Veeee sonunda hamileyim 😍

Ben muayene oldum hormon ultrason bana gayet iyi degerlerin dendi .yumurtla testi kullanıyorum iki günde bir ilişki oluyor dün ilişki oldu bugün ovulasyon böyle degerlendirimi yoks yrınmı ilişki olsun cok kararsızım napcagmı bilemiyrm aklım cok karısık birde doktor eşime ve bana klomen yazdı ben bugün çatlama vurulcam
Bir de çatlama iğnesi bugün vurulacaksa ilişki saatini o söyleyecek zaten. İğneden 12 saat sonra oluyor sanırım. Bir de sende sıkıntı yoksa klomeni boşa kullanma bence çatlama da oluyorsa gerek yok iğneye falan zaten çok pahalı. Çok istiyorsan kendin için bir şey yapmayı soğan kürü kullan derim ben. Ovülasyon da yaparsın görürsün çatlama günü filan.

Bugün ilişki olmasın canım dün olmuş. Şöyle hesaplayabilirsin: Sperm kadında 48 saate yakın bekliyor. Dünden bugüne daha 24 saat bile olmadı. Ovülasyon pik yapmış ama henüz çatlamamış. Şuan çatlasa bile hazır sperm var içerde. T çizgisi silik olunca çatlamış oluyor o zaman ilişki daha iyi. Bir de doktor çatlatma iğnesi yapınca sana ilişki saati verecek. Yani sen bugün yapma sperm biriksin. Çatlayınca hemen spermle buluşur daha iyi olur. Biraz karışık yazmış olabilirim anlamazsan yine sor 😁
Doktorum cok ilgisiz inan beni azarladı bu virüste ne cocugu diye agzından cımbızla laf alıyorum para olmadıgından özelede gidemiyorm teşekkür ederim canım Allah razı olsun saglıcakla dogsun bebegin

Bir de çatlama iğnesi bugün vurulacaksa ilişki saatini o söyleyecek zaten. İğneden 12 saat sonra oluyor sanırım. Bir de sende sıkıntı yoksa klomeni boşa kullanma bence çatlama da oluyorsa gerek yok iğneye falan zaten çok pahalı. Çok istiyorsan kendin için bir şey yapmayı soğan kürü kullan derim ben. Ovülasyon da yaparsın görürsün çatlama günü filan.
Klomen bende o kadar cok bel ağrısı ve halsizlik yaptıki ben neden kullanıyrm dedim gebelik şansı yükselsin diye dedi bana .cok kötü oldum bir hafta dün de birlikte olurken belimin agrısından acı cektm resmen

Yumurta için soğan kürü kullan mucize gibi büyütüyor çatlatıyor. Çatlama sıkıntısı varsa havuçlu incirli kür vardı onu kullan canım. Soğan kürünü kesinlikle yap. Yumurtaların harekete geçtiğini hissediyorsun. Ovülasyon da kullan testlerini yap çatladığı gün ilişki olsun. Yani her yönden yap tek bir şeyle kalma. İstersen beraber takibini yaparım senle 🤗
Tamam canim saolasin ovu testleri yaptigimda sana yollarim yorumlarsin insallah 😊

Doktorum cok ilgisiz inan beni azarladı bu virüste ne cocugu diye agzından cımbızla laf alıyorum para olmadıgından özelede gidemiyorm teşekkür ederim canım Allah razı olsun saglıcakla dogsun bebegin
Canım çatlama iğneni de vurun bugün bir daha da gitme o zaman o doktora. Ya da başka doktor bul. Psikolojin senin için daha önemli canım.

Benim durumum biraz daha farklı sizden. Vajinismus var bende 7 aydır uğraşıyorum tedavi oldum geçen hafta hala olmadı deniyorum Allahım yardım etsin hepimize inşallah 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Canım anestol kullan net ve kesin çözüm. Nohut kadar eline al tam ilişki bölgene acıyan yere sür uyuşur hemen ve zeytinyağı da kullan en iyi kayganlaştırıcı ve ilaç gibi bi doktor demişti. Ben bu ikisiyle aştım çok şükür.

Canım anestol kullan net ve kesin çözüm. Nohut kadar eline al tam ilişki bölgene acıyan yere sür uyuşur hemen ve zeytinyağı da kullan en iyi kayganlaştırıcı ve ilaç gibi bi doktor demişti. Ben bu ikisiyle aştım çok şükür.
Yaa sende de mi vardı canım emla kullanıcam bakalım inşallah olur

Çok teşekkürler cevap için 🥰🤍
Merhabalar..
Ben 5 aylık evliyim. Eşimle 3 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruz. Hamile kalmak istiyorum ama olmuyor. Aralık ayında doktora gittim verdiği günlerden ikisine uyup yapabilidik. 25-26 aralık Fakat 12 gün sonra 8 ocakta adetim geldi normal gibiydi. Ama şimdiler de göğüslerimin özellikle sol göğsümün ucunda iğne batması türünde sızılar oluyor son 4-5 gündür. İdrar yolu yanması oldum ve duygusal anlamda herşeye ağlayasım geliyor sizce gebelik olabilir miyim ?

Merhabalar..
Ben 5 aylık evliyim. Eşimle 3 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruz. Hamile kalmak istiyorum ama olmuyor. Aralık ayında doktora gittim verdiği günlerden ikisine uyup yapabilidik. 25-26 aralık Fakat 12 gün sonra 8 ocakta adetim geldi normal gibiydi. Ama şimdiler de göğüslerimin özellikle sol göğsümün ucunda iğne batması türünde sızılar oluyor son 4-5 gündür. İdrar yolu yanması oldum ve duygusal anlamda herşeye ağlayasım geliyor sizce gebelik olabilir miyim ?
Canım yumurtlama sızısı olabilir bebeğin belirtisi için daha çok erken. Gün aşırı beraber olun. İdrar yolları enfeksiyonu olabilir bol bol su iç. İlişkiden dolayı da enfeksiyon olur. Soğuk algınlığı da yanma yapar. Kendini sıcak tut. Anlattığın sızı yumurtlama sızısıdır bende de oluyordu. Her şeye rağmen hamile gibi hareket et soğuk alma ve ağır kaldırma 😊 vajinal bölgene sıcak su torbası yap ılık olsun seni rahatlatır. Ayakların hep sıcak olsun. Akıntın arttı mı ?

Merhabalar..
Ayrıca bebek olmuyor demek için çok erken 😉 Yumurtlama günlerini biliyor musun ?

Lavinya Lavinya Lavinya Lavinya ya ne kadar iyisin tecrübelerini bizle paylaşmayı düşünmek çok güzel bir davranış. ❤️ Benim eşimde varikoselden ameliyat oldu ameliyattan önce ml de 800 bin sperm vardı ameliyattan sonra ml de 3 milyon oldu. Opstravent(3 ay) +keçi boynuzu kürü(2ay) kullandık. Şimdi de çakşır tozuyla bal karıştırdım onu yiyor eşim akşamları da çoban çökerten içiyor. Opstravent + proxeed içiyor. Bende sıkıntı yok çok şükür. Gerisi takdiri ilahi. Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤗

Lavinya Lavinya Lavinya Lavinya ya ne kadar iyisin tecrübelerini bizle paylaşmayı düşünmek çok güzel bir davranış. ❤️ Benim eşimde varikoselden ameliyat oldu ameliyattan önce ml de 800 bin sperm vardı ameliyattan sonra ml de 3 milyon oldu. Opstravent(3 ay) +keçi boynuzu kürü(2ay) kullandık. Şimdi de çakşır tozuyla bal karıştırdım onu yiyor eşim akşamları da çoban çökerten içiyor. Opstravent + proxeed içiyor. Bende sıkıntı yok çok şükür. Gerisi takdiri ilahi. Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤗
Keçiboynuzu pekmezi yesin sabah akşam. Yalnız dikkat edin aldığı besinler birbirine ters etki yapmasın. Rabbim size de nasip etsin. Bizde ameliyattan sonra 1 yılda düzelme oldu

Keçiboynuzu pekmezi yesin sabah akşam. Yalnız dikkat edin aldığı besinler birbirine ters etki yapmasın. Rabbim size de nasip etsin. Bizde ameliyattan sonra 1 yılda düzelme oldu
Onuda yediriyorum doktorlar hep tüp bebek diyorlar halbuki sizin gibi hamile kalan çok kişi var. Ben umutluyum inşallah düzelir en kısa zamanda. sizin ml de mi 5 milyondu?

Allah annalı babalı büyütsün inşallah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah böyle birilerinin hamile olduğunu duyunca çok seviniyorum allah bizede nasip etsin inşallah tüm bu duyguyu tatmayı bekliyene rabim tez zamanda nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰🙏

İki yılın sonunda hamileyim. Eşimde varikosel vardı başlarda bilemedik ameliyat oldu ve çok şükür iyileşti. Denemediğim kür kalmadı ama çok şükür sonunda duam kabul oldu. Ovülasyon da kullandım. Baştan sona kadar sorusu olan varsa hiç sıkılmadan cevaplayabilirim. Burada birisi hamileyim dediği zaman imrenerek okurdum. Hangi kürleri yaptılar, işe yarayan neydi diye merak ederdim. Rabbim hepinize nasip etsin inşallah 😍
Canım mrb allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah🙏bende ovulayon testi yapiorum ama hiç bisey anlamadim catladimmi yumurtladimmi ne oldu bilmiorum yardimci olabilirmisin bana

Eklentiler

• 20210120_163005.jpg
    20210120_163005.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 24
  • 20210120_163001.jpg
    20210120_163001.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 27
  • 20210120_162943.jpg
    20210120_162943.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 30
X