vienna'nın 90 gün diyeti günlüğü :)

vienna

Ruhum sıfır MAKYAJ..
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
1.055
1.121
merhaba arkadaşlar;

bu sitede baya eskiyim birçok konulara cevap yazdım bir çok diyet gruplarına katılıp diğer kişilerle birlikte zayıflamaya çalıştım zayıfladım da ama kendimi nedense hiç bir gruba ait hissedemedim ve kendi diyet günlüğümü açmaya karar verdim. bu arada 22 yaşında üniversite öğrencisiyim
kilo verme yolculuğuma 65,5 kilo ile başladım çeşitli diyet ve sporlarla (devamlı değil ara ara) 62 kiloya düştüm 5 gündür 90 gün diyeti uyguluyorum ve bugün tartıda 60,800 gördüm
ilgilenenler olursa diyetin ayrıntılarından bahsederim seve seve. kimse okumasa da bu konuyu ben her gün ne yediğimi burada paylaşıcam ki diyet yapmaktan vazgeçmeyeyim istiyorum

gelelim bu saate kadar ne yediklerime..
öncelikle bugün protein günümdü

sabah : 1 elma 1 portakal 1 muz
( 90 gün diyetinin özelliği bu sabahları sadece meyve yenecek)

öğlen: az yağlı az tuzlu tavuklu salata

ara: 1 avuç kuru üzüm

akşam ne yiyeceğime karar vermedim ama yine tavuklu salata olabilir

ve aklıma geldikçe su içiyorum. su içmekte sıkıntım yok çok şükür. bugüne kadar spor da yapardım ama biraz ara verdim. biraz daha kilo vereyim sıkılaşmak için tekrar spor yapmaya başlayacağım.
şimdilik yazacaklarım bunlar. konumla ilgilenip yorum yaparsanız sevinirim desteklerinize ihtiyacım var :KK34::KK34:

Son düzenleme:
hadi bakalım hayırlısı :KK16:
kalori yakmalı günler sana bende elmalı diyet yapıcam bakalım nasıl olucak fit oluruz inşallah:KK51:

hadi bakalım hayırlısı :KK16:
kalori yakmalı günler sana bende elmalı diyet yapıcam bakalım nasıl olucak fit oluruz inşallah:KK51:

saol canım sana da bol kalori yakmalı günler diliyorum ben elma diyetini yapmıştım 6 günde 3,5 kilo vermiştim bir daha da yapmaya cesaret edemedim içim dışım elma olmuştu çünkü:KK1:

saol canım sana da bol kalori yakmalı günler diliyorum ben elma diyetini yapmıştım 6 günde 3,5 kilo vermiştim bir daha da yapmaya cesaret edemedim içim dışım elma olmuştu çünkü:KK1:

ayy valla bende şimdi yedim elmamı ama elim ayağım kesildi nedense bu kadar çabuk etkisini mi gösteriyor dersin:KK52:
piskolojik olarak herhalde:KK76:

Aksam yemeginde yediklerimi yazmak istiyorum

Yarim tabak tavuk doner kendi yagnda mikrodalgada isittim.ayrica tavada kizartmadim
1dilim kepekli ekmek
1 kase light yogurt

Bugun nisasta gunum :)))

Kahvalti
1elma 1portakal 1muz

Ogle icin patatesli salata hazirliycam
Aksam da patates ezmesine misir bezelye karistirip yicem
İsin en guzel yani ketcap serbest :))

konu uzun zmadır kapanmış ama merak ediyorum diyetin sonucu ne oldu bir arkadaşım bahsetti onun arkadaşı bu diyetle 10 kilo vermiş 1. ayda benimde aklımı çeldi açıkçası ama kafama takılan bir sürü şey vaR mesela yağlar hangi katagoride şekerli içecekler yemeği yapış şekli? buralardaysan cvp yazarsan çok sevinirim:))

X