ya bana bi yardimci olunn kızlar bilgilerinize ihtiyacım var!!!

karmasxixk

DuRdUrUn DüNYaYı
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
26
0
ben 2007 di meslek lisesi mezunuyum mezun oldugum sene dikey gecis hakkımı kullanmadim.2008 yılındaa bu hakkımıı acık ögretim tarafindan kullanmstım bölüm olarak dis tiacareti tercih etmistim yerlestirildim ama kaydimi yaptirmadim. Bu yılda tercihimi üniversiteden yana kullandim ama yerlestirilmedim.senağlama

Ben neyapacagim simdi kızlarrr bana bi yol gösterinn üniversiteye nasill girebgilirimmm acık ögretim de olabilir offfffff.senağlamasenağlama

25 kisii sadece bakip cıkmısmı yaaa nediyim baskaaa yetkililer kapatsinn bu konuyuu o zaman. nasılsa kendim yazıp kendim cevaplıyorumm yinede tesekkürlerr.

canım konuyu okuyan ama bilgisi olmayan 25 kişi okumuştur bilemezsin ki yok canım ben bilmiyorum yazmaları da çok saçma olmaz mıydı? bu şekilde sitem etmemelisin hepimiz elimizden geldiğince yardım ediyoruz birbirmize
soruna gelince ek kontenjanlar açıklanınca tekrar dene şansını ama alt tercihlerden birine de açık öğretim yaz ki kesin gir bi yere başka yolu yok

canım konuyu okuyan ama bilgisi olmayan 25 kişi okumuştur bilemezsin ki yok canım ben bilmiyorum yazmaları da çok saçma olmaz mıydı? bu şekilde sitem etmemelisin hepimiz elimizden geldiğince yardım ediyoruz birbirmize
soruna gelince ek kontenjanlar açıklanınca tekrar dene şansını ama alt tercihlerden birine de açık öğretim yaz ki kesin gir bi yere başka yolu yok

tesekkürederimmm bilgi verdigin için.

X