Vefk Yaptıran varmı

Aynen, yani bu olaylar olurken kız küçükmüş zaten ortaokuldaymış. Babası ayrılmış gitmiş bu metresten, kadın da yaptırmış herhalde. Babası çoktan öldü, yorgan gitti kavga bitti ama kızın üstünde kalmış bir şekil. Kızın hiçbir alakası yok ama sıçramış gelmiş bir şekil... yaptıran dan çıkar inşallah kıza yazık.
Çıkmaz mı Rabbim bırakmaz yanına inşAllah.. yazık bu şekilde kadere müdahale etmeye çalışmak ne kadar saçma.. dinen düşünse zaten yapmazlarda insanlar bi anlık heveslerle yanlış kararlar verip başkalarının hayatlarına müdahil olabiliyorlar maalesef.. Allah ıslah etsin kızında yardımcısı olsun inşAllah.. Rabbim yaptırana çevirsin yaptırdığını

Aynen, yani bu olaylar olurken kız küçükmüş zaten ortaokuldaymış. Babası ayrılmış gitmiş bu metresten, kadın da yaptırmış herhalde. Babası çoktan öldü, yorgan gitti kavga bitti ama kızın üstünde kalmış bir şekil. Kızın hiçbir alakası yok ama sıçramış gelmiş bir şekil... yaptıran dan çıkar inşallah kıza yazık.
Kurtuldu mu kız bari?

Merhaba arkadaşlar Vefk yaptıranınız varmı ? Kime yaptırdınız ? Sonuç alabildinizmi ? Fiyatı neydi ?
Biz yaptırmıştık
Eşimde de bende de varmış öyle demişti ama etki edene kadar eşimle ayrıldık ama beni gördüğünde cin çarpmışa dönüyordu o hali gitti gözleri dolarak bakıyordu son gördüğümde öncekiyle alakası yoktu
Benim kendim için yapılanda iyi geldi sanırım artık eskisi kadar içim daralmıyor

Biz yaptırmıştık
Eşimde de bende de varmış öyle demişti ama etki edene kadar eşimle ayrıldık ama beni gördüğünde cin çarpmışa dönüyordu o hali gitti gözleri dolarak bakıyordu son gördüğümde öncekiyle alakası yoktu
Benim kendim için yapılanda iyi geldi sanırım artık eskisi kadar içim daralmıyor
Kime yaptırdınız acaba

Biz yaptırmıştık
Musmutluuu Musmutluuu bana özelden mesaj atabiilir misiniz

Ben vefk yaptırdım yıllar önce çok sevdiğim birini kendime baglamak amaçlı.tabiiki önce Allah nasip ediyor.bunlar sadece sebep oluyor.suan evliyiz çok şükür vefk büyü değil dua şeklinde muska.
Ya böyle hacıyla hocayla insanları dolandırmaya kandırmaya çalışmaktan utanmıyor musunuz. Ne kadar yanlış bir sey bu yaptığınız. Insanların zor durumundan faydalanıp guc bela kazandıkları paralarını da elinden almak bir de umut tacirliği yapmak. Yazık günah gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Istanbul da var iyi bir insan
Merhaba, benim şöyle bir sıkıntım var; yedi aylık gebeyim ve eşim olacak kişi çekişmeli dava açtı. Bu süreçte maddi, manevi dip yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum da. Boşanmak istemiyorum. İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum. Lokasyonuma yakın, fiyati uygun biri var mıdır?

X