Wipe Out Türkiye II

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.397
92.316
Eğlencesine doyamadığınız, rekabetine tutkun olduğunuz Wipe Out ikinci sezonuyla, yeni oyunlarıyla, vazgeçilmez çamurlarıyla yeniden ekranlarınızda. Heyecanı eğlenceyle birleştiren akıl almaz macera ikinci sezonda da son sürat devam ediyor.

Yarışmacılar tarumar olmak için iddialı. Madem yarışmacılar bu kadar iddialı yumruk duvarının gazabı yetmez dedik, bir de Fındıkkıran ekledik. Kırmızı toplara kavuşmakta zorluk çeken yarışmacıları itinayla uçuran Fındıkkıran’dan bakalım kimler nasiplerini alacak. İstanbul’dan önce Wipe Out’a kurulan üçüncü köprü de bu sezon yarışmacıları zorlayacak, izleyenleri güldürecek.

Asuman Krause’nin eğlenceli sunumuyla Wipe Out, yine genç yaşlı demeden herkesi ekranlara bağlayacak, ailenizin neşe kaynağı olacak. Sıra dışı yarışmacıları sıra dışı parkurda buluşturan Wipe Out’un merakla beklenen yeni bölümü Pazar Akşamları saat 20.00’de Show Tv’de…

O zaman heyecan daha fazla uzamasın, Wipe Out başlasın.

Başvuru için tıklayınız

Çok eğlenceli bir yarışma. Asumanın sunumu harika. Minik kelebeğim bayılıyor Vaypauta.Valla bazen bende izliyorumda hakkaten komik yaaolumunekankayizsmile

Ailece bayılıyoruz bu yarışmaya kocamnan :asigim:
Başvuru yapmıştım görüşmeye çağrıldım ama canım aşkım bitanecik sefkilim izin vermedi gitmeme :mymeka:

Ailece bayılıyoruz bu yarışmaya kocamnan :asigim:
Başvuru yapmıştım görüşmeye çağrıldım ama canım aşkım bitanecik sefkilim izin vermedi gitmeme :mymeka:

Tüh lan:umursamaz:. Halbuki ne güzel olurdu senin o dönme dolapta kusmanı , Arjantin çıkmazındaki köpük içinde ayağının kaydığını görmek.:hulya:

Çok matrak bir yarışma asuman zaten harika sunuyor programı eşimle beraber katılmayı düşünüyoruz ama ayağım ameliyatlı olduğı için kararsız kaldım çok istiyorum katılmayı da tekrar sakatlanma olursa zor olur benim için ..:nazar:

ya sanırım yarışma bitti, büyük ödülü kim aldı bilen var mıbilmiyorumkismile

Tüh lan:umursamaz:. Halbuki ne güzel olurdu senin o dönme dolapta kusmanı , Arjantin çıkmazındaki köpük içinde ayağının kaydığını görmek.:hulya:

evet bende isterdim topların üstünde zıp zıp zıplarken aysel teyseee sana selam olsun demeyi
yumruk duvarından geçmeye çalışıp çamurlar içinde kalmayı ama kısmet değilmiş sempatiksalakcinni

Sevdiğim yarışmalardan biri daha, Asuman Krause yi hiç sevmezdim ama bu yarışma da sunuculuğuna ve esprilerine bayıldım..Pazar günleri beni eve erkenden sokabilen bir yarışma programı o yarışmacılar üzerin de yapılan karikatürler dış sesin konuşmaları yarışmacıların kendine güveni bence 2. sezonda da kaçmaz :)

X