Yabancı birisiyle evlenmek

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Merhaba arkadaşlar bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum, katılım sağlarsanız çok mutlu olurum. Yabancı bir adamla evlenmeye nasıl bakıyorsunuz? Farklı ülkeden, farklı coğrafyadan, farklı kültürden, onun dışında din aynı. Evlendikten sonra sorunlar baş gösterir mi sizce?

Yabancı olması önemli değil, benimsediği ve hayatını üzerine kurduğu kültür nedir, bağlılıkları nelerdir, bunlar önemli.

Mesela benim erkek kardesim yabanciyla birtiktelik yasiyor cocuguda var kizin ama iyi geciniyorlar bi diyer erkek kardesimde baska yabanciyla evli uc cocugu var Allah bagislasin masallah gelinler kocalari icin ellerinden geleni yapiyorlar ama mesela ben bi yabanciyla evlensem yapamam kulturlerine alisamam kendimden biliyorum. Yani demem o ki bir turk kizi yabanci biriyle yapamaz yaparsada cok surmez malesef

Bunları konuşursan sıkıntı yaşamazsın bence
Önemli olan anlaşabiliyor musun kafa yapınız uyuyor mu önemlimolan o

Çok güzel anlaşıyoruz. Çok eğlenceli, renkli bir insan. Espritüel erkekleri çok severim,o da öyle. Yalnız ülkesinin insanlarını internette araştırdığımda hiç güzel şeylere rastlamadım. Hep olumsuz yorumlar yapılmış o ırka dair. Kötü kokuyorlar, temizliklerine dikkat etmiyorlar vs gibi. Sonra iki yüzlü bir toplum falan diye de yazan olmuş. Haklarında çok az güzel yoruma rastlayabildim. Bilmiyorum ne yapmalıyım :KK43:

Çok güzel anlaşıyoruz. Çok eğlenceli, renkli bir insan. Espritüel erkekleri çok severim,o da öyle. Yalnız ülkesinin insanlarını internette araştırdığımda hiç güzel şeylere rastlamadım. Hep olumsuz yorumlar yapılmış o ırka dair. Kötü kokuyorlar, temizliklerine dikkat etmiyorlar vs gibi. Sonra iki yüzlü bir toplum falan diye de yazan olmuş. Haklarında çok az güzel yoruma rastlayabildim. Bilmiyorum ne yapmalıyım :KK43:
Canım aynı evin içinde yaşamadan inan kimse kimseyi tanıyamıyor malesef.. her insan aynı değildir sonuçta beş parmagın beşi bir değil temiz pis oldugunu az çok anlayabilirsin
Önemli olan karşındaki dediğim gibi onuda zamanla öğrenirsin artık

Enistemiz kimlerden merak ettim
Iki yuzlu toplum dedigine gore arap olmali ☺️

Bir erkek yabancıyla yapabiliyor da bir kadın için daha zor bir yabancıyla evlenmek.

yurtdışında yaşıyorum. yabancı arkadaşım da çok.. bahreyn’den, arabistan’dan, kuveyt’ten kosova’lı, afrika’lı müslüman erkek arkadaşım çok. Bakıyorum da.. cok zor. Hele ben farklı şehirden bile evlenemem diyorum. Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz.

X