Wowwo'dan senetle araba almayı düşünüyorum kızlar, ne dersiniz?

nursemdag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2015
85
48
38
Banka kredisi çekmek istemiyoruz ev alırken kullanıcaz kredi şansımızı. Wowwo'dan senet sistemiyle almayı düşünüyoruz kızlar araştırdım alanlar memnun kalmış ama bir de size sorayım dedim belki aranızdan önceden alan ya da giden görüşen vardır Wowwoyla diye sormadan geçmek istemedim. Önerilerinize, fikirlerinize açığım yıllardır bu forumun çok yararını gördüm, umarım sizlere de faydalı olabilmişimdir. Lüften bana bu konuda fikirlerinizle yardımcı olun :KK16:

canım meraba, karşı komşumun oğlu wowwodan araba aldı aynı senin dediğin gibi senetle memnundu işi uzak kaldığı için almıştı ama sanırım bir miktar peşinat ödemen gerekiyor iyice araştır kendi maddiyatına göre araç seçmeye çalış bence tatlım

çok teşekkür ederim canım zaten istediğim aracın maliyeti beni aşmıyo alabilirim rahatça :) benim tek sorum Wowwo güvenilir midir, bir öğrenebilir misin komşunun oğlu hiç sıkıntı yaşamış mı, ödemeleri nasılmış öğrenebilir misin benim için :110:
canım meraba, karşı komşumun oğlu wowwodan araba aldı aynı senin dediğin gibi senetle memnundu işi uzak kaldığı için almıştı ama sanırım bir miktar peşinat ödemen gerekiyor iyice araştır kendi maddiyatına göre araç seçmeye çalış bence tatlım

kızlar selam :halay:
eşimle 4 ay öncede wowwodan araç aldık biz. hemen size anlatayım birebir tecrübelerimi. Şu şekilde aracını seçiyorsun ya %30 en az peşinat vermen gerekiyor. Kredi notuna bakılmıyo benim ve eşimin kredi hakkı olmadığı için biz wowwoyu tercih ettik. Yeri istanbulda topkapıda var showroomu gezip karar verebiliyosun araçlarıda garantili. bu da güzel birşey. bir de mesela %30 verdin kalanının hepsini taksitle aynı böyle çeyiz öder gibi ödüyorsun yani o şekilde anlatayım :KK54: sonra dilersen takas edebiliyosun, arkadaşını yönelndirip taksit sildiriyosun yani nasıl söyliyim büssürü büssürü hak veriyo sana çok avantajlı bir sistem ben gönül rahatlığıyla size tavsiye ederim ballı çörekler :KK73:

X