Vücut kendini hamileliğe hazırlar mı

Hayatlarrr

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
6.089
1.518
43
Vücut, rahim kendini hamileliğe hazırlarmış, bu durumu yaşayanlar oldu mu, yaşayanlar varsa bu başlıkta toplanalım mı.

Üç aydır korunmuyoruz ilk defa bu ay iki gün ve yoğun sürdü adetim, normalde beş gün sürerdi, "vücut kendini hazırlarmış" diye okumuştum benzer tecrübesi olanlar var mı? Yoksa alakası yok mu kısa sürmesinin bununla?

Hazırlar evet kimi hemen hamile kalabiliyor kiminin vücutta hazırlıyor kendini

Bende bilmiyordum öyleymiş. Benim de korunmayı bıraktıktan sonra ki ay 5 gün gecikti adetim. Sonra ki ay çok çok az oldu. Ondan sonraki ay da tam tersi aşırı oldu pıhtılı falan.

Vücut, rahim kendini hamileliğe hazırlarmış, bu durumu yaşayanlar oldu mu, yaşayanlar varsa bu başlıkta toplanalım mı.

Üç aydır korunmuyoruz ilk defa bu ay iki gün ve yoğun sürdü adetim, normalde beş gün sürerdi, "vücut kendini hazırlarmış" diye okumuştum benzer tecrübesi olanlar var mı? Yoksa alakası yok mu kısa sürmesinin bununla?
Bende gecen ay kimyasal gebelik yasadim bu ayda 3 gun erken adet oldum normalde kimsyasal gebelikten sonrada hemen hamile kalinabiliyor derlerdi vucut kendini hazirlarmis ama bilemiyorum ne kadar dogru

Bende gecen ay kimyasal gebelik yasadim bu ayda 3 gun erken adet oldum normalde kimsyasal gebelikten sonrada hemen hamile kalinabiliyor derlerdi vucut kendini hazirlarmis ama bilemiyorum ne kadar dogru
Geçmiş olsun, evet kimyasaldansınız hemen kalınıyor, en axindan6bende öyle olmuştu.

Hamile kalmadan önceki ayimda ilk kez o kadar yoğun bi kanama yaşamıştım

Ben de öyle bişeyler okumuştum. Geçen ay 16 gün gecikmişti adetim. Benimki musabakalara hazırlanıyor sanki mübarek.🙄

X