🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Mikan Mikan cığım yazmıyorsun nerelerdesin yine aktivitelerdesin görüyorum 😁
Bu aralar senin tabirinle sürdüklerin kraliçesiyim 👸
Hiç bir şey yapasım yok, tahammül sınırım da diplerde bugünler de. Eşim şimdi oğluşları aldı aşağı indirdi. Oynasınlar diye ben de koltuğa uzandım polar battaniyeyi kafama çektim, bunalım takılıyorum 🤣

Bu aralar senin tabirinle sürdüklerin kraliçesiyim 👸
Hiç bir şey yapasım yok, tahammül sınırım da diplerde bugünler de. Eşim şimdi oğluşları aldı aşağı indirdi. Oynasınlar diye ben de koltuğa uzandım polar battaniyeyi kafama çektim, bunalım takılıyorum 🤣
Arada bir öyle oluyor bedenimizin buna da ihtiyacı var müsaade etmemiz gerekiyormuş bazen böyle serbest takılmaya
Bir benim abim yok yaa😔3 tane ablam var bir tane de erkek kardeşim var keşke diyorum birde abim olsaydı😞
Abin olsaydı çok karışırdı sana 😁

Arada bir öyle oluyor bedenimizin buna da ihtiyacı var müsaade etmemiz gerekiyormuş bazen böyle serbest takılmaya

Abin olsaydı çok karışırdı sana 😁
o çok doğru ergenliğimde çok çekmiştim abim işsiz gibi beni takip ederdi okul çıkışı :KK70: sonra evlenince eşleriyle ilgilenmekten beni unuttular iyi ki hahah :KK70:

o çok doğru ergenliğimde çok çekmiştim abim işsiz gibi beni takip ederdi okul çıkışı :KK70: sonra evlenince eşleriyle ilgilenmekten beni unuttular iyi ki hahah :KK70:
Ben de erkek kardeşimden biliyorum kız kardeşime biraz karışır ama o da buldu bir hatun onunla buluşuyor sık sık iş güç derken kardeşime sıra gelmiyor ama çok karışmaz erkek kardeşim benim

Ben de erkek kardeşimden biliyorum kız kardeşime biraz karışır ama o da buldu bir hatun onunla buluşuyor sık sık iş güç derken kardeşime sıra gelmiyor ama çok karışmaz erkek kardeşim benim
Benim erkek kardeşim var ama bu konularda ala dağdan serin😂😂kendisi bize karışamaz babam varken ,babamda bu konularda bize güvenir öyle hiç sorgulamaz 😎😎

Benim erkek kardeşim var ama bu konularda ala dağdan serin😂😂kendisi bize karışamaz babam varken ,babamda bu konularda bize güvenir öyle hiç sorgulamaz 😎😎
Benim babam da güvenirdi zaten en büyükleri bendim ben onlara çok karışıyordum düne kadar senle yaşıt olan kız kardeşime karışıyordum da artık bir yere kadar fazla karıştığımı farkettim saldım

X