ya ben Türkçe konusmuyorum ya da kuafor Türkçe anlamiyo :(

cikolatakizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
1.934
152
Ya kizlar delirecegim yakinda ya..
Bugun kuafore sari saclarimin DIPBOYASI bakin dikkat edelim sadece dipboyasi icin gittim.. ya adam dedi ki dibini iki ton koyu yapalim dedi saçlarım altin sarisi ya guya iki ton daha koyu bi sari yapayim dedi
Ok dedim bileydim basima gelecekleri..
Su an saclarimin hepsi karamel : 000
Evet yanlis okumadiniz karamel..
Kiz dipboyayi surerken elli kere dikkat et tasirma dedim halbuki tamam tamam dedi yikandi bi baktim koyu renk bildiğin. ..
Neyse kufore cikistim sac yikanirken dipboya akmis saclarini da boyadan etkilenmis yikadikca acilir merak etme dedi cikti üste iyi mi !!!!
Kavga etmemek icin zor tuttum kendimi attim disari . Zaten saclatim oreal den dolayi yanmisti zar zor uzatiyodum artik hiiiiiic donemem sariya elimde kalir yoksa..
Sinir oldum bidaha uzun bi sure dokunmayacagim artik..
Ama cok simirlendim var mi basina boyle bisey gelen
Kapidan cikiyodum daha diyor ki uclardan kesseydik biraz iyiydi diyor şaka mi bu ya.

.

Haklisin.
Sikayet et bence onlarin da odasi mi dernegi mi var bir seyi.
Saclarin kisa mi? Dip boyada nasil tamami boyandı ki... bide su karameli falan dip yapan kuaforlere ifrit oluyorum zaten, turuncu duruyor. Genel yapmasi o acidan daha iyi olmus. Dipler kizilli olunca sari direk cingene gibi oluyor.
Bu arada icini ferah tut. 2 yikamada akar o rofleyse.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İşinin ehli değilmiş demek.
Saçlar önemli ya öyle herkese emanet edilmez.
Ben son 1 yıldır boyuyorum falan ama kuaföre hiç gitmedim çünkü aldıkları parayı hakketmeyen yerler var.
Kumar gibi zaten bu işler.
Kendiniz yapsaydınız aslında daha iyi olurdu.
Kuaför vakalarını okudukça gitmem diyorum.
Saç kesimine bile korkuyorum.
Kırıklarımı kendim alıyorum her hafta 1 cm kadar alıyorum hem boyuna dokunmamış oluyorum.
Her hafta bi miktar uzuyor sonuçta.
Azaldı kırıklarımda baya.
Şimdi saçınıza
Badem yağı,
Badem sütü,
Çamterebentin,
Argan yağı,
Hint yağı,
Gliserini karıştırıp sürün bekleyebildiğiniz kadar bekleyin.
Özelliklede badem sütü yumuşatıyor çokta iyi yapıyor.
1 hafta boyunca her akşam yapın bunu sonrasında yıkayın beklemenin zamanı yok :KK34:
Kişiye bağlı.
Ben hafta sonları dışarı çıkmıcaksam yapıyorum pazar akşamı yıkıyorum:nazar:
Toparlanı birazcık.
Maden suyundada mineraller olduğu için çok iyi geliyormuş demenedim yakında denicem onuda :KK76:
Turplu su diyede bişey var ınuda yapabilrsiniz ama kokusu çok kötü :44:
Şuan sizin sadece bakım yapmanız gerekiyor.
O kuaförede bida uğramayın.

Aaa normal sütte çok iyi geliyor bilginiz :21::21:

Ya kizlar delirecegim yakinda ya..
Bugun kuafore sari saclarimin DIPBOYASI bakin dikkat edelim sadece dipboyasi icin gittim.. ya adam dedi ki dibini iki ton koyu yapalim dedi saçlarım altin sarisi ya guya iki ton daha koyu bi sari yapayim dedi
Ok dedim bileydim basima gelecekleri..
Su an saclarimin hepsi karamel : 000
Evet yanlis okumadiniz karamel..
Kiz dipboyayi surerken elli kere dikkat et tasirma dedim halbuki tamam tamam dedi yikandi bi baktim koyu renk bildiğin. ..
Neyse kufore cikistim sac yikanirken dipboya akmis saclarini da boyadan etkilenmis yikadikca acilir merak etme dedi cikti üste iyi mi !!!!
Kavga etmemek icin zor tuttum kendimi attim disari . Zaten saclatim oreal den dolayi yanmisti zar zor uzatiyodum artik hiiiiiic donemem sariya elimde kalir yoksa..
Sinir oldum bidaha uzun bi sure dokunmayacagim artik..
Ama cok simirlendim var mi basina boyle bisey gelen
Kapidan cikiyodum daha diyor ki uclardan kesseydik biraz iyiydi diyor şaka mi bu ya.

.

canım ya vallahi geçmiş olsun bende çok yaşıyorum bu kuaför olayını 2 senedir aynı kuaföre gidiyorum ama bunuda bulmak çok zor oldu keşke tartışsaydın para vermeseydin yazık olmuş bak saçımda çok kırık vardı süpürge gidi olmuştu restorex diye bi şampuan buldum şuanda çok iyi kullanmak istersen tavsiye ederim eczane ürünü memnunum sevgiler:KK34:

Ya çok kötü bir durum. Siz yine çıkışmışsınız ne güzel. Ben upuzun saçlarımı sözde Beckham modeli diye kestirmeye gittim. Adam bildiğin erkek traşı yaptı. Birde saçlarım kıvırcık benim. O saçları uzatma için senelerimi harcamıştım. Sesimi çıkaramadım. Sonradan bomba koyup patlatmayı bile düşündüm o salonu. Şimdi şükür uzadılar biraz da insan saçına benzediler. Birkerede fındık kabuğu arasına bir iki ton açık renk yaptırmak istemiştim. Işıklandırma gibi. Adam resmen şerit şerit yaptı saçlarımı. Mahvolmuştum. Bu kuaförlere çok sinir oluyorum. Elinde resimlede gitsen nafile. Birgün resimle gittim saç topuzu diye. Kadın tabiki yaparım kolay bir model dedi. Salaş bir topuzdu. Sonuna dopru bir baktım kadın kaçak kat çıkmış kafama. Kocaman kaskatı bir topuz. Bu ne ya resimle ne alakası var dicektim diyemedim. Sağolsun annem dedi benim yerime gözlerimin dolduğunu görünce. Kadın ne dese beğenirsin. O saçı benmi yaptım nasıl yapayım aynısını. Orda küçük çaplı bir tartışma yaptı annem ama ben o 2 katlı kafayla tüm gece gözlerim dolu dolaştım. Çok çektim bu kuaförlerden çoooook.

Bende bu sene turkiyeye geldigimde sscimi bir kuaforde siyah yaptirdim kuafor dedi sscinds hafif bir yamukluk var.aa dedim.bana drdi kat atalim cok az.ciraginin sacini gosterdi.katlari guzrldi ok dedim.drmrz olaydim onlrr kulagimda.arkalar belin ortasinda.ben sok.ikikere gittim kavga etyim adamla sinirden.mecbur kulak hizasinda jrstirdim.uzadi omuzlatimin altina indi.kumral yapim derken yaktimdimdi gene kulaklatimda.ayy valla tovbeliyim kuafotede boyayada boyamicamda kedtirmicemde.kendim keserim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sırf kuaförlere güvensizliğim yüzünden saçlarımı yıllardır evde kendim çikolata kahveye boyarım,halbuki sarıyı denemek istiyorum ama biliyorum ki birşeye benzetemeyecekler.yıllar öncede kaş bıyığa gittiğimde bıyık kısmımı yakmışlardı,resmen bıyık şeklinde iz kalmıştı hemde düğünüme az bir zaman kala.intihar etme derecesine gelmiştim,neyseki zamanla geçti.işini gerçekten iyi yapan kuaför bulmak zor bu zamanda,hele mahalle aralarındakilere hiç gitmeyeceksin.

geçmiş olsun canım,şöyle 2 hafta falan geçsin sonra tekrar eski rengine boyatırsın ama bu arada saçına bol bol bakım yap.

X