💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.483
17.233
🍂BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIM 🍂

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR =) YA LATİF CC.
ANLAMI =)
El-Latif esması, ayrıntılı her şeyin inceliklerini bilen demektir. Hiç beklenmedik şekilde Allah kullarına iyilik ulaştırandır. Her şeyin en inceliğini bilendir, Yüce Allah sonsuz hikmet sahibidir. Allah sonsuz lütuf sahibidir ve kulları üzerine lütfu bol olandır. Hiç beklenmedik yollardan kullarına faydalı olacak şeyleri ulaştıran yalnızca Allah’tır.

OKUNACAK SALAVAT =) Salavat-ı Fatih:

“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:
Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

=========================================
👇 KAÇ TANE OKUNACAK 👇

YA LATİF =) BÜYÜK EBCED DEĞERI =16.641
KİŞİ BAŞI 1.040
DUA SAHİBİ KENDISINE =1.041

SALAVATI FATIH İSE TOPLAMDA =100
KİŞİ BAŞI = 6
DUA SAHİBİ KENDISINE =10 TANE
👇 DUALARIMIZ 👇

1. GÜN OKUNACAK ARKADAŞLARIMIZ
========================================
burcusami burcusami (DUASI) =BURCU

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle.. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva, borclulara edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Ölmüşlerimize özellikle babama hasan babama rahmetinle muamele eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bizim dualarımızı kabul eyle..

YA LATİF KİŞİ BAŞI = 1.040
DUA SAHİBİ KENDINE = 1.041
SALAVATI FATİH KİŞİ BASI =6
SALAVATI FATİH DUA SAHİBİ =10

2. KİŞİ H M H M (DUASI) =hatice

Canim benim duam
Sağlıklı bir şekilde hamile kalabilmek sağlıkla kucağına alabilmek ♥️

👇 2. GÜN OKUNACAK ARKADAŞLARIMIZ 👇

3.KİŞİ Saliha40 Saliha40 (DUASI)

Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillahi rabbil alemin vesselatu vesselamu ala rasulina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesselem
Allahim dualarımın kabulünü engelleyen tüm günahlarımı bağışla. Allahim bedenimdeki rahatsızligimi gider bana sifa ver oyle sifa ki ardında hic hastalik izi kalmasın.. ey rabbim 99 Esman hatrina bana ve evlat hasreti çeken din kardeşlerime katından temiz bir soy ihsan et şeytanın şerrinden muhafaza eyle. Allahim gönlümden geçen ve dile getiremediğim dualarımı kabul et.... peygamberim Muhammed Mustafaya al ve ashabına salat ve selam eyle. ...

DUA SAHİBİ KENDINE = 1. 041
SALAVATI FATİH KİŞİ BASI 6

4.KİŞİ Life light Life light (DUASI)=ELİF

Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı ,sıhhatli,uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım. Yeniden başladığımız tedavinin sıkınıtısız ilerlemesini nasip et embriyo transferimin sonunu hayırlara çıkar bu sefer bana sıkı sıkı tutunsun Allahım her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.Aileme hayırlı uzun ömürler nasip eyle bizi yolundan ayırma.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım

👇 3. GÜN OKUNACAK ARKADAŞLARIMIZ 👇

5. KİŞİ mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma (DUASI) NUR

Bismillahirrahmanirrahim
Ya Erhamerrahimin ya Erhamerrahimin ya Erhamerrahimin
Ya Rabbim şu mübarek ayın ,günlerin ermişlerin evliyaların safilerin safevilerin yüzü suyu hürmetine tüm aileme ve bana sağlık ver Ya Rabbim özellikle Anneciğimi bu hastalıktan tez zamanda hayırlısıyla kurtulup şifa bulmasını nasip et sonuçlarımıza mucizeler yarat yarabbim yüzlerimizi güldür gözyaşlarımızı dindir yarabbim içimize ferahlık ver bize şükür secdeleri yapmayı nasip et 🤲 yavruma sağlık, sıhhat ver hayırlı insanlarla karşılaşmasını nasip et güzel ahlakla büyütebilmemi nasip et eşimle arama sevi muhabbeti ver bizi ailemi yavrumu haramdan kem gözden tüm kötülüklerden afetlerden koru günahlarımız varsa affet yarabbim bizi sevdiklerimizin sağlığıyla yokluğuyla sınama güzelliklerle doğru yolu göster yarabbim 🤲 Helaliyle rızkımı kazanmamı nasip et 🤲
Ya Rabbim bana hayırlı zamanda sağlıklı, sıhhatli aza noksanlığı olmayan aklı başında hayırlı uğurlu bi evlat daha nasip et yarabbim🤲 Aminn 💚
Burda duama katılan katılmayan tüm müslüman kardeşlerime hayırlısıyla gönüllerinin muradını nasip et yarabbim onlarada en zorda kaldıklarında dualarla destek olanlar olsun inşallah.
Tüm hastalarımıza şafi ismiyle şifa ver Ya Rabbim Dünyadaki şu virüsü tüm insanlık aleminden def et yarabbim artık canlar yanmasın 🤲🤲
Hepinizden Allah razı olsun

6.KİŞİ A arkadasimes (DUASI) SERAP

Allahım bana sağlıklı uzun ömürlü birlikte eşimle ailemle huzurla büyüteceğimiz bir evlat nasip et. Borclarimizi bitirmemize vesile kapi aç ve bize maddi ve manevi bolluk ver. Burda duaya katilanların duasını kabul et ve içindede benim dualarımın gerçekleşmesini ve kabulünü en kısa sürede göster yarrabim

👇 4. OKUNACAK ARKADAŞLARIMIZ 👇
7. KİŞİ Magnifiaque Magnifiaque (DUASI) Merve

Bismillahirrahmanirrahim

Estagfirullah Estagfirullah Estagfirullah

Elhamdulillah

Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Rahmetînden sual olunmaz Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin gonlundeki duasini nasip et bekledigi haberi bir an once almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Allahu hu melikun semiûn kadirûn kerimun halimûn latifun alimun muinun sadiq isminin hurmetine senden istiyorum dualarini kabul et dugum olmus islerini coz yuvasina huzur bereket nasip et
Ilk once dua grubundaki arkadaslari olmak uzere butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im

Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et
Amin

8. KİŞİ PETRA1012 PETRA1012 (DUASI)

Bismillahirrahmanirrahim
Allahım sen esirgeyen ve bağışlayansın, bilerek yada bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affeyle.
Eşimle yaşadığımız sıkıntılardan tez zamanda kurtulmayı nasip et,kurduğumuz yuvayı her türlü kötülüklerden koru bizi feraha eriştir, tez zamanda evimize mutluluk neşe kaynağı getirecek katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et ve onları hayırlısı ile yetiştirebilmeyi bize nasip et.
Eşimin işlerinin bereketini artır ve kolaylaştır. Tez zamanda da hayırlı bi ev alabilmeyi bize nasip et. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette yüzü gülenlerden eyle bizi, bütün Müslüman kardeşlerime sağlık sıhhat ver dualarımızı hayırlısı ile kabul eyle. AMİN

👇 5.GÜN OKUNACAK ARKADASLARIMIZ 👇

9. KİŞİ namaste21 namaste21 (DUASI) =NİLÜFER

Benim duam;
Allahım gönlümdekini bilen sensin .Ihyiyacım olanı bilen sensin.Senin herşeye gücün yeter.Kalbimdeki mucizeyi tez zamanda gerçekleştir.Muradıma nail et ve hakkımızda hayırlı olsun Allahım.
Günahlarımı affet tövbelerimi kabul et.Evlatlarımı ve bizi tüm kötü şeylerden koru.
İman sevgi saygı huzur ve mutlulukla dolu bir ömür nasip et.
Bütün dua kardeşlerimin gönlündeki murada tez zaman da nail et.Hepimize oldu sevinci yaşat ya Rab.

10.KİŞİ namaste21 namaste21 eşi (DUASI)

Eşimin duası;
Allahım günahlarımı affet tövbelerimi kabul et.Nefse uymaktan haramdan koru Allahım.Eşim ve çocuklarımla mutlu sağlıklı imanlı huzur sevgi saygı ve bağlılıkla bir ömür yaşamayı nasip et.İşlerimi aç güzel hayırlı bolluk ve bereketli iş kapıları aç .Çocuklarımı güzel yerlere gelip güzel işleri , mutlu hayatları olsun Rabbim.
Aklımızı bahtımızı rızkımızı bol et.Sevdiğin kullaründan olmayı nadip et.Rahmetli anneme ve babama rahmet ver onları bağışla.
Bu virüsten tüm dünyayı kurtar.Amin diyen kardeşlerimi muradlarına nail et.
AMİN

👇 6.GÜN OKUNACAK ARKADASLARIMIZ 👇

11. KİŞİ Gelincik78 Gelincik78 (DUASI)

Bismillahirrahmanirrahim
Ya Erhamerrahimin ya Erhamerrahimin ya Erhamerrahimin
Rabbm sen duaları kabul edensin senin rızanla pozitif gördüğümüz bebek haberinin saglıkla gelişimi, kalp atısını, snin yolunda hyrlı evlat olarakta yetiştirmeyi nasp et allah’m 🤲isteyen tüm kullarına da nasp et inşaAllah🤲

12. KİŞİ Z zinciriye (DUASI)

Bismillahirrahmanirrahim

Estağfirullah Estağfirullah Estağfirullah

Elhamdulillah

Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed ×3
Allah'ım sen affedicisin,cömertsin,affetmeyi seversin benide affet. Bilerek yada bilmeyerek işlediğim günahlardan sana sığınırım rabbim. Sen dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı rahmetinle af ve mağfiret eyle ve bu günahlardan sakınacak iradeyi bana nasip eyle.
Rabbim yuvama huzur,bereket ,sağlık ver . Eşimin ve benim gönlümüzdeki darlıkları aydınlığa çevir.Bizim kötü olan ve birbirimizi rahatsız eden huylarımızı iyileştir. Yuvamızı her türlü musibetten ,kötü insanlardan ve nefisden koru .Anneme sağlık sıhhat hayırlı ömür ver Allahım sen onun acılarına ,hastalıklarına şifa ver.
Allah'ım senin kapına geldim ellerimi açtım, ruhum dilenci gönlüm evlat hasreti ile yanmakta . Nolur Allah'ım sen bize bedenen ,ruhen ,zihnen sağlıklı ; annesine ,babasına ,vatanına,milletine ve dinine hayırlı evlatlar ver rabbim . Evlat hasretiyle senin emanetini bekleyen tüm kardeşlerimede evlat nasip eyle Allah'ım .Evlatlarımızı güzel yetiştirmeyi doğruları benimsetmeyi ve yanlışlara karşı iradeli duruş göstermeyi öğretmeyi nasip eyle .

Sen bize hayırlı rızıklar ve bol bereketler ver. Hayırlı şekilde en kısa sürede faize bulaşmadan ev almamızı nasip eyle .

Biz aciziz Allah'ım. Sen ol demessen biz gözümüzü oynatamayız Allah'ım. Sen bize merhamet et ve bizim dualarımızı kabul eyle Allah'ım .
Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed ×3
Amin amin amin

7. GÜN OKUNACAK ARKADASLARIMIZ

13. KİŞİ L Livagul (DUASI)

Canim hayirli bi evlat icin esim hasta bunun icin allah haykrli bi evlat nasil etsin esime sofa verir insallah dualarinizi istiyorum

14. KİŞİ Morrmeneksee Morrmeneksee (DUASI) AYŞE NUR

Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun (amin)
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve bârik ve sellim”
YA LATİF YA FETTAH YA VEDUD
RABBİM GEÇMİŞTE İŞLEDİĞİM TÜM GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA TÖVBELERİMİ KABUL EYLE. ANNEME BABAMA KARDEŞLERIME VE TÜM MÜMİNLERE AFİYET VE SAĞLIK IHSAN EYLE..
RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.S VE BEDİR SAVAŞINDA ŞEHİT DÜŞMÜŞ MÜBAREK ŞEHİTLERİMİZİN ARACILIĞI İLE SENDEN ISTIYORUM..
RABBİM TEZ ZAMANDA KALBIMDEN GECEN DUAMI KABUL ETMENI KATINDAN BİR MUCİZE BAHŞETMENİ İSTİYORUM..
SEN Kİ KULLARINA HİÇ UMMADIĞI YERDEN GÜZELLİKLER VE MUCIZELER VERENSIN..
TEZ ZAMANDA HAYIRLISI ILE KALBINDE ALLAH AŞKI BULUNAN, SENDEN KORKAN PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDAN ILERLEYEN MANEVİ OLARAK BIRBIRIMIZE ÇOK DEĞERLİ SEYLER KATACAGIMIZ AHİRETİMDE VE DÜNYAMDA BANA IYILIKLERE GÜZELLİKLERE VESILE OLACAK HAYIRLI BIR EŞ, YUVA ISTIYORUM SENDEN 🤲ANNEME BABAMA BU SEVINCI DÜNYA GÖZÜYLE YASATMAMI NASIP EYLE ALLAHIM..
BURDAKI KARDESLERIMINDE GÖNÜLLERİNDE OLAN DUALARINI HAYIRLISI ILE YA LATİF İSMİ ŞEREFİNLE KABUL EYLE 🤲🤲

========================================
SON 8.GÜN OKUNACAK ARKADASLARIMIZ

15. KİŞİ mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kardesi (DUASI)

Bismillahirrahmanirrahim
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin
Ya Rabbim bu mübarek ayların günlerin yüzü suyu hürmetine aileme evlatlarimi ve bana sağlık ver bizi tüm kötülüklerden afetlerden kem gözden haramdan koru🤲
Eşimin gönlüne kalbine iman doldur hayırlısıyla alkolü bırakıp hidayete ermesini nasip et yarabbim 🤲🤲🤲
İşleriminizin hayırla sonuçlanmasını helal rızk kazanmanızı borçlarımızı ödemeyi nasip et 🤲🤲
İbadetlerimizi aksatmadan yapabilmemizi nasip et 🤲 Çocuklarımı güzel ahlakla büyütebilmemi nasip et Allahtan korkan kuldan utanan hayırlı insanlarla karşılaştır yarabbim 🤲 Hayırlısıyla borçlarımızı ödeyip kimselere muhtaç olmadan geçinebilmeyi nasip et yarabbim 🤲
Annecime ve tüm şifa bekleyen hastalarımıza şafi ismiyle şifalar ver mucizeler yarat yarabbim 🤲🤲
İçlerimize ferahlık kalplerimize huzur doldur dost görünen düşmandan kem gözden koru yarabbim bilinmedik yerden gelen bianda helal rızk nasip et 🤲🤲🤲
AMİNN AMİNN AMİNN

16.KİŞİ 5 528mucizemmm (DUASI) TUĞÇE

Allah'ım Tuğçenin geçmiş gelecek ve şimdiki bütün bilerek veya bilmeyerek işledogi diye bütün günahlarını Ya rahman ismin ile affeyle.Allah'ım tuğçeye öyle bir eş nasip et ki eşiyle hem bu dünyada birbirlerinin bu dünyasını daima cennete çevirsinler hem de ahirette birbirlerini cennete götürsünler.Allah'ım Tuğçeye her şeyi ile birbirlerine hayırlı olacak imanli ahlaklı namuslu iffetli terbiyeli senin sevdiğin salih kullarından olan daima senin yolunda ilerleyen, hayırlı güzel bol
kazançlarınin daimi olacağı, güzel mesleği olan sağlıklı,kendini her konuda daima geliştiren, cimri olmayan, israf etmeyen ,çok merhametli olan , anne kuzusu olmayan, temiz olan, mert, cesur, yiğit,fiziken de ruhen de güçlü kuvvetli olan, kendini başka insanlardan üstün görmeyen, her yaptığı işi sadece senin rizani kazanmak için çabalayan, Tuğçe yi daima el üstünde tutacak, yardımsever olan, asi olmayan,daima hâline şükreden, küçük şeylerle bile mutlu olan, birbirlerini gerçek aşkla sevgiyle saygıyla herşeyleriyle birbirlerini daima çok sevip sayacaklari mutlu huzurlu bir yuvalarınin olacakları, hayırlı Salih evlatlarının olacakları hayırlı Salih eş nasip et.Allah'ım Tuğçeye öyle bir eş nasıp et ki şüheda ile eşi birrbirlerine her daim sevgi ile birbirine desinler "Bu dünyaya yine gelsem yine de seninle evlenirdim diye"Allah'ım Tuğçeye öyle bir eş nasip et ki eşi ile birbirlerinin ahlâkıni kişiliğini karakterini ilmini dhaa da güzelleştirsinler.
Allah'ım Tuğçeye öyle bir eş nasip et ki eşiyle birbirlerine nasip ettiğin için evlendikleri günden itibaren ömürlerinin sonuna kadar her gün sana şükretsinler.🌹
Allah'ım Tuğçeye ailesi ailesine uygun eşinin aklı aklına uygun Fikri Fikrine uygun, herseyleri ile birbirine çok yalisacaklari, tamamlayacaklari, birbirlerinin daima ruh eşi olacakları hayırlı Salih bir eş nasip et.
Allah'ım şüphesiz ki senin gücün kudretin herşeye yeter. Allah'ım Ya FETTAH,Ya Musavvir,Ya Latif ismin,99 ismin hürmetine dualarımı geri çevirme ya Rabb'im.🌹
Allah'ım bizlere indirecegin her hayra muhtacız.Allah'ım Tuğçeye öyle bir eş nasip et ki Peygamber efendimizin güzel ahlakı ile ahlaklanmiş, Peygamber Efendimiz gibi dürüst, Çalışkan, adaletli,eşine düşkün olan, yumuşak huylu olan ,Güler yüzlu , yakışıklı, Peygamber Efendimiz gibi Hz Ayşe annemize olan aşkı gibi kördüğüm gibi birbirlerini her şeyleri ile daima çok sevip sayacaklari, hem bu dünyada hem ahirette birbirlerinin eşi yoldaşi olacakları, birrbirlerine her şeyleri ile daima sadık olacakları , senin katindan senin sevdiğin Salih kullarından olan hayırlı Salih eşi nasip et yarabbim ya Rabb'im ya Fettah isminin hürmetine.

💕 BİLDİRİMLER AKŞAM SAAT 21.00 A KADAR TAMAMLANMIS OLSUN KIZLAR BENI ETİKETLEMEYİ UNUTMAYIN LÜTFEN..

Son düzenleme:
5 528mucizemmm K Kirazxyz O oziko_53 kızlar dıger gruptan 1 kısı eksıldık sanırım aranızda konusup anlasın kımın daha cok ıhtıycı varsa o kışinın yerıne yazalım.. 3 unuzde hemen hemen aynı anda istediniz katılmak.. Haksızlık yapmak istemem anlasalım o kısıyı yazalım dıger gruba 🙏🙏

5 528mucizemmm K Kirazxyz O oziko_53 kızlar dıger gruptan 1 kısı eksıldık sanırım aranızda konusup anlasın kımın daha cok ıhtıycı varsa o kışinın yerıne yazalım.. 3 unuzde hemen hemen aynı anda istediniz katılmak.. Haksızlık yapmak istemem anlasalım o kısıyı yazalım dıger gruba 🙏🙏
Ben katılmak isterim ama siz bilirsiniz kızlar nasıl uygunsa kimsenin hakkına girmiş olmayayım

X