Vücuduna Bioalcamid Dolgu yaptıran var mı?

YILDIZ47

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
807
379
43
Arkadaslar merhaba. Aranizda biolcamid dolguyu vucuduna yaptiran varmi?cogu doktor bu dolguyu yapmiyor. Izmir de bi yerin reklamini goruyorum fiyatlari cok uygun. Ama yazdigim hicbir doktorda bu dolguyu yapmak istemedigini söylüyor. Bilgisi olan veya yaptiran varmi acaba

Arkadaslar merhaba. Aranizda biolcamid dolguyu vucuduna yaptiran varmi?cogu doktor bu dolguyu yapmiyor. Izmir de bi yerin reklamini goruyorum fiyatlari cok uygun. Ama yazdigim hicbir doktorda bu dolguyu yapmak istemedigini söylüyor. Bilgisi olan veya yaptiran varmi acaba
Bioalkamid dolgu Türkiyede yok. 2000 lerin başında vardı.

Bioalkamid dolgu Türkiyede yok. 2000 lerin başında vardı.
Ithalati yasakmis ama bu doktor kendi getiriyormuş Ispanyadan. Ben turkiye de yasakmis diyince doktorun sekreterinden resmen azar isittim. Bi cok ulkede yasak degil tehlikeli olsa onlarda kullanmazdi dedi

Ithalati yasakmis ama bu doktor kendi getiriyormuş Ispanyadan. Ben turkiye de yasakmis diyince doktorun sekreterinden resmen azar isittim. Bi cok ulkede yasak degil tehlikeli olsa onlarda kullanmazdi dedi
Kalıcı dolguyu meme popo gibi büyük alanlara sakın yaptırmayın. İyice inceleyin. Korkunç sorun yaşayanlar var. Bunlar poliacriamid türevi dolgulardan...Aquamid , bioalcamid, Aquafilling, Activegel küçük farklarla aynı türevdir. Hepsi çok risklidir. Hele enfeksiyon kapılırsa ki...bu yüksek bir olasılıktır. Korkunç oluyor.

Merhaba. Bioalkamid yapan dr İzmirde mi ? Instagramda gördüm. Meme ve popoya yaptırma canım benim. Ancak küçük bölgelere yaptırabilirsin. Ayrıca bir komplikasyon çıkarsa bu dolguyu alabilecek mi kesin konuş. Bu konularda oldukça tecrübeli ve bilgiliyim. Benim yüzümde benzer Aquamid vardı. 15 yıl sonra geçen yıl korkunç enfeksiyon yaşadım. Yapan dr hiç bir şey yapamadı. Çok kötü aylar geçirdim. Hele meme kanseri bu kadar yaygınken memeye dolgu yapan doktor cinayet işler suç işler. Silikon takılabilir. Popoya da ya yağ enjeksiyonu ya da silikon protez olur.

Son düzenleme:
2012 de Bioalcamid dolgunun üretimi durdurulmuş. Dr bunu nasıl bulmuş anlamadım. Makalelerde tüm hastalarda komplikasyon yapmış. Felâket bir şey.

Eklentiler

• Screenshot_20200608-160527.png
    Screenshot_20200608-160527.png
    214,2 KB · Görüntüleme: 502
Bana prospektüsünü atti. Ama cok kucuk yazili. Tehlikeli olsa Amerikada serbest olurmuydu dedi

Eklentiler

• Screenshot_20200608-201442.png
    Screenshot_20200608-201442.png
    885,6 KB · Görüntüleme: 481
Dolgunun orjinal adı BİOALCAMİD FİLLER YANİ BİOALCAMİD dolgudur Ama sayfalarında BİOARCAMİD DOLGU diye ınstagramda adı geçen klinik yazmış. BİOALCAMİD yerine Bioarcamid ne demek ??? Sayfalarında nedenini sordum. Ne yapmışlar biliyor musunuz??? Beni engellemişler. Asla oraya gitme. Demekki el altından benzer isimde uyduruk bir dolgu yapıyorlar. Beni engellemeleri , yasal bir şey yapmadıklarını kanıtlıyor. Neden BİOALCAMİD orjinal dolguyu BİOARCAMİD olarak lanse etmişler ınstagramda bunu sordum. Bu engelleme nedeni mi ??? Demek ki yaptıkları dolgu BİOALCAMİD değil. Zaten BİOALCAMİD orjinal firması 2012 de yasaklanarak kapatılmış. Tavsiyem uzak dur.

Dolgunun orjinal adı BİOALCAMİD FİLLER YANİ BİOALCAMİD dolgudur Ama sayfalarında BİOARCAMİD DOLGU diye ınstagramda adı geçen klinik yazmış. BİOALCAMİD yerine Bioarcamid ne demek ??? Sayfalarında nedenini sordum. Ne yapmışlar biliyor musunuz??? Beni engellemişler. Asla oraya gitme. Demekki el altından benzer isimde uyduruk bir dolgu yapıyorlar. Beni engellemeleri , yasal bir şey yapmadıklarını kanıtlıyor. Neden BİOALCAMİD orjinal dolguyu BİOARCAMİD olarak lanse etmişler ınstagramda bunu sordum. Bu engelleme nedeni mi ??? Demek ki yaptıkları dolgu BİOALCAMİD değil. Zaten BİOALCAMİD orjinal firması 2012 de yasaklanarak kapatılmış. Tavsiyem uzak dur.
Ben sorgulayinca benide engelledi zaten. Yok once cok heveslendim ama sonra arastirinca vazgectim ztn. Ama yapilan islemleri paylasiyolar durmadan merak ettim yaptiran varmi diye yoksa baska sayfalardan alipmi paylasiyorlar

istanbulda meme buyutme ,bio alcamid yaptıran varmı.instagramdan gördüm. Beylikduzune geliyormuş.bu dolgu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben goguslerime yaptirdim 6 ay önce ve memnunum bugunde dudagima yaptirdim suan cok sis ama inince ne olur bilmiyorum

Ben meme dolgusu yaptirdim hic bi sorunum yok bugun dudak dolgusuda yaptirdim umarim bu şişlik iner ve bundan da memnun kalirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz Dr öner özsoyeri denilen şarlatanla ve erdal koray doğruya, ömer melih denilen kisilerle davalığız olay savcılıkta dava sonuçlaninca buradan herşeyi yazacağım canını seven bunlardan uzak dursun biz yandık siz yanmayın ailemize ateş düştü siz uzak durun ailesini çoluğunu çocuğunu seven bunlardan uzak dursun

X