Whatsapp sözleşmesi

Konuyu çok fazla detaylı bir şekilde araştırmadım ama telegram indirim rehberimin büyük çoğunluğu ordaymış yada geçmiş bilmiyorum. Akıllı telefonlardaki bütün uygulamalarda erişim izni isteniyor ve kullanabilmek içinde izin ver deyip geçiyoruz. Aslında pek bir farkı da yok. Bu hafta kurul toplanıp açıklama yapılacakmış diye gördüm bakalım onu bekleyelim eğer geri adım atılmazsa ülkemizde yasaklanacağı falan yazıyordu. Daha zaman var günden güne değişiyor her şey.

Mesela ses kaydi gonderildgnde sesinizi taklit ederek interaktf bankaclk vs alanlarnda kullanablcklerini soyluyorlar. Ben sadece duyumlarimi soyluyorm. Daha ne o sozlesmyi kabul ettim ne de watsapptan ayrldim. Ayrica diger uygulamalarn da ne oldugu belli degil. Herkes kafasina gore taklsn. Hicbirimizn yeterli bilgisi.oldugunu dusnmuyorm. Varsayimlar ve duyumlardan ibaret konstklarmz
Zaten elektriklerde kesilcek diyolar dünya kaos içinde ya ...
Ben dumanla haberleşmeyi öğrencem 😬 🤣🤣🤣 hatta rahat rahat söverim de oh be .
Hangi yüzyılda doğdum ben ,bi de zombiler çıkarsa tamam olcek 😢😫😖

Konuyu çok fazla detaylı bir şekilde araştırmadım ama telegram indirim rehberimin büyük çoğunluğu ordaymış yada geçmiş bilmiyorum. Akıllı telefonlardaki bütün uygulamalarda erişim izni isteniyor ve kullanabilmek içinde izin ver deyip geçiyoruz. Aslında pek bir farkı da yok. Bu hafta kurul toplanıp açıklama yapılacakmış diye gördüm bakalım onu bekleyelim eğer geri adım atılmazsa ülkemizde yasaklanacağı falan yazıyordu. Daha zaman var günden güne değişiyor her şey.
Fark var
Telegram şeffaf bir program
Kodları bütün programcılar tarafından rahatlıkla kontrol edilebilir
WhatsApp Bip gibi uygulamalar kapalı program denetlenemez

Zaten neyimiz gizliydi ki? En basit birşey indirdiğinizde bile kameranız, mikrofonunuz, fotoğraflarınız herşeye onay vermek zorundasınız. Telegram mı nedir onda da aynı şekilde bilgiler ve rehber izni istiyor farkı ne?
Fark telegram şeffaf
Denetlenebilir
WhatsApp değil
Burada asıl olay zaten bilgilere ulaşılması da değil
Ayrım yapılıyor

X