Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu vivense.com?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ysmgzldr

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.770
78
Kızlar selam. Aranızda Vivense.com'dan alışveriş yapmış olan var mı? Ürünler çok hoş görünüyor ve fiyatlar da uygun gibi...

kızlar bu site hepsiburada.com gibi sadece alıcı satıcı arasında bağ kuran bi yermiş. yani ürünleri yakından görmek çok mümkün değil. ama ürünleri yapanların çoğu istanbul ankara ve inegölde üretim yapan yerler. buradaki arkadaşlar bu ürünleri bizzat görüp deneyip alırlarsa haberimiz olsun. fikirlerini paylaşırlarsa seviniriz :KK34:

Son düzenleme:
Ben de baktım hoşuma giden şeyler var .
Umarım bilgi veren arkadaşlar olur..

Kızlar Selam,

Ben buradan 1 hafta önce akıllı sehpa aldım. Ve gelen sehpa çizik, kenarları kırık çıktı. Fotoğraflarını çekip kendilerine gönderdim. Şimdi haber bekliyorum. Hatalı ürünü kontrol etmeden göndermeleri hoş olmadı doğrusu..

Ben vivenseden alisveris yaptim.Baslangicta tereddut ettim daha sonra cok arastirdim uzerine firmayi aradim konusma sonrasinda guvenilir hissettim ve siparisimi verdim.artemis mutfak seti ayni fotoğraftaki gibi hayalkirikligi yasamadim cok renkli modern ozellikle masasi harika cok saglam ve kaliteli montajda biraz zorlandim vidalama isini yapamadim destek aldim cok basitmis ama anahtar lazim bende yoktu ( keske icine koysalarmis kucucuk birsey)... Mutfagima cok yakisti....

Ben bugun itibariyle dresuar siparişi verdim. Herhangi bir sıkıntı ya da sorunla karsılasırsam tekrar yazarım. Bakalım nasıl olacak :)

Valla ben geçen ay orta sehpa sipariş ettim, çok ilgili davrandılar. Hem almadan önce hem de aldıktan sonra iki kere arandım. Geçen hafta da salı kampanyasından 14.90 a yan sehpa aldım kızlar inanır mısınız artık her salı olacakmış böyle pahalı ürünleri 14.90 a 19.90a satıyorlar bakalım beklemedeyimm gelince yorum atarımm.:KK54:

Ben de o sehpayı gözüme kestirmiştim ama katılamadım malesef kampanyaya ama bu salı katılıcam kısmetsee :KK34:

Bir kere anneme akıllı sehpa aldım annemin bütün itirazlarına rağmenn :KK9: başta tereddüt ettim görmeden alınır mı diye, ama çok memnun kaldım. Zaten bir sorun olursa iade alıyormış ona güvenerek aldım. Çok da ilgili davrandılar hem alırken hem sonrasında aradılar memnun kaldınız mı falan diye. Haftaya sonra yeni evimize taşınıyoruz, mutfak seti ve country yatak odası siparişi verdim bakalım nasıl çıkacak çok heyecanlıyımmmmmm!!

Ben de o sehpayı gözüme kestirmiştim ama katılamadım malesef kampanyaya ama bu salı katılıcam kısmetsee :KK34:

Bir kere anneme akıllı sehpa aldım annemin bütün itirazlarına rağmenn :KK9: başta tereddüt ettim görmeden alınır mı diye, ama çok memnun kaldım. Zaten bir sorun olursa iade alıyormış ona güvenerek aldım. Çok da ilgili davrandılar hem alırken hem sonrasında aradılar memnun kaldınız mı falan diye. Haftaya sonra yeni evimize taşınıyoruz, mutfak seti ve country yatak odası siparişi verdim bakalım nasıl çıkacak çok heyecanlıyımmmmmm!!

merhaba, uzun zaman olmuş ama, acaba yatak odası takımından memnun kaldınız mı?

Kızlar ben de vivense.com'a bakıyorum, komple ev takımı almayı düşünüyorum ama büyük mobilya alıp da memnun olmayan var mı acaba? görmeden almak durumunda olunca kararsız kalıyor insan :110:

merhaba ben country yemek odası takımı aldım gelen misafirlerin de çok hoşuna gitti çok memnun kaldım.arkadaşım da oturma odası aldı bir sorun yaşamadık linklerini atabilirim .birçok ürünü bir arada görebiliyorsun büyük kolaylık aslında internetten alışveriş

Selam kızlar baya olmuş konu açlılalı ama bende geçtiğimiz hafta vivense den akllı sehpa siparişi verdim çarşamba günü cumartesi sehpam geldi bile. kurulumu biraz uğraştırdı ama mağazada 350 450 arasıydı ben 200 tl ye aldım :KK47::KK47:

Bende şahane bir koltuk takımı beğendim firmayı araşturırken yazılanları okudum bakalım ürünlerim gelince yorumumu yazıcam

Kızlar selam. Aranızda Vivense.com'dan alışveriş yapmış olan var mı? Ürünler çok hoş görünüyor ve fiyatlar da uygun gibi...

merhaba asla birşey alma ben 40 gün önce evleniyorum diye evimin tüm eşyalarını vivenseden aldım peşin ödeme yaptım düğüne gün var eşya ortada yok rezalet bir firma kurumsallık ve müşteri ilişkileri sıfır
üstelik ürünün ne zaman geleceğini bilecek potansiyelde bile danışacağın biri yok parana yazık olur

Vivense öncelikle çok sorumsuz ve işlerini tam anlamıyla yapmayan bir firma olduğunu belirtmek istiyorum ve yaşamış olduğum mağduriyeti kısaca anlatmak istiyorum. temmuz ayının başlarında ankara showroom dan peşin para vererek almış olduğum yatak odası takımı koltuk takımı yemek masası ve iki adet tv ünitesi gardolabı ekim ayı olmasına rağmen hala tarafıma ulaşmamış ve ulaşan siparişlerin kurulumunu da yapmamış bulunmaktadırlar. yalan yanlış gelen siparişlerin uzman kurulumun ekibi dedikleri kişiler tarafından evime getirilip kurulumuna başlaması ve gelen üç parça eşyanın da kurulum sırasında her tarafını zedelemeleri gerçekten uzman dedikleri kişiler tarafından yapıldı. ağustos ayı ortasında eşyaların tamamının gelmesi için tarih vermişlerdi. hala gardolabı gelmedi ve gelen tv ünitesinin parçaları hala eksik. ayrıca yatak odasının demirinin eksik olması sebebiyle kurulumunun hala gerçekleşmiyor olması kurumsal denilen bu firmanın hiç te anlatıldığı gibi olmadığını göstermektedir. temmuz ayından itibaren evime gelen 4. kurulum ekibi ve hiç bir değişiklik yok. her gelen kurulum ekibi eksik ya da yanlış parça deyip geri gidiyorlar. aklı olan bu firmadan kesinlikle alış veriş yapmasın. çevremdeki insanlara da özellikle yaşamış ve hala yaşamakta olduğum bu durumu anlatıyorum ki benim düştüğüm bu duruma kimse düşmesin.

kahrolsun anlayışsızlığınız!!!
"tam bir pişmanlık abidesi" isim zımbırtısı vivense aldığımız 4 tanecik sandalyenin kumaşını temin edemedi. ne yazık ki zavallılar bizi değiştirmemiz için aradı biz de kalktık (tee tekrardan köritin öldüğü yerdeki ) showroomlarina gittik. kumaşı tekrardan seçtik zaten ilgisizliğin bini bin para. nisan ayında verdiğimiz bu sipariş mayıs ayına kadar sisteme girilmemiş! vee beceriksiz herifler internete bize haber vermeden mayıs teslimatını haziran sonuna çekmişler. ben de tesadüfen gördüm ve aradım. zaten müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün!! hem de ne aramak tam 7-8 kez dönüş sağlayacağız haber bekliyoruz vs diye bizi oyaladilar ve halaaa sandalyelerimiz gelmedi. ramazan bitiyor ben misafir falan agirlayamadim rezilligimi anlatamam. mağdur etmeye bayılıyorlar insanları. haram olsun.

Koltugunuz geldimi acaba nasıl saglammi bende vivenseden koltuk beğendim almak istyrmda

X