Yakaladığım mesajlar

Ne diyorsun sen gereksiz gerzek karı.
Benim elim yüzüm boyum posum endamım gayette düzgün.
Üstelik evlendimde. (Sonradan boşansam bile)
Haa komplekslerim var herkes gibi, onlardanda kurtulamıyorum o ayrı.
Herkes bende sorun göremediklerini gayet güzel olduğumu herşeyi kafamda büyüttüğümü söylüyorlar.

Ayrıyetten ne demişler, sevene sıra gelmez veren varken...
Sendemi verenlerdensin? 😃
Acıdım sana umarım seven birini bulursun bir gün :KK43: eşime veriyorum ben müsaadenle :KK70:

Herkese merhabalar. Uzun süredir takip ediyorum burayı ve en sonunda bugün öyle bir şey yaşadım ki anın şokuyla yazmak istedim. İki buçuk yıldır biriyle birlikteyim. Bazen evlilik hayalleri kuruyorduk ama o maddi olarak hazır olmadığı için özellikle de işiyle ilgili meselelerden dolayı beklemek zorundaydık. Ben çalışıyorum ilaç firmasında sekreterim. Sevgilimin düzenli bir işi yok. sık sık hayal kurardı şöyle olcak böyle olcak şöyle bir yerde yaşayacağız birlikte. Hatta evlilik hayali meselesini ilk o açtı ben başlarda utanıp bahsetmemiştim bile. Aldı beni bir heves. Ama gelin görünki iş meslelerini düzeltmek için bir şey yapmıyordu. Bir süre sonra bu durum beni bunalttı. Çünkü bu meseleler bir türlü değişmiyordu ve bana değiştirmek ya da çözmek gibi bir acelesi olduğunu hissettirmiyordu. Bir gün dayanamayıp "Artık bir an önce bir şeyler yapmaya başlasan. Çok zaman alacak bu işin tutunması para kazanmaya başlaman . Ama sen ağırdan alıp duruyorsun.Ben ne olacağım biz ne olcağız ? Sana yetiyor böyle sevgililik ama bana yetmiyor artık" diye ağladım. Otuz iki yaşındayım kızlar. Yaşıtız ama olgun biride değil. Artık bir şeyleri bekleyecek sabrım kalmadı sanırım benim. Ayrıca ondan maddi bir beklentim yok bunu biliyor. Ama hazır olması lazım tabi anlayış gösterip bekliyorum. Bu konuşmanın üstüne tamam diyip yine bir şey yapmadı. Tabi ben meseleyi arada bir açtım. En sonunda "acelen ne at mı koşturuyor arkamızdan iki sene beklesen ne olcak?" dedi. Şok oldum. İkimizinde hayali olması gereken bir şey meğer sadece benim hayalimmiş. Birkaç gün küsütk . Sonra çiçek göndermiş iş yerime "sensiz bir hayat düşünemem. Tüm hayallerimin içinde sen varsın.Bir gün gerçek olacak. Halledeceğim her şeyi söz veriyorum. Senden daha çok istiyorum emin ol"diye.

Barıştık. Bir süre gerçekten çabaladı. Ta ki bugün tesadüfen telefonundaki mesajları görene kadar. Normalde hiç telefonunu karıştırmam huyum değildir ama şeytan dürttü derler ya bakasım geldi. Ekranda bir kadından mesaj. Açtım hemen mesajları. Çok garip bi ilişkileri var nasıl diyeyim buluşup cinselliği yaşıyorlar ama günlük hayattan hiçbir şey yok içeriklerde . Ama bir yandanda aşkım bitanem diye hitap ediyorlar. Mesela bir gün cinsellik hakkında konuşuyolar yarın buluşalım diyorlar. üç gün hiç mesaj yok. Sonra tekrar cinsellikle ilgili bi mesaj. Bu nasıl bir ilişki anlamıyorum. Kız eskort değil bu arada adını arattım instagramda ekliler birbirlerinde. Postanede memur kız. Böyle normal sade bir kız yani arkadaşım diye tanıştırsa bu mesajları atan kişinin böyle bir ilişkiyi kabul eden kişinin o kız olduğuna inanmam. Çok vakit olmadığı için daha fazla okuyamadım. Ama bir görün kız benim sevgilimden istekli. Sevgilim bile yer yer utanmış bu kız neler neler yazmış. Sanki erkek olan o kız olan bizimkisi. Kısacı görürür görmez koşarak eve gittim. Mesajları okuduğumu her şeyi bildiğimi tiksindiğimi ayrılmak istediğimi yazdım. İnanılmaz midem bulanıyor okuduklarımdan. Bu adama asla ama asla geri dönemem. Ama sorun şu canım çok yanıyor. Resmen hiç tanımamışım pat diye dünyam başıma yıkıldı. Sanki çok yüksek bir yerden düşmüş gibiyim sanki her şey kabusmuş geçmeyecekmiş yolumu kaybetmiş gibiyim.

Hayatta iki tane sevgilim oldu benim. Biri üniversitede ilk aşkımdı çocukluk sayılır. Biri de bu . Olgunluk yaşıma denk geldi. O yüzden birçok şeyin ilkini onla yaşadım. Şimdi de anılarım hayallerim heveslerim ve ben ortada kaldık...
32 yaşında hala iş tutturamamış birine takılmanıza üzüldüm. Hayal kurmak bedava olduğu için bol bol hayal kurmuş ama böyle maval okuyan insanların icraatleri pek olmuyor. Karşınıza iyi insanlar çıkar umarım

Ben bahsettiğim kitabı okuyarak hareket etmedim benim karakterim böyle kitabı okuduğum da aslında doğru davrandığımı farkettim o erkeklerin taktikleri bana hiç işlemedi bu arada asla bir erkeği peşinden koşmadım duygusal biri değilim çünkü bir erkek tarafından sevilmekten daha önemli değerlerim var herşeyden önemlisi kendimi ben seviyorum başkaları sevse ne olur sevmese ne olur umrumda bile olmaz bu işler benim için hep bu şekilde yürüdü şuan evliyim eşimin telefonunda bu tarz mesajlar yakaladığım gün kapının önüne koyarım biter gider eşimin köle olmak gibi bir isteği olduğunu sanmıyorum :) belki de beni gerçekten çok seviyordur ha :KK66: bu da bir ihtimal değil mi ?

Dunyada boyle dusunen ve bu karaktere sahip tek kişi siz degilsiniz. Karşi cinste de sizin gibi dusunen, davranan erkekler var.
O erkekler de siz umursamadiniz diye peşinizde koşup durmaz mesela. Sizin etrafiniza topladigiz erkeklerin benzer karakterde olmasi çok normal, digerleriyle ilişkiniz zor olurdu cunku ama bu dunyadaki butun erkekleri ayni yapmiyor.

Elbette eşiniz sizi coooooook seviyordur ama sevmekle alakali değil bu. Devamli kaybetme korkusu yaşatan, aklimi mesgul edecek, umursamayacak, kendini merkeze koyacak birine ben aşik olamam mesela, çoook seviyor olsam dahi bu ilişki türü benlik degil yapamazdim. Benim de karakterim boyle. Yani sevmekle bitmiyor herşey karakter meselesi bunlar.

Herkesin karakteri sizin gibi değil. Kitaptan biseyler okuyarak olmadigi biri gibi davranmak, herkesi genellemek uzun vadede kişileri memnun etmeyebilir veya umduklari gibi olmayabilir.

X