🌺Niloya'nın Günlüğü🌺 "Ramazan Rutinleri"

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugünki 15 dk lık spor yapıldı diyete çok az esnemeyle uyuldu Nikinik Nikinik cim bak sporumu da yaptım 😁

Eklentiler

• IMG_20210113_220936.jpg
    IMG_20210113_220936.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 18
Daha duş alıcam cilt bakımımı yapıcam ne geziyorum hala buralarda 😁midem kazınıyor evet 2.defa söylüyorum bunu farkındayım mutfakta çikolata browni kurabiyeler beni çok fena çağırıyorlar yoookkk yemem yeni bir eşofman altı aldım onun içine fit girmeliyim diyete girdim diyene kadar yüz kez söyleyene kadar icraate geçseydim şuan fit fit gezeceğdim kocam bile inanmıyor artık diyete girdim deyince bıhtı bıhtı adam :KK70: benim yediğim çikolatalar buradan Uludağ'a yol olurmuş bah hele hele :işsiz:

Evet ya hareketsizlik kötü her gün kızla egzersiz yapalım diyoruz. Kalıyor yaa.. ben özellikle ağrılarım için istiyorum. Bakalım.
Boğaz dersen maşallahımız var. Geçsin bu günler de veririz .inşallahh daha sağlıklı günlereee.🤗
Ben de spora ne zaman baslayacaksam...
Hep yarın diyorum, hep yarın yarın...

Ne zaman kesmeyi düşünüyorsun? Ne sıklıkta emiyor bebiş?
Aklına geldikçe emiyor gece an az 3 kez kalkıyor. Uykusu gelince özellikle sürekli emmek istiyor. Allah kısmet ederse 2 yaşa kadar devam etmek istiyorum

Aklına geldikçe emiyor gece an az 3 kez kalkıyor. Uykusu gelince özellikle sürekli emmek istiyor. Allah kısmet ederse 2 yaşa kadar devam etmek istiyorum
Emsin tabi inşallah. Gece Ezgi de 2 3 kez kalkıyor. Azaltmaya çalışsam iyi olacak kalkmalarını. Mart nisan başlamayı düşünüyorum. Tabi pandemi izin verirse.
İnek sütü başladın mı? Vermeyi düşünüyor musun?

Emsin tabi inşallah. Gece Ezgi de 2 3 kez kalkıyor. Azaltmaya çalışsam iyi olacak kalkmalarını. Mart nisan başlamayı düşünüyorum. Tabi pandemi izin verirse.
İnek sütü başladın mı? Vermeyi düşünüyor musun?
Ben de gece tamamen kesmek istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum emerek uyuyor zaten. Bizim de okul açılırsa çok zor olacak. Ben büyük oğluma da inek sütü vermedim. Arada kakaolu süt içiyor tabi bir yararı yok. Mayalamak için süt söylediğimde büyük oğluma bir bardak içiriyorum içerse. Küçüğe bir kere verdim sevmedi bir de alerjik zaten. Bağırsakları yoruyor.
Bi de geçenlerde ortopedi doktoruna gittim. Önümdeki hastanın 2-3 yaşlarında oğlu vardı. Doktor bey çok süt içiyor bir zararı olur mu dedi. Doktor da zararı yok ama faydası da yok dedi. Onun yerine peynir yoğurt yumurta yesin daha iyi dedi. Hasta çıkınca sekreteri doğal süt de mi faydalı değil dedi. O bir nebze daha iyi dedi ama çok gerek yok dedi.

Bi de şeyi fark ettim sütü rutin içen çocukların iştahı az oluyor. Çok verme taraftarı değilim. Büyük oğlum peynir yoğurt ayran hiç birini yemiyor içmiyor o yüzden arada veriyorum.

Ben de gece tamamen kesmek istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum emerek uyuyor zaten. Bizim de okul açılırsa çok zor olacak. Ben büyük oğluma da inek sütü vermedim. Arada kakaolu süt içiyor tabi bir yararı yok. Mayalamak için süt söylediğimde büyük oğluma bir bardak içiriyorum içerse. Küçüğe bir kere verdim sevmedi bir de alerjik zaten. Bağırsakları yoruyor.
Bi de geçenlerde ortopedi doktoruna gittim. Önümdeki hastanın 2-3 yaşlarında oğlu vardı. Doktor bey çok süt içiyor bir zararı olur mu dedi. Doktor da zararı yok ama faydası da yok dedi. Onun yerine peynir yoğurt yumurta yesin daha iyi dedi. Hasta çıkınca sekreteri doğal süt de mi faydalı değil dedi. O bir nebze daha iyi dedi ama çok gerek yok dedi.

Bi de şeyi fark ettim sütü rutin içen çocukların iştahı az oluyor. Çok verme taraftarı değilim. Büyük oğlum peynir yoğurt ayran hiç birini yemiyor içmiyor o yüzden arada veriyorum.
Esin içer. Küçükken de içerdi. Uyurken biberonuyla sütünü içer uyurdu. Şimdi bide bu çıktı. Neyseki zararı yok. Ezgi biberon da kullanmıyor evde olduğumdan. Biberona alışması da yine uyku açısından iyi olurdu ama neyse bir bardak sütünü içer yatar diye umut ediyorum🙃
Peynir yoğurt tereyağ yumurta tüketiriz bol bol. Eşim de büyük kız da içer süt ben hiç aramam. Ama sütlü tatlıya bayılırım😆

X