🌺Niloya'nın Günlüğü🌺 "Ramazan Rutinleri"

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Esin içer. Küçükken de içerdi. Uyurken biberonuyla sütünü içer uyurdu. Şimdi bide bu çıktı. Neyseki zararı yok. Ezgi biberon da kullanmıyor evde olduğumdan. Biberona alışması da yine uyku açısından iyi olurdu ama neyse bir bardak sütünü içer yatar diye umut ediyorum🙃
Peynir yoğurt tereyağ yumurta tüketiriz bol bol. Eşim de büyük kız da içer süt ben hiç aramam. Ama sütlü tatlıya bayılırım😆
Sütlü tatlıya bayılırım ama süt içemem ben de. Küçükken çok içmişim bıkmışım sanırım 😅

Sütlü tatlıya bayılırım ama süt içemem ben de. Küçükken çok içmişim bıkmışım sanırım 😅
Ben de sütten tiksinmişim canım sütle ilgili herşeyi yerim ama süt içemem içim almıyor küçükken çok içmişim kızım da yarın öbür gün öyle olmaz inşallah o da çok içiyor

Ben de sütten tiksinmişim canım sütle ilgili herşeyi yerim ama süt içemem içim almıyor küçükken çok içmişim kızım da yarın öbür gün öyle olmaz inşallah o da çok içiyor
İnşallah öyle olmaz, ben bebekken çok içmişim çocukken bile içmezdim

Bugünki yemek menüm
-Sarımsaklı tereyağlı tavuk parçacıklı şehriyeli tavuk suyu çorbası
Nasıl adı süper dimi :KK70:

-Tavuklu Pilav
Bir de salata ayran tatlı yok diyet var
Resimdeki salatayı çok severimmm
Zeytinler de bahçeden

Nikinik Nikinik diyeti bozmadım 😁

Eklentiler

• IMG_20210114_160852.jpg
    IMG_20210114_160852.jpg
    170 KB · Görüntüleme: 17
Sporumu da yaptım çok şükür akşam çok az diyeti bozucu çok accık bişey yedim ama akşam yemeğini 4 te yedim bu accık bişey de ara öğün olsun 😁

Eklentiler

• Screenshot_20210114_201453_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210114_201453_com.huawei.health.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 11
Sayfayı amacı için kullanacağım şimdi. Hazır olun 😅

Yarın yapılacaklar:
-Lavabo/WC yıka.
-salonu/mutfağı süpür.
-çamaşır katla/yerleştir.
-yürüyüş yap.
-2 lt su iç.
-kitap oku.

Sayfayı amacı için kullanacağım şimdi. Hazır olun 😅

Yarın yapılacaklar:
-Lavabo/WC yıka.
-salonu/mutfağı süpür.
-çamaşır katla/yerleştir.
-yürüyüş yap.
-2 lt su iç.
-kitap oku.
Su doğru dürüst içmiyorum ben de şu sıra çamaşır dışında diğerlerini ben de yapayım inşallah çamaşır yeni bitti 😁

Su doğru dürüst içmiyorum ben de şu sıra çamaşır dışında diğerlerini ben de yapayım inşallah çamaşır yeni bitti 😁
Gece yatmadan önce yoğurt yatağında kekik pul biber yiyorlarmış. Gerçi sen benden daha iyi bilirsin de.:)
Suyu ben de iyi içiyorum. 1 haftada bir damacanayı bitiriyorum. Eşim Esin. 2 lt içse 2.5 lt falan içmiş oluyorum günde.

X