victoria secret vücut spreyleri losyonlarından en çekici hangisi sizde ???

Meyve aromalı istemiyorsan Forever Pink, Vanilla Lace, Coconut Passion öneririm.
Forever Pink fresh bir koku. Ama kremsi değil zaten losyonlarında kremsi koku tek Vanilla Lace ve Coconut Passion 'da aldım.
Ayrıca Midnight Dare kokusu da aşırı hoşuma gitti almadığıma bin pişman oldum. Meyveli değil aşırı güzel bir koku parfüm gibi sanki. Keşke onuda alsaydım dedim ..
Dediğim gibi hem kremsi hem fresh bir koku bulman en azından vücut spreylerinde mümkün değil. Ama bu önerdiklerim güzeller :)
Fresh olarak Strawberries&Champagne da bir alternatif ama adıyla alakası yok yani çilek kokmuyor bildiğin fresh bir koku.
Çileğimsi şekerli kokan olanı Sensual Blush gibi geldi bana onu aldım zaten :)
Meyveli dşünmüyorum dedin ama düşünürsende Love Spell birinci sıranda olabilir çünkü şimdiye kadar hiçbir yerde duymadığım çok farklı
ama bi o kadarda meyveli bir koku. : )

Bu arada herhangi birinde almak istersen,
benden ayırttığın ürünü alacağın zaman gidip vücut spreyini de alabilirim hepsini beraber yollarım canım haberin olsun.
bende gecen sezon yabancı uyruklu arkadasımda duymuştum tatlı bir koku ismini söylemişti fakat unuttum sizin tavsiye edttiklerinizi artık internetten alırım şansıma artık....

bende gecen sezon yabancı uyruklu arkadasımda duymuştum tatlı bir koku ismini söylemişti fakat unuttum sizin tavsiye edttiklerinizi artık internetten alırım şansıma artık....
Canımm tatlı şekerli koku istiyosan Pure Seduction,Coconut Passion,Love Addict vücut spreylerini öneririm sana:))

şuan internette kampanyalar var canım peki sana birşey sorucam ben genelde chanel chane ve yves rocher moment de bonheur kullsnıyorum onlara yakın victorya secret parfümleri var mı bildgin

şuan internette kampanyalar var canım peki sana birşey sorucam ben genelde chanel chane ve yves rocher moment de bonheur kullsnıyorum onlara yakın victorya secret parfümleri var mı bildgin
Victoria secret bombshell sevebilirsin o zaman sen..çünkü chance biraz turuncgil ağırlıklı ve şekersiz bir koku.. ama mesela chance benım ana parfümümdür ama ben şekerli kokuda kullanırım.. Victoria secret genelde şekerli meyveli oluyor.

Victoria secret bombshell sevebilirsin o zaman sen..çünkü chance biraz turuncgil ağırlıklı ve şekersiz bir koku.. ama mesela chance benım ana parfümümdür ama ben şekerli kokuda kullanırım.. Victoria secret genelde şekerli meyveli oluyor.
şekerli kokuları özel günlerde kullanırım anlarsın ya:KK22::KK22::oops::oops::oops:chanel chocolate var onuda seviyorum...hem şekerli hemde normalde kullandıklarım gibi olsun...

bu arada beyaz tenliyim...

şekerli kokuları özel günlerde kullanırım anlarsın ya:KK22::KK22::oops::oops::oops:chanel chocolate var onuda seviyorum...hem şekerli hemde normalde kullandıklarım gibi olsun...
chanel'in chocolate diye bi kokusu yok ki :KK53: çakma olanları diyosan koklamadım ben onları.. ama sana şekerli olarak Vs'den love addict,pure seduction öneririm bunlar vücut spreyi. Parfüm olarakta sexy little things noir tease çok güzel.. Bide love me diye bir parfümü var onu da çok beğendim.

dior addict bayılırım...
Bak bu 3 parfümü çok güzell..

nd.9730.jpg nd.25269.jpg nd.16930.jpg

chanel'in chocolate diye bi kokusu yok ki :KK53: çakma olanları diyosan koklamadım ben onları.. ama sana şekerli olarak Vs'den love addict,pure seduction öneririm bunlar vücut spreyi. Parfüm olarakta sexy little things noir tease çok güzel.. Bide love me diye bir parfümü var onu da çok beğendim.
evet çakma istanbula gelince almıştım zenci birinden sadece o çakma ama çok güzel:KK70::KK70::KK70:teşekkürler canım tavsiyelerin için :KK60::KK60::KK60::KK30::KK30::KK30::KK30:

allahım bayılırım kanatlı objelere çiçekli kelebekli en kısa zamanda alıcam bittim ya teşekkürler canım:oops::oops::KK37::KK37::KK36::KK36::KK36:
Rica ederimm canım hatta bence sende aralarında en çok Victoria Secret Angel Gold olanı seversin eğer chance seviyosan:KK37: Ama unutma gold olanı al klasik angel olanı çok kötüü :KK53:

Ben de VS'ın Pink parfümünü arıyorum, internetten baktım ama stokta yok diyor siteler.. Yurtdışından gelmişti bana İstanbul'da nerde bulabilirim? :cry:

X