Verdiğim notu değiştirmemi istediler inanamıyorum ya! :oklava:

kronick

bize her yer TRABZON:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.809
28
41
sevgili duyarlı (!) arkadaşlarsengözlerimebaksanabbırakında arkadaş kime cevap verip vermeyeceğine,kime açıklama yapıp yapmayacağına kendisi karar versingamyoncuiremsu
 

pelincan

evlat nefes gibi
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
2.434
12
46
suayaz tatlım tahriklere kapılma ....seni yanlış anlamak için gayret eden arkadaşların niyeti tartışmak lütfen bunlara kulak asma...kavga ortamı kurallara aykırı. sen seviyeni bozma yoksa banlanırsın..çok öptüm canım,kendine iyi bak
 

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.808
17
42
hakikaten çok güzel birşey yapmışsın. ama maalesef burası TÜRKİYE. bende aynı bir durumdan şikayetçiydim ama hiçbirşey yapamadım. o kadar kılıfına uyduruyorlarki. maddi durumum iyi olmadığı için 2 yıllık okudum geçişle 4 yıllığa geçip burslu okumayı planlıyordum. çok çalıştım bölüm birincisi oldum. mezuniyetime yine maddi nedenlerden dolayı katılamamıştım ama tvden gece yarısı izliyordum ama ne göreyim ailesi ankarada öğr. gör. olan bir hatunu bölüm birincisi yapmışlar bende tabi ikincisi oldum bu esnada. tabi geçişi o yaptı ben kaldım. daha sonra bir öğretmenim senin hakkını yedik sana güzel bir iş ayarlayacağım ben diyerek vicdanını rahatlatmaya çalıştı ama ne fayda hala içimde kor gibi. şimdi benden daha düşük seviyedeki kişiler öğretmen ben ise sözleşmeli memurum.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3268 gün geçti.

adelia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.432
1.003
kızlar selam.tam tatile giderayak çok canım sıkıldı. paylaşıp rahatlamak istedim.
malatya'da bir kenar mahalle okulunda ing. öğretmeniyim.
bugün karneler verildi, tam töreni yapacağız okul md. yrd. yanıma geldi elinde bir karne ve bir telaş bir telaş.
dedi ki hocam siz bu öğrencini karnesine 1 vermişsiniz ingilizce'de. eee? dedim. onun babası milli eğitimde. hem bizim işlerimizi falan hallediyor notunu bir değiştiriverseniz. telefon etti de.
abbaooovvv. dedim içimden. ve törenin ortasında yuhhh beee yuuhhhhh! diye bağırasım geldi. cürete bak!
hani gözlerinden ateş saçıyor derler ya. resmen gözlerimden fışkıran alevi hissettim.delikafadulden
bende dedim ki: hocam bu hoş değil ama. asla böyle birşey yapmam. allame i cihan olsa babası değiştirmem notumu. ne demek bu? diğer 1 gelen çocuklarıma yazık değil mi? babaları bilmemnerde bilmemne olmadıkları için onların notları 1 kalacak biz küçük beyin notunu değiştireceğiz. o zaman benim terazim dengede durmaz. vicdanım da rahat etmez. benim babam milli eğitim bakanlığında üst düzey bürokratlık yapmış adamdır. karnede zayıf oldumu değil birilerine telefon falan etmek. aksine bizim canımıza okurdu çalışmamışsınız tembeller diye. bi ton fırça hatta arada sopa da yerdik.

ay ne yapayım ben kızlar. diyeceğimi dedim. ha bir de çıkarken odasına uğrayıp hocam ne siz böyle birşey söylemiş olun ne de ben duymuş olayım. kapansın dedim. sıkıntılı sıkıntılı tamam dedi.
şimdi Allah biliyor ya işgillendim. notunu falan değiştirirler mi diye. zırt pırt e-okulu kontrol ediyorum. İnşallah böyle birşey yapmazlar yoksa iş büyür çok.
ay sinir oldum yaaa. :1no2:
sevgiler kızlar.
kenar mahalle :KK70: