ben hiç ağlamadım. Nedense ağlanacak bir şey göremiyorum. Ne güzel doğru zamanda sevdiğin insanla evleniyorsun. Evlenmek demek aileden ayrılmak demek mi? Annem ağlamıştı biraz; o da duygulandı sanırım. Ben de kızım evlense sadece duygulandığım için ağlardım. O ilk okula başladığı zaman bile ağladıysam…

veda anını eğlenceli duruma getiremezsin,iplerin koptuğu andır o an
en son sarılış öpücük tüm maziyi hatırlatır ve sen istemesende ağlarsın..
bu kadar plancı olma zamana bırak olaylar nasıl gelişir giderse artık..

Onlar yaşarken böyle bir mutluluk tadacaklar bu çok güzel bir sey..

Ama veda ani eğlenceli olmaz ben şimdiye kadar düğünden aglamadan ayrılan az gelin gördüm:) hatta ben bile agliyorum:) sevinç gozyaslari hüzün gozyasi hepsi karisiyor birbirine..

Bence kendini o ani düşünerek sikintiya sokma.. Akisina Birak sen engel olamazsin zaten içten gelen bir şeye..

Allah tamamına mutlulukla erdirsin.. Hayirli olsun dugununuz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Onlar yaşarken böyle bir mutluluk tadacaklar bu çok güzel bir sey..

Ama veda ani eğlenceli olmaz ben şimdiye kadar düğünden aglamadan ayrılan az gelin gördüm:) hatta ben bile agliyorum:) sevinç gozyaslari hüzün gozyasi hepsi karisiyor birbirine..

Bence kendini o ani düşünerek sikintiya sokma.. Akisina Birak sen engel olamazsin zaten içten gelen bir şeye..

Allah tamamına mutlulukla erdirsin.. Hayirli olsun dugununuz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK25: amin teşekkür ederim
bende düşünmemeye çalışıyorum ama işte aklıma gelıncede tüm keyfim kaçıyor... tesekkurler önerılerın ıcın:)

Demiş ya çok yaşlılar diye bence ağlasalar bile bunlar mutluluk höz yaşımolucak. Zaten yaşlılar ölmeden senşn mürvetini görcekler. Seni ölmeden önce güvenli ellere emanet etmiş olucaklar. Bence hiç üzülme bu günleri onlara gösterebildiğin için sevin bence :) buarada hakkında hayırlısı olsun 5 gün sonra düğün var ayyy ne heycanlısındır sen şimdi :)

heyecan yok stres var :) bitsede gitsek modundayım:) ben yine çok sevınclı olmaya calısacagım bakalım yapabılırsem :)

Ağlicaksınız.Ben söyliyim.Okurken ben bile duygulandım.Yanında olacak kişiler onlara yardımcı olacaklardır.Ama ağlama olacaksa böyle bir sebepten olsun boşver.Allah mesut etsin.

amin tesekkur ederim guzel dıleklerın ıcın :)

şimdi aklıma ben geldim
bende tam bu anda babama biri hakkını helal et dedi oda ben helal ediyorum sende et dedi
ay ben bi agla bi agla bir türlü ediyorum diyemedim öylede agla agla girdim düğün salonuna agla agla cıktım
bende hıc gelemem su vedalasma sahnelerıne

evden cıkarken vedalaşmıcam zaten salonda vedalaşıcam tek seferde kurtulayım dıyorum :)

uzak biryere mi gelin gidiyorsunuz? eğer öleyse ağlarlarsa dayanamaz ağlarsınız....

yok ben gibi uzak bi yere gitmiyorsanız. çevrenize değinki uzağa gitmiyorum, benim yanımda ağlamazmısınız dersiniz:KK1:. ben aileme öle söylemiştim. ağlamadım zaten.. onlarda içerilerde ağlamışlar :KK1:.

sakarya istanbul:) bana belli etmesın ağlasınlar:) en guzel gunumde makyajım aksın istemıyorummmmmm:KK52:

canım sanırım eğlenceli hale getiremezsin :)

bende çok ağladım ama kınada hiç ağlayamadım sonra ağladım..

o evden çıkış filan ben sonrada baya ağladım kaçamazsın ama insan alışmam dediği herşeye alışıyor..

kına da bende ağlamadım cok ugrastılar ama süreklı gülüyordum dans ediyordum:) ama babaneme ananeme dayanamam :/

bende 7 aylık evliyim
ve yazılanaları okurken bile ağladım yeminle
ben kına gecemde hiç ağlamadım sürekli oymadım
sadece kına yakılırken ağladım 1 dk falan ama geçti sonra yime

ammaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
düğün mekanından çıkarken aile resimleri çekildi
büyüklerin eli öpüldü derkennnnnnnnnnnnn
ablamın bana sarılması ile filmler koptu resmen bende:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
şıu an bile ağlıyorum vallahi
yarım saat bizi ayıramadılar
derken eşim çekti beni dedilerki gidina rtık
yiğenim 5 yaşında hele onun o ağlaması
sabaha kadar ağlamış teyze teyze diye
ben arabaya bindim zorla ve biraz kenarda durdurttum arabayı
kilitlediler arabayı çıkamayayım diye
ben bağıra bağıra ağladım babam annem ablam hepsinle vedalaaşırken çoook zor

çoook güzel dakikalar kıymetini bil ama ağlama olmadanda olmaz
yani deden babanen mutlaka ağlıcaklardır önüne geçemessin

kınada hep güldüm ama evlendiğim gün tam ayrılıcakken babam hüngür hüngür ağladı :KK5: o ağlayınca tabi bende arabaya bindim eve gidene kadar eşimin dizinde ağladım. Mutlaka ağlarlar ister istemez, eğlenceli duruma getiremezsin bence .

X