Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

dün hepimiz salmısız demek ki umarım bugün tekrarlamayız hataları :KK43: menum

sabah
2 küçük dilim kepek ekmegi
1 yumurta
3 zeytin

ögle
1 kase k fileks ve 1 diyet biskuvi

kızlar ben en son 2 gün önce tartıldım 58 dim pazar günü tartılacagım tekrar

kızlaar ben bugün yine kaçamak yaptım yazmaya utanıyorum artık motivasyonum düştü yaa of :KK43: ne yapmalıyım nasıl eski motivasyonuma dönicem bilmiyorum

kızlar ben kaç gündür saldım ya 1 hfta sonrada yılbası ustelik topluyorum yarından itibaren kendimi ve yılbasına kadar 56 yı görmek istiyorum artııkk

MErhaba verelinihayat;

Yazını bir solukta okudum resmen benim yaşadıklarımı, hislerimi herşeyi yazmışsın.

4 kilo verip,5 kilo geri alan ben bugün pazartesi ve ben gene başladım :KK43:

Artık umudumm gitti, akşamları canavara dönüşüp öküz gibi yiyorum yatınca ağlamaya başlıyorum. Resmen bi kısır döngü,
Aklımda hep yemekler, aburcuburlar, ne yapsamda yesemler.

Ben hiç zayıf olamıyacağım sanırım o kadar üzgünüm ki geçmiyo bu illet şey geçmiyo :KK43:

Sizi takip edicem, Umarım bu sefer hepimiz başarılı oluruz.

ALLAH yardımcımız olsun kızlar..

mevsimlerden roma bu siteyi tılkayın kadın tıp doktoru inanılmaz öyküler listeler ve tüyolar var umutsuz olmayalım yeşil çay içine biraz tarçın ve üç beş karanfil atıp bu çayı için iştah kontrolü için.mehtap kilonun kader olmadığını kanıtlıyor bu sitede .kolay gelsin hepimize hadi bakalım.ha birde hayali ip varmış gibi elimizde hergün ip atlayacağız çünkü vucudun her yerini çalıştırıyormuş beş onla başlayalım hergün biraz arttırırız.ısınmadan yapmayın sevgilerrrr.

kızlar ben kaç gündür saldım ya 1 hfta sonrada yılbası ustelik topluyorum yarından itibaren kendimi ve yılbasına kadar 56 yı görmek istiyorum artııkk

canim, hepimiz bozmusuz , ama onemli olan bozdum nasi olsa deyip devam etmemek. cunki fazladan yedigimiz her lokma bizi hedefimizden 1 adim daha uzaga goturuyor. o yuzden ayni ciddiyetlee devammmm :)

MErhaba verelinihayat;

Yazını bir solukta okudum resmen benim yaşadıklarımı, hislerimi herşeyi yazmışsın.

4 kilo verip,5 kilo geri alan ben bugün pazartesi ve ben gene başladım :KK43:

Artık umudumm gitti, akşamları canavara dönüşüp öküz gibi yiyorum yatınca ağlamaya başlıyorum. Resmen bi kısır döngü,
Aklımda hep yemekler, aburcuburlar, ne yapsamda yesemler.

Ben hiç zayıf olamıyacağım sanırım o kadar üzgünüm ki geçmiyo bu illet şey geçmiyo :KK43:

Sizi takip edicem, Umarım bu sefer hepimiz başarılı oluruz.

ALLAH yardımcımız olsun kızlar..

Merhaba. hosgeldin gunlugume :)
Zayif olamiyacagim diye bir sey yok, olucaksin, olacagiz. Cunki sisman olmaya hakkimiz yok. bir kac saniyelik zevk icin bize piril piril emanet edilen , tikir tikir calisan bu vucudumuzu mahvetmeye hakkimiz yok. Tum insanlar gibi biz de ayni iskelete sahibiz. nefsimizi kontrol ederek bu iskeletin uzerini doseyen kaslari guclendirip sekillendirmek ve doseyen yag tabakalarindan kurtulmak lazim sadece. Bunun icin de yeterince istemek ve motivasyonu hic kaybetmemek lazim. En onemlisi motivasyon. o yuzden hep birlikde motive olarak kurtulacagiz insaAllah uzerimizdeki bu yag tabakalarindan :KK49:

Evet sevgili gunlugum :) merhaba :) kac gun oldu yazmayali, sana yazmayinca iyice bosladim ben , burasi cok iyi geliyordu bana, hep birlikte motive oluyorduk. ama malesef dersler cok yogun ve firsat bulamiyorum yazmaya :KK43:

en son 72-73 arasinda gidip geliyorum iste oyle. tum gun iyi gidiyorum aksam saatlerinde acikiyorum pide, tost, pizza vs yedim bir kac gun. ama dozunu abartmadan. bi tek bugun 1 tane koca pizzayi indirdim mideye malesef. cunki gun icinde hic bir sey yememistim, 1 brdk su icmeye bile firsat bulamadim gun icinde, kar tatili nedeniyle iptal olunan dersleri telafi amacli bugun oglen arasinda yerlestirmislerdi o yuzden ancak aksam nefes almaya firsat buldum. bulmaz olaydim :)))) Neyse uzulmuyorum ve bozdum deyip bozmaya devam etmiyorum. 2012-nin son 3 gununu cok hafif beslenerek gecirmeye calisacagim ve ocak aynin 1inden itibaren daha da dikkatli olucam :)

kizlar, siz de kendinizi bi toplayin, yeniden hep beraber devaaam :21:

Benim de kilo sorunum var kendime göre. kilo vermek istiyorumm :KK43:
boyum 162
kilom 61
yaşım 18
hedefim 53

Bu size fazla gelmeyebilir ama artık ben de yaşıtlarım gibi incecik olmak istiyorum. Kendimi bildim bileli hep iri bi kız oldum. biraz kemikliyim de galibaa :KK43: Kullandığım bazı ilaçlar yüzünden 3 haftada 3 kilo aldım. bu fazlalıkların hepsinin gitmesini istiyorumm.. :KK43:

Benim de kilo sorunum var kendime göre. kilo vermek istiyorumm :KK43:
boyum 162
kilom 61
yaşım 18
hedefim 53

Bu size fazla gelmeyebilir ama artık ben de yaşıtlarım gibi incecik olmak istiyorum. Kendimi bildim bileli hep iri bi kız oldum. biraz kemikliyim de galibaa :KK43: Kullandığım bazı ilaçlar yüzünden 3 haftada 3 kilo aldım. bu fazlalıkların hepsinin gitmesini istiyorumm.. :KK43:

cok iyi anliyorum cnm. hepimiz ayni sorunlari yasadigimiz icin birlikte motive olmamiz daha iyi olur. yasimiz da genc daha rahat veririz. yeter ki isteyelim. yediklerimize dikkat ederek ve hareketi artirarak bunu yapmaliyiz. ac kalarak degil. sakin sen de benim yaptigim hatalari yapip da ac kalarak zayiflamaya calisma cnm. cunki ben kilolarimin cogunu oyle aldim, 2 kilo veriyordum ac kalarak 4 kilo aliyordum. Vaktin varsa spor yap duzenli haftada 3-4 defa. biraz da yediklerine dikkat ettin mi gider kilocuklar, zaten hedefine cok da uzak degilsin cnm :KK49:

X