veeee..ben de hamileyim:))))

tebrik ederim canim,massallah diyelim anne adayimiza...
darisi biz tüm bekleyenlerin basina insallah

Canım tebrik ederim. Diğer topiğe de yazdım:))Hamişler listemize terfi ettin, seni ve babayı kutlarım. İnşallah Allah kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip eder:)

tebrik ederiiim allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsinnnnnnnnnnn...

çok teşekkür ederim:)))249,06 değerim ve 4haftalıkmış çok küçükmüş ultrasonda gör
lmezmiş öyle söyledi doktor..kesenin ne zaman görülebiliceğini biliyor musunuz acaba:)))....darısı istiyen herkesin başına:))

canım bende 4 haftalık hamileyim benimki tüp bebek olduğu için ne yapmam gerektigini günü gününe söylüyorlar.6 şubatta ultrasona gireceksin dediler SAT 27 ARALIK artık sen kendi son adetine göre hesaplarsın ne zaman doktora gideceğini.umarım yardımcı olabilmişimdir canım

dün test yaptım (normalde günüm bugündü)ikinciçizgi silik çıkmıştı bugün kan testi yaptırdım vee hamileyim:))hala inanamıyorum..işallah en kısa zamanda sizlerin de hamiş haberlerini alırız:))

Allah analı babalı büyütsün canım,anne olmak isteyen herkese yaşatsın bu sevinci...

canım bende 4 haftalık hamileyim benimki tüp bebek olduğu için ne yapmam gerektigini günü gününe söylüyorlar.6 şubatta ultrasona gireceksin dediler SAT 27 ARALIK artık sen kendi son adetine göre hesaplarsın ne zaman doktora gideceğini.umarım yardımcı olabilmişimdir canım

canımm,benim de sat:27/12 aaa aynı anda mı doğum yapıcaz:)))))işallah sağlıkla kucağımıza alıcağımız günleri de görürrz canım bilgi için çk teşekkür ederim:))

peloscum bedende istediler kan tahlili.4 tüp kan verdim bugun :)))

neee 4 tüp mü!!!!!!!ben tek tüpte bile kan verirken bayılıyorum:))))sanırım hep böyle oluyor güzel şeylere ulaşmak için zorlu yollardan geçmek gerekiyor:))kan da benim için öle bişiy:)))

hepininze çok teşşekrü ederim iyi dilekleriniz için:))işallah en kısa zamanda ben de sizleri tebrik ederim:))))

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X