Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Vitamin eksikliği sac dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Yalvaririm yardim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
25
2
42
Yardim lütfen b12 eksikliği ve d vitamini eksikliği saçları heryerden döker mi bilgisi olan cevap verebilir mi iki oğlum da da vitamin eksikliği nedeniyle sac dökülmesi var erkek tipi dökülme degil ailede genetik olan tek hastalıklar seker hastalığı dede anneanne ve babaanne de şeker hastaligi var oglumun birinde haşimoto var digerinde yok ama haşimoto olan oğlumun da tsh t3 ve t4 degerleri normal olduğu için ilac vermedi sağlıklı ve dengeli beslenmesi gerekiyor dedi ama aynı sac dökülmesi diger oglum da da var daha çok küçük bu yaşta bukadar dökülmesi normal mi dokulen saçları tekrar cikar mi önereceğiniz bir şampuan bakim urunu dogal yöntem varmi ne yapmaliyim lütfen bana yardim eder misiniz ne yapacagimi bilmiyorum

Dökülen saçların yerine yenisi çıkar daha küçükler sonuçta🌸 soğan kürü gibi şeyler yapabilirsin. Bol bol yeşillik yedir güneşe çıkar. Kabak çekirdeğinde de çinko var o da saç çıkarır. İstersen başka doktora da sorabilirsin aklına takılan bir yer olursa. Sebamed dökülme karşıtı şampuanın içeriği de çok güzel onu da önerebilirim.

X