Ya çok acil bi bakın lütfeeen

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.403
2.166
Kızlar mide bulantısı kabızlık baş dönmedi kusma şikayeti ile acile gittim betaya bakıldı 1.20 çıktı daha önce 0.100 dü doktor yok dedi iğne ol dedi ama ben korktum olmak istemedim yükselir inşallah daha adetime 15 gün var

Bencede bekle ne olur ne olmaz şöyle 1 hafta sonra testi tekrarla
Kızlar bisey sormak istiyorum size benim en son 5 şubat 'ta adet olmuştum genellikle 30 31 günde olurum adet bu ay olmadım mide bulantı halsizligim bel agrım var hamile olabilir miyim test aldım aslında ama yapmaya cekiniyorum negatif çıkarsa diye

Kızlar bisey sormak istiyorum size benim en son 5 şubat 'ta adet olmuştum genellikle 30 31 günde olurum adet bu ay olmadım mide bulantı halsizligim bel agrım var hamile olabilir miyim test aldım aslında ama yapmaya cekiniyorum negatif çıkarsa diye
Çok geçmiş adet tarihin yap kesin sonuç verir

Canım baya vakit geçmiş bence de bi test yap

Kızlar mide bulantısı kabızlık baş dönmedi kusma şikayeti ile acile gittim betaya bakıldı 1.20 çıktı daha önce 0.100 dü doktor yok dedi iğne ol dedi ama ben korktum olmak istemedim yükselir inşallah daha adetime 15 gün var
Benimde aynen böyle oldu canım benidme Beta hcg <0.5 sonra bu <1 oldu ama yükseldi mi hiç bilmiyorum

Hamileymişim canım testim pozitif çıktı
Maslalah ya maşallah umarım bende birgün buraya hamileyim demeyi çok isterim çünkü buraya ne yazsam seneler sonra ne yazdığını okudugnda çok duygulaniyrosu neler neler odlu diye maşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı bana insaAllah hayirlsiyla ikiz bebiş olsunnn😻😂😊😘💐💐💐🙏😄❤️❤️

Canım adetine 15 gün vardı neden şuan erken oldun ozaman
Hayır öyle değil yanlış anlattım sanırım ben bu konuyu açtığımda daha adetime 15 gün vardı ve o gün gitmiştim acile o gün baktırdım betaya o zaman öyle çıkmıştı adetimde normalde düzenliydi ama 2 gün önce oldum işte bu şekilde yani şimdi bat günümü bekliyorum tekrar

X