Yakılan bayan polis memuru neden konuşulmuyor ?

fid

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
1.901
571
Silopi de terör yandaşları tarafından ekip arabasının içinde yanan polisin hayatı bu kadar basit mi neden herkes görmezden geliyor nasıl polisi durdurup kimlik sorabiliyorlar ve yakıp çıkmasın diye kapıyı tutuyorlar ? Zeynep komiserin vücudunun %49 u yandı ve Gata da yoğun bakımda siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Silopi de terör yandaşları tarafından ekip arabasının içinde yanan polisin hayatı bu kadar basit mi neden herkes görmezden geliyor nasıl polisi durdurup kimlik sorabiliyorlar ve yakıp çıkmasın diye kapıyı tutuyorlar ? Zeynep komiserin vücudunun %49 u yandı ve Gata da yoğun bakımda siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Kaynak var mı........

Bu konu açıldı daha önce konuşuldu ayrıca niye konuşulmadı diye itham da bulunacağınıza haberi siz taşıyabilirdiniz buraya.

Kaynak var mı........

Şırnak’ın Silopi ilçesinde terör örgütü yandaşlarının molotofkokteylli saldırısına uğrayan polis memuru Zeynep Özçelik, ambulans uçakla Ankara Gülhane Askeri Tıp Hastanesi’ne (GATA) kaldırıldı. Bilinci yarı açık olan kadın polis Zeynep Özçelik, 3 yaşındaki kızı Elif’i sayıkladığı öğrenildi. PKK’lıların 3 kişinin yanan otomobilden çıkmasını engellemek için kapıları tuttuğu ortaya çıktı.

Silopi’de önceki gün akşam saatlerinde yol kesip kimlik kontrolü yapan 30 PKK’lı bir aracı durdurmak istedi. Göstericiler, ilçe emniyet müdürlüğünde bekçi olarak görev yapan Nurettin Bal’ı durduramayınca otomobile molotofkokteyli fırlattı. Bal, polis memuru Zeynep Özçelik ve Kemal Aydemir yaralandı. Bal ile Aydemir hafif yanıklarla kurtulurken Zeynep Özçelik’in vücudunun yüzde 49’u yandı. Zeynep Özçelik, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Ankara GATA’ya sevk edildi. Yanık Merkezi’nin Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alınan Zeynep Özçelik’in durumunun 48 saat sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

POLİSE KİMLİK SORULAN DÖNEM

Zeynep Özçelik’in Doğu görevinin bitmesine 3 ay kaldığı öğrenildi. Özçelik’in kol, bacak ve yüzünün yandığını belirten Zeynep Özçelik’in kardeşi Asteğmen Arif Demirel, “Ablam arabadan çıkmak istiyor ancak kapıyı kapatıyorlar. Ayaklarıyla arabanın camını kırarak çıkan ablamın bilincinin yarı açık olduğunu öğrendik” dedi.

Bilinci yarı açık olan Zeynep Özçelik’in 3 yaşındaki kızı Elif’i sayıkladığı öğrenildi. Ablasına yapılanlara tepki gösteren Demirel, PKK yandaşlarının yolda kimlik kontrol etmesine anlam veremediğini dile getirdi. Demirel, “Polise kimlik sorulan bir duruma geldik. Bunu anlamak mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Bu konu açıldı daha önce konuşuldu ayrıca niye konuşulmadı diye itham da bulunacağınıza haberi siz taşıyabilirdiniz buraya.

Ben baktım görememiştim o yüzden öyle yazdım ben haberlerde de görmedim ve arkadaşımın ablası olduğu için ondan öğrendim sosyal medyada ses getirmediği için şaşırdığım için sordum link için teşekkürler

Ben baktım görememiştim o yüzden öyle yazdım ben haberlerde de görmedim ve arkadaşımın ablası olduğu için ondan öğrendim sosyal medyada ses getirmediği için şaşırdığım için sordum link için teşekkürler

Çok geçmiş olsun tekrar şu anki durumu nasıl biliyor musunuz?

Çok geçmiş olsun tekrar şu anki durumu nasıl biliyor musunuz?

Arkadaşımla konuştum bugün yoğun bakımdan çıkmış arabadan ilk çıktığında kadıncağızın biri üstüne su dökmüş onun çok faydası olmuş ama vucudunun yarısı yanık ayağa ne zaman kalkar bilinmez en kötüsü de 3 yaşında kızı var anneanne babaanne geziyor hiç bişeyden habersiz:KK14:

Arkadaşımla konuştum bugün yoğun bakımdan çıkmış arabadan ilk çıktığında kadıncağızın biri üstüne su dökmüş onun çok faydası olmuş ama vucudunun yarısı yanık ayağa ne zaman kalkar bilinmez en kötüsü de 3 yaşında kızı var anneanne babaanne geziyor hiç bişeyden habersiz:KK14:

Yüzünde yanma varmıymış.....inşallah iyileşir......şimdi yeni öğrendim

Allah şifa versin yanık ne kadar zordur bilirim en kısa zamanda hem bedenen hem de ruhen iyileşir inşallah:KK5:

Son düzenleme:
Çözüm süreci,çözüm süreci....:KK19:

Çözülen bir şey yok,mahvolan hayatlar var.

Allah şifa versin yanık ne kadar zordur bilirim en kısa zamanda hem bedenen hem de ruhen iyileşir inşallah:KK5:

elimiz ufacık yansa bile ne kadar kötü oluyoruz bide % 49 gibi bi oran allah korusun şifa versin inşallah pislikler bide çıkamasın diye kapıyı tekmelemişler bilinci yarı açıkmış çıktığında :KK50:

elimiz ufacık yansa bile ne kadar kötü oluyoruz bide % 49 gibi bi oran allah korusun şifa versin inşallah pislikler bide çıkamasın diye kapıyı tekmelemişler bilinci yarı açıkmış çıktığında :KK50:

Bunlara da insan denmez işte:KK47: Ben 5 sene önce falan belden aşağımı yakmıştım o yüzden az çok anlayabiliyorum tedavisine dikkat ederse hem çabuk iyileşir hemde en az izle atlatır durumunu.. psikolojik destekte alıyordur umarım...

Bunlara da insan denmez işte:KK47: Ben 5 sene önce falan belden aşağımı yakmıştım o yüzden az çok anlayabiliyorum tedavisine dikkat ederse hem çabuk iyileşir hemde en az izle atlatır durumunu.. psikolojik destekte alıyordur umarım...

Gata da tedavisi devam ediyor bakalım sonuç ne olacak ama dur denmeli artık ya

X