Ya çok acil bi bakın lütfeeen

Hayır öyle değil yanlış anlattım sanırım ben bu konuyu açtığımda daha adetime 15 gün vardı ve o gün gitmiştim acile o gün baktırdım betaya o zaman öyle çıkmıştı adetimde normalde düzenliydi ama 2 gün önce oldum işte bu şekilde yani şimdi bat günümü bekliyorum tekrar
Ha anladım insalalh olur canım kaç aylık evlisin bende senin gibiyim yada daha fazla takıyorum bir midem veya sırtım agridiginda tamam işte hamileyim diyorum ama işte değilim . O yzunden bıraktım şuan adet günümü bekliyorum eğer gecikme olursa tamam benimde 28 günde adet oluyorum bakalım bu ay ne olacak çok merak ediyorum çünkü Dr bana duphaston yazdı bir ay kullandım bu ay kullanmadım . Ama bu önceki haftalarda yumurtlama gününde baya bir göğüs belim ayaklarım soğuktu ağrıyordu ve tırnaklarım çabuk uzadı .ya İnşallah gebeyim banada supriz olacak yinede bilmiyorum karın altim okadar çok ağrıyor ki nedenini bilmiyorum ilk defa böyle oldu vallahi .1 Nisan'da adet olmazsam rabbimin mucizeyle ol derse olur da işte ozmaan gebeyimdir

Maslalah ya maşallah umarım bende birgün buraya hamileyim demeyi çok isterim çünkü buraya ne yazsam seneler sonra ne yazdığını okudugnda çok duygulaniyrosu neler neler odlu diye maşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı bana insaAllah hayirlsiyla ikiz bebiş olsunnn😻😂😊😘💐💐💐🙏😄❤️❤️
Çok teşekkür ederim canım inşallah rabbim en kısa zamanda sana nasip ederseniz yürekten dua ediyorum umudunu yitirme sakın 🤗😘🥰😇🤲

Ha anladım insalalh olur canım kaç aylık evlisin bende senin gibiyim yada daha fazla takıyorum bir midem veya sırtım agridiginda tamam işte hamileyim diyorum ama işte değilim . O yzunden bıraktım şuan adet günümü bekliyorum eğer gecikme olursa tamam benimde 28 günde adet oluyorum bakalım bu ay ne olacak çok merak ediyorum çünkü Dr bana duphaston yazdı bir ay kullandım bu ay kullanmadım . Ama bu önceki haftalarda yumurtlama gününde baya bir göğüs belim ayaklarım soğuktu ağrıyordu ve tırnaklarım çabuk uzadı .ya İnşallah gebeyim banada supriz olacak yinede bilmiyorum karın altim okadar çok ağrıyor ki nedenini bilmiyorum ilk defa böyle oldu vallahi .1 Nisan'da adet olmazsam rabbimin mucizeyle ol derse olur da işte ozmaan gebeyimdir
Canım ne diyelim allahtan Ümit kesilmez en kısa zamanda mucizelerimize kavuşuruz ☺️

X