Doğuma Hazırlık Wollex newyork bebek arabası kullanan varmı ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba,
Perpa'daki dağıtım bayiine gittim Newyork Manhatan modeli için. orada eşimle test ettik. araba güzel ama gerçekten büyük. ayrıca puset'i çıkartıpta katlanıyor araba bagajını bayağı bir kaplardı. arabamızda küçük o yüzden tercih etmedik onu. şimdi aklım quinny zapp xtra'da ondan alıcam. hem küçük hem pratik.

Tam aradığım konuydu... Bebek arabası seçimi zor gerçekten. Eşim de cok beğendi bu wollexi ancak ben pek bi kaba buldum görüntüsünü arkası çok geniş geldi gözüme. Arabamızın bagajı geniş ama yine de gerek yok gibi geliyor bu kadar büyük bir arabaya. Görüntüsünden kalitesi belli oluyor tabiki ama ben cok arada kaldım.. Bizzat gözümle de göremedim buralarda yok. Napacağımı şaşırdım.

biz kullanıyoruz..ve çok memnunuz..resmi düzgün koyamadım ama..

Eklentiler

• $newyork.jpg
    $newyork.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 841
Ay biz de bu arabayı aldık oğluma, daha kullanmadık ama çok araştırmıştım almadan önce. Arabaya nasıl sığmıyor anlamadım, benim arabam da corsa, bagajı oldukça küçük ama tekerlekleri de çıkartıp hemen sığdırırım diye düşünüyorum.kurulumu çok kolay ve çok kullanışlı. Bence memnun kalırsınız..:KK34:

biz kullanıyoruz..ve çok memnunuz..resmi düzgün koyamadım ama..
Canım bu araba ile chicco lite way arasında çok kararsız kaldım.. Tam bunu alacağım diyorum chicco o kadar çok kullanılan ve tavsiye edilen bir ürün ki aklım karışıyor :KK43: Bana sorarsan bu daha araba gibi özellikle küçük bebekler için, arka tekerler büyük ama bununda yolda bebeği sarsmayacağını düşünüyorum ben.. O kadar çok yerde araştırdım ki neredeyse yeter yaaa diycem.. Bunu aldıktan sonra bebekte büyüdükçe pişman olup gidip bir daha chicco almak istemiyorum. Gerçekten çok mu hantal, taşıması vs zor mu? Birde bu arabanın içerisinde ayak tulumu, yağmurşuğu filan var mı?

bende bu arabaya baktım gerçekten kullanım açısından ve estetik açısından çok güzel duruyor. fiyat emsallerine göre daha uygun. bebeğime bu arabadan almaya karar verdim.

Canım bu araba ile chicco lite way arasında çok kararsız kaldım.. Tam bunu alacağım diyorum chicco o kadar çok kullanılan ve tavsiye edilen bir ürün ki aklım karışıyor :KK43: Bana sorarsan bu daha araba gibi özellikle küçük bebekler için, arka tekerler büyük ama bununda yolda bebeği sarsmayacağını düşünüyorum ben.. O kadar çok yerde araştırdım ki neredeyse yeter yaaa diycem.. Bunu aldıktan sonra bebekte büyüdükçe pişman olup gidip bir daha chicco almak istemiyorum. Gerçekten çok mu hantal, taşıması vs zor mu? Birde bu arabanın içerisinde ayak tulumu, yağmurşuğu filan var mı?
chicco lite way dediğiniz arabayı kullanmadım..alışveriş merkezlerinde görüyorum ama sanki WOLLEX ile Chico lite way farklı sınıflarda arabalar.. çünkü chicco baston pusete benziyor..yani bebekler yürüyünce kullanmanız için gerek araba..yani 1 yaşından sonra kullanabiliniyor galiba..yani çocuk yürücek yoruldu mu arabaya bindircen..dinlendi mi tekrar yürücek filan..Wollex new york farklı 0 yaştan itibaren kullanabiliyorsun..bebeşin hem uyuyabiliyor hem evde beşikte yatar gibi kendini hissediyor..chicco lite way de bu konforu bulabilceğini zannetmiyorum..

cevapta geç kaldım ama eğer basit pratik, hafif bir bebek arabası olsun..zaten çok fazla dışarda bulunmuyorum dersen chicco al..fakat sabah dışarıya çıkcam 2-3 saat dışarda kalcam bu sebeple dış ortama dayanıklı olsun dersen WOLLEX al..yani bu vosvagen polo araba modeli (chicco), vosvagen tiguan cip modeli (wollex) gibi bir şey..ihtiyacına göre karar verirsin..umarım yardımcı oldum..saygılarımla..

merhaba uzun bir süre olmuş ama aynı kararsızlıkta bende kaldım. chicco ve wollex arasında siz hangisini tercih ettiniz

Kizlar bende cok arastirdim ve manhattan modelini aldim, kizim henuz dogmadi kullanmak nasip olmadi ama evde kurduk cok hosumuza gitti. Gayet hafif cok kaba degil kapilardan cok rahat geciyor ve kapatip acmasi cok pratik ben almak isteyenlere tavsiye ederim

Kizlar bende cok arastirdim ve manhattan modelini aldim, kizim henuz dogmadi kullanmak nasip olmadi ama evde kurduk cok hosumuza gitti. Gayet hafif cok kaba degil kapilardan cok rahat geciyor ve kapatip acmasi cok pratik ben almak isteyenlere tavsiye ederim
dimi
Merhaba...bebeğiniz dünyaya geldi mi acaba kullandınız mı arabayı? Ben de henüz hamileyim ama yavaş yavaş almaya başlayalım bebeğin ihtiyaçlarını az kaldı diyoruz. Premium modelleri çıkmış, onlarda çok hoş görünüyo ama bilemedik.Sizin model de hala satışta. Premiumun tenteleri renkli geri kalan oturak kısmı siyah, o da kafamı karıştırdı, siyah çok mu güneş çeker diye... Bir de kullanımı rahat mı? Pratik mi? Bazı arkadaşlar hiç beğenmediklerini tekerlerinin kırıldığını yazmış, hantal diyen olmuş. Ama benim için en önemlisi bebeğin rahat etmesi, o rahatsa biz katlanırız arabanın eksilerine...

Ayrıca wollex new york premium class kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum...
merhabalar ; wolex new york premium bebek arabasını kesinlikle tavsiye ederim , ablam yeğenime kullanıyor ve arabayı tek eliyle bile yönlendirebiliyor , süspansiyon sisteminin olması da ayrı bir güzellik bebeği sarsmıyor benim de çok hoşuma gidiyor zamanında biz de çok araştırdık ve iyikide almış ablam çok rahat ediyor :)

merhabalar ; wolex new york premium bebek arabasını kesinlikle tavsiye ederim , ablam yeğenime kullanıyor ve arabayı tek eliyle bile yönlendirebiliyor , süspansiyon sisteminin olması da ayrı bir güzellik bebeği sarsmıyor benim de çok hoşuma gidiyor zamanında biz de çok araştırdık ve iyikide almış ablam çok rahat ediyor :)
Canım çok sağol yanıtın için...Bir şey daha soracağım ağırlığı nasıl ablan tek başına kapatıp açabiliyor mu?

dimi
Merhaba...bebeğiniz dünyaya geldi mi acaba kullandınız mı arabayı? Ben de henüz hamileyim ama yavaş yavaş almaya başlayalım bebeğin ihtiyaçlarını az kaldı diyoruz. Premium modelleri çıkmış, onlarda çok hoş görünüyo ama bilemedik.Sizin model de hala satışta. Premiumun tenteleri renkli geri kalan oturak kısmı siyah, o da kafamı karıştırdı, siyah çok mu güneş çeker diye... Bir de kullanımı rahat mı? Pratik mi? Bazı arkadaşlar hiç beğenmediklerini tekerlerinin kırıldığını yazmış, hantal diyen olmuş. Ama benim için en önemlisi bebeğin rahat etmesi, o rahatsa biz katlanırız arabanın eksilerine...

Canim kizim 5 aylik oldu ve arabayi surekli kullaniyorum cok memnunum ilk zamanlar buyuk yatak seklinde kullandim icine battaniye sermistim heryere gittim o sekilde simdi yari oturur durabildigi icin ana kucagi takili cikiyorum kizimda cok seviyo, koltuga oturtup kemeri taktimmi aglamasi bile duruyo gezmeye cikacak diye. Kullanimi cok rahat tek elle hareket ettiriliyo tekerlekleri cok kullanisli otubuse tek basima koyabiliyorum hicbir sorun yasamiyorum fireni cok iyi tutuyor. Eger bu modeli alirsan yagmurlugunuda almani tavsiye ederim benin oldugum yer cok ruzgarli yer o yuzden cok isime yariyo ruzgarsiz yere gidince yagmurlugu katlayip allta filesine koyuyorum. Birde cok saglam biz kuzenimin cocuguyla kullandik iki cocuk yatirdik icine ikisine sigdi ve o dekilde bile ragat suruluyo, carsi pazar gezdik sepetine birsuru esya doldurduk tik demedi. Benim icin tek olumsuz yani anakucaginin tentesi oldu, ben evdede kullandigim icin tenteyi evde cikar disarida tak derken citcit kismi yerinden cikti ama onuda yine takabiliyorum. Birde renk olayi var, benimkide tamamen siyah olan model ben memnunum kumasi gayet iyi ruzgari gecirmiyo gunestede oyle cok buyuk bir eksisini gormedim. Kuzenimin cocugunun iki tane arabasi var biri standart model biri baston ama cocuk ikisindede durmuyo, bize gelince bizim arabadan inmek istemiyo cok seviyo. Bastada belirttigim gibi ben cok memnunum kizim cok seviyo soranlara tavsiye ediyorum. Baska aklina takilan birsey varsa seve seve cevaplarim

BEBEK ARABASI ÖNERİSİ

Casual Cadillac Trona Seyahat sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Siyah 850 tl civarı

Wollex New York Manhattan Travel Sistem Kırmızı 2.Nesil ( Kırmızı) 900 tl civarı

Pierre Cardin PS-4400 Seyahat Sistem Bebek Arabası (2015 Sezon) / Kırmızı (Kırmızı) 750 tl civarı

Kanz Panzer Travel Sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Kırmızı (Kırmızı) 600 tl

baby2go power 800 tl civarı

hangi arabayı önerirsiniz? başka önerisi olan var mı

Merhaba Arkadaşlar,

Wollex new york manhattan modelini İzmir de satın alabileceğim bir yer biliyor musunuz? Bilinen hiç bir bebek mağazasında yok. Internet sitelerinde de stokta yok diyor.

BEBEK ARABASI ÖNERİSİ

Casual Cadillac Trona Seyahat sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Siyah 850 tl civarı

Wollex New York Manhattan Travel Sistem Kırmızı 2.Nesil ( Kırmızı) 900 tl civarı

Pierre Cardin PS-4400 Seyahat Sistem Bebek Arabası (2015 Sezon) / Kırmızı (Kırmızı) 750 tl civarı

Kanz Panzer Travel Sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Kırmızı (Kırmızı) 600 tl

baby2go power 800 tl civarı

hangi arabayı önerirsiniz? başka önerisi olan var mı

Uzun zaman geçmiş ama :))) hangisini aldınız arabanın? Ben de bu seçenekler arasında kaldım da :)

X