Yağlı boya çalışmalarım.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu görsele ulaşılamamaktadır/Silinmiştir.

gercekten cok guzel bunlari tablo halinde hic satmayi dusunmesinmi? dusunuyorsan gercekten almak isterim benim boyle tablolara ilgimcok buyuk isyerimde turkiyeden gelen tabloilar var ama onlar bayaaaaaaaaaa bir pahali :) okadar guzel yapilmis deger belki ama ben alamam 5350euro istiyor

çok gzel olmuş.ellerine sağlık.sana resmimi atsam benimde portremi yaparmısın.karakalem veya yağlı boya farketmez.lütfeen.cevap bekliyorum.

iki kez karma sergide yer aldım inşallah birgün kişisel sergimde olacak en büyük hayallerimden biri teşekkür ederim hatişcim

son yaptığım resim bu bir fotoğraf karesiydi

Muhteşem Ellerine Kollarına sağlık bitanem ben ders almaya devam edim bu tarzda çok güzel oluyor ..Herşey iyi hoşta bir türlü insan yüzünü oturtamadım elim habire soyut resimlere gidiyor muhakak bir yerde oynuyorum tamam oldu dediğim anda niye olsunki diyor içimden birses hadi bozuyorum yine:))) yine soyut yine soyut ..Sana söz vermiştim eklerim diye işte bitanem buda benim yaptığım son resim (acemi işi)işlerim bitince devam ..umarım beğenirsin

Çok güzel hiçte acemi işine benzemiyor. Sen fırça darbelerini özgürce kullanmışsın ne güzel ben bunu yapamıyorum ayrıntılara takılıyorum ince ayrıntı çalışmayı seviyorum . Ellerine sağlık gayet güzel olmuş.Benim ensevdiğim renkleri kullanmışsın bende sarı ve tonlarından vazgeçemiyorum

X