🌺Niloya'nın Günlüğü🌺 "Ramazan Rutinleri"

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben aksiyonlu konulara hic yazmiyorum valla. Gerekirse icimden salak diyorum 🤦‍♀️😝
Bdv de ana ekranda duran aşı covid konusu var ya ora işte ben okuyorum yaaa yazıyorum da oraya . Birde bdv ye yazıyorum bazen ama kavga etmeden edeceğim konuya yazmıyorum. Zaten abi bebeği uyuturken ancak okuyup yazıyorum mor . Yoksa abi bebek telefonla ilgilenmemi kabul etmiyor 🙄 niloşu da oradan tanıdım zaten

Bdv de ana ekranda duran aşı covid konusu var ya ora işte ben okuyorum yaaa yazıyorum da oraya . Birde bdv ye yazıyorum bazen ama kahve etmeden edeceğim konuya yazmıyorum. Zaten abi bebeği uyuturken ancak okuyup yazıyorum mor . Yoksa abi bebek telefonla ilgilenmemi kabul etmiyor 🙄 niloşu da oradan tanıdım zaten

Abi bebek kiskanir baska biseyle ilgilenmeni, artik her seyin farkinda 😝🙏

Ay ben de ya, 1 2 yazip kaciyorum napiym 🤐🤐

Dun tembel takilmistim bugün çalışkan olucam öpüyorum yeter bu kadar oturduğum toto büyümesin 🤣
Kolay gelsin canım 🥰
Ben sadece oturuyorum böyle bir yere geçip oturuyorum sonra sinirlendigim şeyi düşünüyorum haklı miyim yoksa haksız mıyım analiz yapıyorum sinirim de hafifliyor biraz
Eğer bu yaşında bunu yapıyorsan harikasın Zerecim👏🏻👏🏻👏🏻🤩
Niloyatospikk Niloyatospikk Oooo niloşşş yaa bileydim erkenden uyanırdım karşılamaya seni 😍

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Kız olsun sen de boşver uyumuşsun oh mis kalkmış kadar oldun sağol canım :KK68: :KK68::KK68:
Di mi niloya cok guzel bi akim baslatti ❤❤

Ellerine saglik 🙏 ben ancak parca parca. Ya kalabalikta zaten yemek bulasik bitmiyor ki baska bisey yapalim🤣

Kadin boğa iyi de erkek boğa biraz sey, dedigim dedik. Inatci, dogrulari var onlardan asla sasmaz, konusmaz bile o konularda. Esnemez. Yumusaktir yufka yüreklidir merhametlidir koca yüreklidir ama bazi dogrulari var ki o konular hakkinda sadece konussan bile terslesir ve tersi cidden pistir. Her seyi kendi kontrolünde tutmak ister. Kendi dunyalarinin merkezi olmak istiyorlar.
Benim cok yakin bi erkek arkadasim var o da boga. Mesela olaya biz arkadasiz diye bakmiyor. Ben varim, morportakal benim arkadasim, o bana ait diye bakiyor. Mesela ben ona küserim. Der ki küsemezsin, ben istemedigim sürece küsemezsin. 🤣🤣🤣
Kesinlikle boğa burcu böyle arkadaşın konusunda bilemeyeceğim ben evlendikten sonra mesela lisedeki erkek arkadaşlarımı sosyal medyamdan bile sildim eşim boğa burcu işte al sana bir özellik kesin kes katı bu konuda 11 yılda yine de baya esnedi çok şükür
Covid topiğin yüzünden mi ban yedin 😂
Evet oradan yedim sen yazıyor muydun orada adın aklımda kalmamış olabilir hakaret etmeden tartıştık ama demek ki bu da yasakmış yaptığım şey yazdıklarım hakkında da pişman değilim
Olayda bende vardım okudum ondan 😂 buraya geldim baktım ki ban yemiş gelmiş aaa dedim . Yanlız olay nereden çıktı onu okumadım 🤔
Bi kişinin uygunsuz paylaşımı beni vatandaşlık görevimi yapmaya itti ve yaptım da gittim şikayetçi oldum

Bdv de ana ekranda duran aşı covid konusu var ya ora işte ben okuyorum yaaa yazıyorum da oraya . Birde bdv ye yazıyorum bazen ama kavga etmeden edeceğim konuya yazmıyorum. Zaten abi bebeği uyuturken ancak okuyup yazıyorum mor . Yoksa abi bebek telefonla ilgilenmemi kabul etmiyor 🙄 niloşu da oradan tanıdım zaten
Merak ettim özel değilse abi bebek derken ne demek 😊

Kesinlikle boğa burcu böyle arkadaşın konusunda bilemeyeceğim ben evlendikten sonra mesela lisedeki erkek arkadaşlarımı sosyal medyamdan bile sildim eşim boğa burcu işte al sana bir özellik kesin kes katı bu konuda 11 yılda yine de baya esnedi çok şükür

Mesela benim istanbulun guzel bi semtinde guzel, buyuk bahce kullanim imkani olan bi evim var. Eski esimle olan evimiz. Dayali döseli. Burda oturmayi kabul etmiyor, gecici sure burdayiz ama diken üstünde simdi yeni bastan ev duzuyoruz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ evden herhangi bisey tasimami da kabul etmiyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ beyaz esya mobilya falan degil kendi esyalarim cantalarim ayakkabilarim bile 🤦‍♀️

Halbuki ben demistim ki evden esyalari yenileyelim yeniden dekore edelim olsun bitsin.

Yok.

hayırlı günleerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Hayırlı günlerr 😍❤️
Kız makinaya koymadı diye mi oldu bunlar 😅
Benimki de çoraplarını sepete götürüp atmaz 😅kızıyorum ama napayım geçen gördüm atıyordu 😅
Yok kız ona azcık kızdım. Asıl tartıştığım konu yasak masak dinlemeyip saçma bir sebeple gitmesi. Birazda bana yardıma gelince yapmayıp. Arkadaşlrına yardımına kpşması. Cünkü ben neden bi makineye koycaksın şunu çokmu zor diyince. Bana bana bişey yaptırmayı başarımı sanıyosun dedi.:tokat: Bende dedim benim başarım değil karına yardım ettiğin için senin başarın olucak dedim🤬🤬
Sağol canım
Sen telefonu uykulu açtıysan ben de öyle açtığım zaman uyuyor muydun diyorlardı 😅
Evet canımm öyle açmıştım😂

Kolay gelsin canım 🥰

Eğer bu yaşında bunu yapıyorsan harikasın Zerecim👏🏻👏🏻👏🏻🤩

Kız olsun sen de boşver uyumuşsun oh mis kalkmış kadar oldun sağol canım :KK68: :KK68::KK68:

Evet oradan yedim sen yazıyor muydun orada adın aklımda kalmamış olabilir hakaret etmeden tartıştık ama demek ki bu da yasakmış yaptığım şey yazdıklarım hakkında da pişman değilim

Bi kişinin uygunsuz paylaşımı beni vatandaşlık görevimi yapmaya itti ve yaptım da gittim şikayetçi oldum
O gün görmüştüm tartışmayı ama başını bilmiyordum dönüp okumamıştım da . Ama senin şikayetçi oldum vs yazman dikkatimi çekmişti . Hakarete gerek yok polemik te ban sebebi . O yüzden ben artık kimseye fazla karşılık vermiyorum. Ben ban yesem 10 gün gidiyorum çünkü 😏

Abi bebek kiskanir baska biseyle ilgilenmeni, artik her seyin farkinda 😝🙏

Ay ben de ya, 1 2 yazip kaciyorum napiym 🤐🤐
Evet öyle gerçekten annemle bile konuşamıyorum . Telefonda konuşuyorsam zorla kucağıma gelip kendini öptürüyor zorla . Tüm günüm onunla dolu başka birşeye zaman vermiyor genelde

Bugün sabah oğlum 1. Uykusundayken yemek yaptım balkon yıkadım banyo temizledim birde buzluğum çok karışmıştı onu yerleştirdim şimdi uyku saati iftardan sonrada bulaşık makinası boşaltıp ütü yapıp birde kişisel bakım yapacağım ayrıca 10 sayfa kitap okuyacağım gücüm kalmıyor uykum geliyor o yüzden hep aksatıyorum 🥺

Bugün sabah oğlum 1. Uykusundayken yemek yaptım balkon yıkadım banyo temizledim birde buzluğum çok karışmıştı onu yerleştirdim şimdi uyku saati iftardan sonrada bulaşık makinası boşaltıp ütü yapıp birde kişisel bakım yapacağım ayrıca 10 sayfa kitap okuyacağım gücüm kalmıyor uykum geliyor o yüzden hep aksatıyorum 🥺

Menude ne var?

Bizim bugun yemek telasi yok ama yarin ne yapsak diye dusunuyorum 🤦‍♀️
9 nisanda isten ciktim ben biliyor musun :) 10 yillik macera sona erdi 🤷‍♀️. Ev hanimligina tepeden giris yaptim 😝

1 makine çamaşır yıkandı asıldı.
Şimdi montları attın yıkansın kurusun kaldırırım artık onları.
Daha kuran okumaya geçemedim.
Yemeğin dünden çorba ve pilav var.
Bi kaşarlı mantar ile salata yaparım

Menude ne var?

Bizim bugun yemek telasi yok ama yarin ne yapsak diye dusunuyorum 🤦‍♀️
9 nisanda isten ciktim ben biliyor musun :) 10 yillik macera sona erdi 🤷‍♀️. Ev hanimligina tepeden giris yaptim 😝
Eşim nöbetçi akşama oğlumla yanlızız. Bulgur pilavı ve yayla çorbası birde dolapta güllaç var dün yapmıştım onu bitirim yarına dondurmalı irmik helvası yapacağım çünkü. Yaaa 😧 şaşırttın beni😌 haydi hayırlı olsun o zaman 🤩

Copleri atmaya ve markete gidiyoruz simdi kardesimle.
Gelip tepsileri tencereleri dagiticaz.
Sadece kitap okurum veya dizi izlerim. Baska bisiy yapamam.

Orucum bozuldu, malum sebep. Simdi yiyip icebilir miyim? Yemem de belki su icerim 😐🙄

Kizlar dalga gecmeyin ama ben simdi namaz kilmicam, meal de mi okumicam?

Disardan okuyan gülecek ama napiym 🤣🤷‍♀️

Copleri atmaya ve markete gidiyoruz simdi kardesimle.
Gelip tepsileri tencereleri dagiticaz.
Sadece kitap okurum veya dizi izlerim. Baska bisiy yapamam.

Orucum bozuldu, malum sebep. Simdi yiyip icebilir miyim? Yemem de belki su icerim 😐🙄

Kizlar dalga gecmeyin ama ben simdi namaz kilmicam, meal de mi okumicam?

Disardan okuyan gülecek ama napiym 🤣🤷‍♀️
Evet orucun bozuldu artık 😏 meal hakkında benim bilgim yok yanlış bir yönlendirme yapmayayım

X